Jak zdobyć linki (dofollow) kierujące do strony?

Zdobycie linków dofollow to kluczowy podstawa SEO, w zależności od tematyki strony, istnieje kilka sprawdzonych metod na pozyskanie cennych linków:

Tworzenie atrakcyjnych treści jako metoda na linki

Jednym z najefektywniejszych sposobów na zdobycie linków dofollow jest tworzenie wartościowych treści, które naturalnie przyciągają uwagę innych właścicieli stron. Publikowanie przyciągających artykułów, badań czy infografik sprawia, że inni chętnie odnoszą się do twojej strony.

Link Baiting, The Moving Man Method – sprawdzone strategie White Hat SEO

Link Baiting to technika polegająca na tworzeniu treści, które z natury są „wabikiem” na linki. The Moving Man Method to zaś metoda polegająca na znajdowaniu i zastępowaniu przestarzałych lub nieaktualnych linków. Obydwie strategie są zgodne z etycznymi praktykami SEO i przynoszą długotrwałe efekty.

Współpraca z właścicielami stron w branży

Budowanie relacji z innymi firmami i strony w tej samej branży może również przynieść korzyści w postaci linków dofollow. Możesz np. zaoferować wartościowy content, który wspiera produkt dystrybutora, a w zamian uzyskać link zwrotny.

Korzystanie z portali lokalnych

Lokalne portale i serwisy często linkują do firm działających w ich regionie. Jest to świetna okazja do zdobycia linków dofollow, szczególnie jeśli prowadzisz lokalny biznes lub działalność.

5/5 - (2 votes)
zaufali nam m.in.:
pozycjonowanie porównywarek cen
pozycjonowanie usług budowlanych
pozycjonowanie serwisu ogłoszeniowego
pozycjonowanie serwisu modowego, sklepu z odzieżą

artykuły, poradniki

w tym dziale postaramy się przybliżyć wiedzę marketingu internetowego na każdym poziomie, prosto i praktycznie.

pytania?

jeżeli zainteresował Ciebie artykuł, poradnik, zapraszamy do kontaktu z nami - omówimy temat, znajdziemy razem rozwiązania i plan dla Twojej strony www.

No Comments

zostaw komentarz

więcej na naszym blogu

wszystkie artykuły