Agencja SEO SEM stworzona z potrzeby klientów

nasza historia sięga 2004 roku, jednak to rok 2012 był przełomowy, kiedy to najwięksi klienci postanowili zainwestować w nas i stworzyć technologiczną spółkę akcyjną dla dalszego, lepszego wsparcia ich serwisów e-commerce.
pozycjonowanie stron od 2004 roku
Seorejs 2021, dziękujemy, że wyznaczasz kierunek branży SEO
Od wielu lat pomagamy firmom rozwijać biznes w Internecie. Wiemy, jak zarabiać w Sieci, ponieważ sami inwestujemy własny kapitał w budowanie i rozwijanie „żyjących” serwisów, które zarabiają. Obsługujemy wielu liderów e-commerce, budując razem co raz większą widoczność i zasięg w internecie!
BIZZIT SA to spółka technologiczna, która opiera swoją działalność na wieloletnim know-how najlepszych analityków, koderów, w tym Mistrza Polski w pozycjonowaniu stron internetowych. Zatrudniamy utalentowanych copywriterów i marketerów, którzy z przyjemnością będą wspierać Waszą aktywność w Internecie.

12

lat doświadczenia

400

analiz stron

3k

zapytań klientów

5k

fraz w top1

15+

team

300

kampanii SEO/SEM

300+ stron www

200+ audytów stron

50+ szkoleń SEO

...toasty za efekty :)

Nasz cel i wizja

Naszym różnym działaniom w Internecie przyświeca jeden cel – zwiększyć widoczność Twojej firmy, pozyskać więcej klientów i sprawić aby Twoja firma, strona internetowa zarabiała dla Ciebie więcej!

Do dyspozycji mamy wiele narzędzi takich jak: tworzenie stron www, pozycjonowanie stron internetowych, audyty i optymalizacja stron, marketing szeptany, zdjęcia firmowe Google Street View, pozycjonowanie lokalne na mapach Google czy kampanie reklamy Google Ads.

Kochamy to co robimy, a doświadczenie i zaangażowanie daje efekty!

Nasze wyniki w marketingu internetowym mówią same za siebie, a prace dla każdego klienta poprzedza analityka, research i przygotowanie materiałów przed emisją w sieci

zaufali nam m.in.:

pozycjonowanie porównywarek cen
pozycjonowanie usług budowlanych
pozycjonowanie serwisu ogłoszeniowego
pozycjonowanie serwisu modowego, sklepu z odzieżą
pozycjonowanie biletów lotniczych, tanich lotów
pozycjonowanie seriali, filmów, VOD
pozycjonowanie sklepu z wyposażeniem wnętrz
pozycjonowanie klubu zakupowego
pozycjonowanie kredytów gotówkowych
pozycjonowanie budowlanego sklepu
pozycjonowanie portalu, grupy serwisów
pozycjonowanie sklepu z obuwiem
pozycjonowanie magazyny, powierzchnie magazynowe
droids on roids
pozycjonowanie benefitów pracowniczych
pozycjonowanie zamocowań
pozycjonowanie oferty studiów
pozycjonowanie narzędzi budowlanych
pozycjonowanie karnetów i pakietów sportowych
pozycjonowanie kosmetyków samochodowych
pozycjonowanie sklepu komputerowego
pozycjonowanie doradztwa i usług informacyjnych
pozycjonowanie serwisu finansowego
pozycjonowanie biodermokosmetyków
pozycjonowanie fundacji
pozycjonowanie firmy transportowej
pozycjonowanie producenta kosmetyków
pozycjonowanie salonu depilacji woskiem

kamienie milowe BIZZIT S.A.

oto najważniejsze daty dla zespołu i firmy:

2004

Pierwszy serwis internetowy - ogłoszenia IT - stworzony przez późniejszych założycieli BIZZIT, z tysiącami ogłoszeń w kategorii praca, zlecenia.
Tu zaczyna się (2004 rok) nasze doświadczenie SEO/SEM :)

2008

Nasz analityk Sławomir Chojnacki zdobywa tytuł Mistrza Polski w pozycjonowaniu stron internetowych. Dodatkowo zgarnia nagrody za techniki pozycjonowania (od NetSprint) oraz za najlepszy serwis pod kątem webmasterskim i merytorycznym!

2009

W roku 2009 powstaje firma BIZZIT, do zespołu dołączają kluczowe osoby, które do dziś rozwijają doświadczenie zespołu i stanowią filar analityczno-operacyjny oferty i wsparcia naszych klientów

2011

Rok 2011 to pierwsze duże zlecenie dla lidera e-commerce w kategorii ogłoszeń, które trwa do dzisiaj!

Po pierwszych sukcesach, zgłaszają się do nas kolejni ważni gracze w branży e-commerce ...z wieloma z nich współpracujemy do dzisiaj, pamiętając jak się "rodzili" i stawali się liderami w polskim Internecie!

