Marketing szeptany to bezpośrednie wyszukiwanie klienta w sieci wykazującego zainteresowanie tematem Waszych usług i produktów – wychodzenie mu “na przeciw”.

 

Klienci zadający pytania na forach internetowych lub przeszukujący odpowiednie jego wątki, zwykle szukają informacji ponieważ są TUŻ PRZED PODJĘCIEM DECYZJI ZAKUPOWEJ. Właśnie wtedy dzięki aktywnej dyskusji możemy zaproponować im zapoznanie się z Waszą ofertą, wskazać alternatywę, kierując klientów na Waszą stronę internetową.

 

UWAGA: marketing szeptany to nie jest generowanie sztucznych opinii na serwisach z opiniami, porównywarkach sklepów lub usług itd. co często jest mylone przez klientów i porównywane do marketingu szeptanego – takich zleceń nie przyjmujemy – jeżeli masz wątpliwości czego oczekujesz? czym się kierować wybierając działania w sieci? to polecamy przeczytać: co to jest marketing szeptany.

 

SZEPTANIE” to odpowiedzi na pytania klienta, sugestie lub wskazanie zalet danego produktu i zachęcenie go aby np. przeczytał więcej na stronie klienta i sam podjął finalnie decyzję o zakupie. Efekty są znacznie lepsze niż w przypadku tradycyjnej formy reklamy lub akcji mailingowych, które często traktowane są przez klientów jako przekaz reklamowy – SPAM.

 

MARKETING SZEPTANY bardzo dobrze wspiera działania SEO – pozycjonowanie strony. Korzystnie wpływa na wyższe wyniki w Google na interesujące Was frazy wyszukiwania.

Dodatkowo znakomicie urozmaica profil linków oraz często wprowadza wyniki wyżej w ramach samych rezultatów wyszukiwania TOP10 Google!

 

Całość działań wspieramy analityką ruchu w Waszym serwisie. Nasze kampanie buzz marketingowe realizowane są w sposób przemyślany, profesjonalny i dla osiągnięcia określonych przez Was celów biznesowych.

Zapytaj o kampanię marketingu szeptanego dla Twojej firmy >>>


pokaż innym, udostępnij:
  • Facebook
  • Google Plus
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Email