temat: katowice

Szyld Katowice

Agencje SEO w Katowicach – lista najbardziej widocznych katowickich agencji SEO

Porcelanowej 23B/7 w Katowicach….W Katowicach działa wiele agencji SEO, z których usług warto skorzystać. więcej o

czytaj dalej
Konferencja

SEO Katowice, czyli spotkania SEO/SEM, marketingu w sieci… w stolicy Śląska

Dimaq Day Katowice Na początku marca 2020 roku w Katowicach organizowane były konferencje i warsztaty w ramach Dimaq Day….W jakich spotkaniach SEO/SEM warto uczestniczyć w Katowicach?

czytaj dalej
Pozycjonowanie w Google

Co to jest pozycjonowanie lokalne? Promocja firmy lokalnej w Internecie

Chcesz więc, aby Twoja strona pojawiała się w wynikach wyszukiwania na frazę „fryzjer Katowice” lub jedną z jej odmian. Ale to jeszcze nie wszystko….Wystarczy, że Twój klient przebywa w Katowicach i wpiszę frazę „fryzjer”, aby pojawiła się Twoja strona (oczywiście, jeśli wcześniej zadbałeś o jej pozycjonowanie w Google). A jak sprawdzić, jaką lokalizację określa Google?

czytaj dalej
Biuro rachunkowe

Reklama księgowości, jak reklamować biuro księgowe?

katowice”….Przy czym nie możesz ograniczać się do frazy „biuro rachunkowe katowice”, lecz do wszystkich słów kluczowych, które związane są z twoją działalnością, jak „księgowość katowice”, „dobra księgowa katowice”, „obsługa księgowa katowice”, bądź bardziej doprecyzowanych: „pełna księgowość

czytaj dalej
Audyt SEO

Jak pozycjonować dewelopera nieruchomości w wyszukiwarce Google?

Oznacza to, że użytkownikom z Katowic wyświetlać będą się wyniki związane z tym miastem. A więc jeśli szukają nieruchomości, to domyślnie pokazywać będą się nieruchomości w Katowicach, bez konieczności doprecyzowania tej frazy….Pozycjonowanie strony www dewelopera a dobór fraz W Twojej branży najbardziej oczywistymi frazami są „nieruchomości”, czy nieco precyzyjniej, frazy związane z konkretną lokalizacją, jak „nieruchomości katowice”.

czytaj dalej
pozycjonowanie kosmetyczki, gabinetu kosmetycznego

Pozycjonowanie kosmetyczki, usług salonu kosmetycznego, na co uważać?

„salon kosmetyczny katowice” czy „depilacja woskiem katowice”….I jeśli działasz w Katowicach czy we Wrocławiu, to nie zależy Ci na tym, żeby w internecie wynajdowali Cię użytkownicy z Trójmiasta czy Poznania, bo prawdopodobieństwo, że do Ciebie przyjadą, jest małe.

czytaj dalej
Filiżanka na stoliku

Spotkania, eventy, konferencje SEO/SEM w Polsce

European Tech and Start-up Days Wydarzenie European Tech and Start-up Days odbędzie się 19-20.05.2020 r. w Katowicach (MCK i Spodek)….Kolejne spotkania zorganizowane zostaną w Warszawie (we wrześniu 2020 r.) i w Katowicach (w grudniu 2020 r.). Jest to cykl konferencji poświęconych szeroko pojmowanemu marketingowi.

czytaj dalej
Fryzjer

Reklama kosmetyczki, fryzjera, jak reklamować salon kosmetyczny, urody?

„fryzjer katowice”, jak i bardziej dopasowane do oferty, m.in. „koloryzacja włosów katowice”, „oczyszczanie twarzy śląsk”.

czytaj dalej
Sklep ogrodniczy

Reklama sklepu ogrodniczego, jak reklamować sklep ogrodniczy?

„sklep ogrodniczy katowice”, z drugiej strony natomiast o wykorzystanie geolokalizacji. O co chodzi? Wyszukiwarka Google określa lokalizację każdego użytkownika, który z niej korzysta, dopasowując wyniki do miejsca, w którym się znajduje….Jeśli twój potencjalny klient mieszka w Katowicach i zostanie to dobrze oznaczone przed wyszukiwarkę, wystarczy, że wpisze frazę „sklep ogrodniczy”, a wyświetlone zostaną wyniki związane z tym obszarem, a nie np. firmy z Wrocławia czy Warszawy.

