temat: warszawa

warszawa

Agencje SEO w Warszawie – lista najbardziej widocznych warszawskich agencji SEO

SEO Unit Kolejną agencją zajmującą się marketingiem internetowym, którą znajdziesz w Warszawie, jest SEO Unit….Bizzit Nas już znasz (a przynajmniej taką mamy nadzieję), jeśli jednak piszemy o agencjach SEO w Warszawie, to musimy wspomnieć o tym, że nas również tam znajdziesz.

czytaj dalej
Wnętrze samochodu BMW

Reklama wypożyczalni aut, jak reklamować wypożyczalnię samochodów?

Wtedy takie frazy mogą wyglądać następująco: „wypożyczalnia aut warszawa bez kaucji” czy „warszawa wypożyczalnia samochodów 24h”. Warto podkreślić też precyzyjną lokalizację. W przypadku stolicy może to być konkretna dzielnica lub lotnisko, z którego często wynajmowane są auta….Jeśli pozycjonowana jest np. wypożyczalnia samochodów w Warszawie, wówczas należy liczyć się z dużą konkurencją. Lepiej więc skupić się na long tail, czyli wyrażeniach z „długim ogonem”.

czytaj dalej
Filiżanka na stoliku

Spotkania, eventy, konferencje SEO/SEM w Polsce

Kolejne spotkania zorganizowane zostaną w Warszawie (we wrześniu 2020 r.) i w Katowicach (w grudniu 2020 r.). Jest to cykl konferencji poświęconych szeroko pojmowanemu marketingowi….(update: przełożona na październik z powodu epidemii Koronawirusa) w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. W tym roku jeden dzień zostanie poświęcony zagadnieniom SEO i content marketingu.

czytaj dalej
Wrocław

Agencje SEO we Wrocławiu – lista najbardziej widocznych wrocławskich agencji SEO

Jeśli szukasz wiedzy na temat SEO, to dobrze trafiłeś, ponieważ do tego wszystkiego Fox Strategy prowadzi szkolenia w kilku miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, Warszawie i w Katowicach….Choć główną siedzibę posiadamy w Katowicach, to nasze punkty znajdziesz również we Wrocławiu oraz Warszawie – wystarczy przejść do zakładki kontakt, by sprawdzić, gdzie jesteśmy zlokalizowani.

czytaj dalej
Wymiana koła w samochodzie

Reklama autoserwisu, jak reklamować serwis samochodowy?

„naprawa tylnej belki Warszawa”. Z tego względu należy skupić się na pozycjonowaniu na frazy lokalne, czyli takie, które są wpisywane przez osoby szukające autoserwisu w danym regionie.

czytaj dalej
Sklep ogrodniczy

Reklama sklepu ogrodniczego, jak reklamować sklep ogrodniczy?

Jeśli twój potencjalny klient mieszka w Katowicach i zostanie to dobrze oznaczone przed wyszukiwarkę, wystarczy, że wpisze frazę „sklep ogrodniczy”, a wyświetlone zostaną wyniki związane z tym obszarem, a nie np. firmy z Wrocławia czy Warszawy.

czytaj dalej
sala konferencyjna

Konferencje, spotkania, fundacje… jak pozycjonować, promować w wyszukiwarce?

Mogą też odgrywać dużą rolę przy pozycjonowaniu lokalnym (na przykład zamiast frazy ogólnej „konferencje gospodarcze” można zastosować frazę long-tail „konferencje gospodarcze Warszawa”).

czytaj dalej
kod na stronie

Czy dane strukturalne mają znaczenie w pozycjonowaniu stron?

Przykładowo w danych strukturalnych można wskazać, że dana strona warsztatu samochodowego należy do firmy z Warszawy, więc warto wyświetlić ją mieszkańcom z danej lokalizacji.

czytaj dalej
Konferencja

SEO Katowice, czyli spotkania SEO/SEM, marketingu w sieci… w stolicy Śląska

Wcześniej konferencja odbędzie się w Poznaniu (14-15.09.2020 roku) i w Warszawie (09.2020 roku).

czytaj dalej
Audyt SEO

Jak pozycjonować dewelopera nieruchomości w wyszukiwarce Google?

„Mniejszą” frazą są „nieruchomości warszawa”, bo generują 22 200, co już wygląda bardziej kusząco, ale jak dokładniej ją zweryfikujesz, to szybko przekonasz się, że w TOP 10 znowu prym wiodą serwisy ogłoszeniowe, a strony deweloperów zaczynają się pojawiać od ok. 15 pozycji, a więc

czytaj dalej
wyniki wyszukiwania Google Images: marketing a pozycjonowanie

Pozycjonowanie w marketingu a pozycjonowanie stron – relacje, podobieństwa

będąc w Katowicach (Google dość trafnie lokalizuje urządzenie) otrzymamy listę agencji SEO z Katowic, która to lista wyników będzie podobna do frazy zawierającej już miasto przykładowo „pozycjonowanie stron Wrocław” lub „pozycjonowanie stron Katowice” czy też „pozycjonowanie stron Warszawa

czytaj dalej