2012

Efekty naszych prac, tak bardzo podobają się właścicielom e-commerce (i ich inwestorom) z którymi współpracujemy, że zespół otrzymuje propozycje wsparcia finansowego, aby zwiększyć zespół, dopracować procesy, rozwinąć techniki SEO i dalej, jeszcze lepiej opiekować się serwisami aktualnych klientów, którzy poważnie zaczęli konkurować z wielkimi graczami na rynku e-commerce...


..zastanawiamy się całą minutę ;-)
tak powstaje spółka akcyjna BIZZIT

2013

W 2013 roku zdobywamy III miejsce w Mistrzostwach Polski w pozycjonowaniu stron internetowych !


...w tych mistrzostwach byliśmy także Sponsorem i z wielką przyjemnością wręczaliśmy nagrody dla Mistrza Polski 2013 w pozycjonowaniu stron Damiana Sałkowskiego (Senuto).

2017

W roku 2017 już po raz trzeci (od kolejnego organizatora globalnych eventów-nagród SEO/SEM) otrzymujemy propozycję zgłoszenia do gali konkursu za unikalne wdrożenia SEO i ich efekty ...po omówieniu propozycji z zespołem, inwestorzy BIZZIT S.A. blokują (po raz kolejny) zgłoszenie do konkursów (know-how), za to aktywnie wspierają i rozwijają z nami pomysł na siostrzaną spółkę technologiczną zajmującą się technikami Search-owymi


..od tego roku dzieje się także wiele większych rzeczy dla BIZZIT S.A., które trwają do dzisiaj:

dotychczasowi klienci rozwijają mocno skrzydła na rynku e-commerce jasno wskazując BIZZIT jako jednego z autorów ich sukcesu, kilku z nich zmienia właściciela ..a my dalej kontynuujemy dla nich prace, docenieni przez nowych inwestorów!

..w tym roku zaczynają się też duże wsparcia techniczne SEO oraz analityczne dla kolejnych liderów e-commerce w swoich kategoriach tematycznych ...cała naprzód! :)

kompleksowe usługi SEO/SEM

pomagamy znanym markom, dużym i małym serwisom internetowym oraz firmom o zasięgu lokalnym, co miesiąc dostarczając naszym klientom ich przyszłych klientów, wspierając ich w marketingu internetowym.

social media, buzz marketing

rekomendowanie, podsuwanie klientowi konkretnych rozwiązań czy sposobów zaspokojenia jego potrzeb - nie sprzedajemy Waszej oferty... pomagamy Waszym klientom ją kupować!

pozycjonowanie stron

Mistrz Polski w pozycjonowaniu stron już w 2008 roku. Pozycjonujemy znane marki, duże serwisy internetowe i tradycyjne biznesy o zasięgu lokalnym co miesiąc dostarczając naszym klientom ich przyszłych klientów.

audyty, optymalizacja, tworzenie stron

audyt, optymalizacja i samo tworzenie strony internetowej to działania powiązane ze sobą, dlatego warto rozpatrzyć je razem szukając dodatkowego zysku w obszarze samej strony www.

projektowanie UX/UI

przy projektowaniu UX/UI ważne jest aby internauta optymalinie używał Twojej strony, bezproblemowo z niej korzystał, rozumiał serwis a przy tym czuł jedność z nawigacją - łatwość i przyjemność używania!

reklama Google Ads, Adwords

płatność za kliknięcia i przejścia na Twoją stronę, ofertę to szybkie rozwiązanie, ale aby było skuteczne i opłacalne wymaga dużej wiedzy, doświadczenia w kampaniach CPC AdWords, Google Ads i remarketingu

content marketing

treści optymalne dla oczekiwań i prezentacji na urządzeniach, czytelne i zrozumiałe dla kupującego, wartościowe dla odbiorców... to sprzedające treści, które warto zlecić doświadczonemu copywriterowi

pozycjonowanie lokalne

strona w wynikach organicznych ale na mapkach Google, wsparcie dla strategi marketingu lokalnego

śledzenie opinii i reputacji

śledzimy na bieżąco opinie w internecie o Twojej ofercie, reagujemy na negatywne komentarze

doradztwo e-commerce

szukasz dodatkowych pomysłów, opinii na temat strategii i działań dla Twojego biznesu w internecie?

dobra strategia wsparta doświadczeniem to oczekiwane rezultaty

Cele osiągamy poprzez profesjonalne podejście do działań na stronie oraz poza nią (w sieci). Systematycznie monitorujemy efekty aby osiągnąć jeden lub więcej z następujących celów:

zainteresowanie

chęć sprawdzenia, przeczytania, dowiedzenia się więcej na temat oferty bezpośrednio z Twojej strony

zangażowanie

nawiązanie dialogu, rozmowa z grupą interesujących Ciebie klientów, pozyskanie kontaktu z potencjalnymi klientami

inspiracja

inspiracja ofertą, rozwiązaniami, poradami przez Twoich klientów, nie tylko sprzedaż ale także polecanie Twojej strony, firmy

opinie klientów

zobacz wszystkie
“Very good results, extensive knowledge and support for the whole team, I would recommend Bizzit.”
Łukasz, imho najlepszy specjaliza kampanii reklamy Google Ads
Łukasz
Data Scientist, SEM Analyst