czytaj dalej
wyniki wyszukiwania Google Images: marketing a pozycjonowanie

Pozycjonowanie w marketingu a pozycjonowanie stron – relacje, podobieństwa

(Google dość trafnie lokalizuje urządzenie) otrzymamy listę agencji SEO z Katowic, która to lista wyników będzie podobna do frazy zawierającej już miasto przykładowo „pozycjonowanie stron Wrocław” lub „pozycjonowanie stron Katowice” czy też „pozycjonowanie stron Warszawa”, czyli…internetowej może być związane z lokalną usługą lub ofertą, wtedy mówimy o pozycjonowaniu lokalnym strony, czyli na frazy, które wyszukiwarka Google uznaje za lokalne (pod którymi można zidentyfikować lokalne biznesy), przykładowo szukając wyników dla pozycjonowanie stron będąc w Katowicach

czytaj dalej
Katowice Galeria Katowicka tramwaj

Agencje SEO na Śląsku – lista najbardziej widocznych agencji SEO w Śląskiem

Wśród nich najczęściej znajdują się firmy z Katowic i Gliwic, choć nie tylko. Większość z nich ma zasięg ogólnopolski, wieloletnie doświadczenie, dobre opinie i spore zasługi w dziedzinie SEO….Oferta agencji SEO Bizzit z Katowic obejmuje kompleksowe usługi, od pozycjonowania stron, audytów SEO, optymalizacji, po marketing szeptany, content marketing czy reklamy Google Ads. Inmedium Kolejną katowicką agencją SEO jest Inmedium.

czytaj dalej
Wrocław

Agencje SEO we Wrocławiu – lista najbardziej widocznych wrocławskich agencji SEO

Jeśli szukasz wiedzy na temat SEO, to dobrze trafiłeś, ponieważ do tego wszystkiego Fox Strategy prowadzi szkolenia w kilku miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, Warszawie i w Katowicach….Choć główną siedzibę posiadamy w Katowicach, to nasze punkty znajdziesz również we Wrocławiu oraz Warszawie – wystarczy przejść do zakładki kontakt, by sprawdzić, gdzie jesteśmy zlokalizowani.

czytaj dalej
pisanie na klawiaturze

Praca copywriting, copywriter SEO

Rodzaj umowy: okres próbny; umowa o pracę Wynagrodzenie: 2 600 – 5 500 zł brutto Miejsce pracy: Katowice   Poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko SEO copywriter.

czytaj dalej
Wymiana koła w samochodzie

Reklama autoserwisu, jak reklamować serwis samochodowy?

„mechanik Kraków” czy „warsztat samochodowy Katowice”. Pojawiają się też słowa oznaczające konkretną usterkę, np. „naprawa tylnej belki Warszawa”.

czytaj dalej
Laptop na stole, segregatory

Jak pozycjonować sklep komputerowy, laptopy w wyszukiwarce Google?

Ma ono na celu przyciągnięcie internautów, którzy szukają w wyszukiwarce sklepu jak najbliżej siebie i wpisują w Google „sklep komputerowy Katowice” czy „sklep komputerowy Wrocław”.

czytaj dalej
Hotel

Jak reklamować hotel, reklama hotelu, hostelu, motelu

Prowadzisz hotel w Katowicach? Trzymaj rękę na pulsie i śledź informacje o najważniejszych wydarzeniach w tym mieście – koncertach, festiwalach, krajowych kongresach i w tym czasie emituj reklamę Google Ads.

czytaj dalej
Transport drogowy

Jak reklamować firmę transportową? Reklama spedycji, logistyki i transportu

„przeprowadzki Katowice”, „firmy przeprowadzkowe Wrocław”. Podczas pozycjonowania lokalnego ważne jest także, aby utworzyć wizytówkę Google Moja Firma oraz pozycjonować ją w mapach Google. Jak? Zgłoś się do nas, a my ci w tym pomożemy.

czytaj dalej
Sklep odzieżowy

Jak reklamować sklep z odzieżą, bielizną? Reklama sklepu z bielizną, ubraniami

Zamiast „sklep z bielizną”, ważniejsze będą dla ciebie słowa kluczowe „sklep z bielizną katowice” (i tutaj od razu podpowiemy, że na lokalne, a nie ogólne frazy, zwykle łatwiej jest osiągnąć wyższe pozycje).

czytaj dalej
Reklama Google AdWords

Jak działa Google Ads i kiedy warto inwestować w reklamę AdWords?

Jeśli prowadzisz lokalną firmę usługową w Katowicach, to chcesz, aby reklama wyświetlana była użytkownikom mieszkającym w tym mieście lub szerzej – na Śląsku, a Google AdWords Ci to umożliwia.

czytaj dalej
Wyszukowanie w Google

Na czym polega keyword research? Dobieranie fraz kluczowych do pozycjonowania – podstawowe zasady

„sukienka”, „kredyt hipoteczny”, „mieszkania katowice”. Jak się mają do intencji użytkownika? Osoby, które wpisują tak ogólne frazy często jeszcze nie do końca wiedzą, czego szukają, chcą się zorientować w temacie, by móc pogłębić poszukiwania.

czytaj dalej
tiry, cieżarówki, transport

Pozycjonowanie firmy transportowej i usług spedycji, logistyki

„firma transportowa katowice”, z drugiej natomiast z utworzeniem wizytówki Google Moja Firma oraz pozycjonowaniem na mapach Google. Jeśli spedytor posiada kilka siedzib, musi zadbać o pozycjonowanie każdej z nich z osobna, czyli np. stworzyć kilka wizytówek.

czytaj dalej