temat: jak wypozycjonować

sala konferencyjna

Konferencje, spotkania, fundacje… jak pozycjonować, promować w wyszukiwarce?

Frazy kluczowe Aby wypozycjonować fundację lub konferencję poświęconą danemu zagadnieniu, taką jak Dolnośląskie Forum Polityczne i Gospodarcze, powinniśmy w treść na stronie wpleść frazy kluczowe, które będą z tym zagadnieniem powiązane.

czytaj dalej
buty w sklepie

Jak pozycjonować w Google sklep z obuwiem, butami?

Sezonowość Na przykładzie eobuwie.pl można zobaczyć, co jeszcze ma znaczenie dla wypozycjonowania sklepu. Warto też pamiętać, że sprzedaż obuwia to branża sezonowa i ten fakt można wykorzystać w marketingu i pozycjonowaniu sklepu.

czytaj dalej
napis SEO z kostek do Scrabble

Pojęcia i definicje SEO – część I

Przy zadbaniu o to, by treści były merytoryczne, a działania SEO copywritingu zgodne z wytycznymi Google, działa się w ten sposób na rzecz wypozycjonowania strony.

czytaj dalej
praca przy komputerze

Pojęcia i definicje SEO – część II

Mają wpływ na jej pozycję w wynikach wyszukiwania, mogą być zatem narzędziem służącym wypozycjonowaniu strony. Linki pośrednie Tego rodzaju linki prowadzą do strony przy pomocy przekierowania. Linki wewnętrzne Linki tego typu prowadzą do innych podstron w obrębie jednej domeny.

czytaj dalej
Pisanie na laptopie

Sklep online z narzędziami, jak pozycjonować?

Chcąc osiągnąć sukces i zwiększyć ruch na stronie, a tym samym sprzedaż, konieczne jest odpowiednie wypozycjonowanie sklepu. Jak to zrobić? Od czego zacząć pozycjonowanie biznesu z narzędziami i materiałami budowlanymi? Pozycjonowanie sklepu z narzędziami – od czego zacząć?

czytaj dalej
Sklep odzieżowy

Jak reklamować sklep z odzieżą, bielizną? Reklama sklepu z bielizną, ubraniami

To wizytówka twojej firmy, która, odpowiednio wypozycjonowana, będzie pojawiać się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania, najczęściej na lokalne frazy lub wtedy, gdy użytkownik znajduje się w obszarze, na którym działasz (jest to możliwe dzięki funkcji geolokalizacji, wykorzystywanej

czytaj dalej
zszokowany mężczyzna

Nieuczciwe praktyki agencji SEO. Oszustwa na wizytówkę Google, co jeszcze?

Nieuczciwą praktyką jest także optymalizacja na przypadkowe słowa kluczowe, które nie są wartościowe dla klienta, ale proste w wypozycjonowaniu i pozwalające na osiągnięcie szybkich efektów w krótkim czasie.

czytaj dalej