Agencja SEO SEM stworzona z potrzeby klientów

nasza historia sięga 2004 roku, jednak to rok 2012 był przełomowy, kiedy to najwięksi klienci postanowili zainwestować w nas i stworzyć technologiczną spółkę akcyjną dla dalszego, lepszego wsparcia ich serwisów e-commerce.
pozycjonowanie stron od 2004 roku
Seorejs 2021, dziękujemy, że wyznaczasz kierunek branży SEO
Od wielu lat pomagamy firmom rozwijać biznes w Internecie. Wiemy, jak zarabiać w Sieci, ponieważ sami inwestujemy własny kapitał w budowanie i rozwijanie „żyjących” serwisów, które zarabiają. Obsługujemy wielu liderów e-commerce, budując razem co raz większą widoczność i zasięg w internecie!
BIZZIT SA to spółka technologiczna, która opiera swoją działalność na wieloletnim know-how najlepszych analityków, koderów, w tym Mistrza Polski w pozycjonowaniu stron internetowych. Zatrudniamy utalentowanych copywriterów i marketerów, którzy z przyjemnością będą wspierać Waszą aktywność w Internecie.

12

lat doświadczenia

400

analiz stron

3k

zapytań klientów

5k

fraz w top1

15+

team

300

kampanii SEO/SEM

300+ stron www

200+ audytów stron

50+ szkoleń SEO

...toasty za efekty :)

Nasz cel i wizja

Naszym różnym działaniom w Internecie przyświeca jeden cel – zwiększyć widoczność Twojej firmy, pozyskać więcej klientów i sprawić aby Twoja firma, strona internetowa zarabiała dla Ciebie więcej!

Do dyspozycji mamy wiele narzędzi takich jak: tworzenie stron www, pozycjonowanie stron internetowych, audyty i optymalizacja stron, marketing szeptany, zdjęcia firmowe Google Street View, pozycjonowanie lokalne na mapach Google czy kampanie reklamy Google Ads.

Kochamy to co robimy, a doświadczenie i zaangażowanie daje efekty!

Nasze wyniki w marketingu internetowym mówią same za siebie, a prace dla każdego klienta poprzedza analityka, research i przygotowanie materiałów przed emisją w sieci

zaufali nam m.in.:

pozycjonowanie porównywarek cen
pozycjonowanie usług budowlanych
pozycjonowanie serwisu ogłoszeniowego
pozycjonowanie serwisu modowego, sklepu z odzieżą
pozycjonowanie biletów lotniczych, tanich lotów
pozycjonowanie seriali, filmów, VOD
pozycjonowanie sklepu z wyposażeniem wnętrz
pozycjonowanie klubu zakupowego
pozycjonowanie kredytów gotówkowych
pozycjonowanie budowlanego sklepu
pozycjonowanie portalu, grupy serwisów
pozycjonowanie sklepu z obuwiem
pozycjonowanie magazyny, powierzchnie magazynowe
droids on roids
pozycjonowanie benefitów pracowniczych
pozycjonowanie zamocowań
pozycjonowanie oferty studiów
pozycjonowanie narzędzi budowlanych
pozycjonowanie karnetów i pakietów sportowych
pozycjonowanie kosmetyków samochodowych
pozycjonowanie sklepu komputerowego
pozycjonowanie doradztwa i usług informacyjnych
pozycjonowanie serwisu finansowego
pozycjonowanie biodermokosmetyków
pozycjonowanie fundacji
pozycjonowanie firmy transportowej
pozycjonowanie producenta kosmetyków
pozycjonowanie salonu depilacji woskiem

kamienie milowe BIZZIT S.A.

oto najważniejsze daty dla zespołu i firmy:

2004

Pierwszy serwis internetowy - ogłoszenia IT - stworzony przez późniejszych założycieli BIZZIT, z tysiącami ogłoszeń w kategorii praca, zlecenia.
Tu zaczyna się (2004 rok) nasze doświadczenie SEO/SEM :)

2008

Nasz analityk Sławomir Chojnacki zdobywa tytuł Mistrza Polski w pozycjonowaniu stron internetowych. Dodatkowo zgarnia nagrody za techniki pozycjonowania (od NetSprint) oraz za najlepszy serwis pod kątem webmasterskim i merytorycznym!

2009

W roku 2009 powstaje firma BIZZIT, do zespołu dołączają kluczowe osoby, które do dziś rozwijają doświadczenie zespołu i stanowią filar analityczno-operacyjny oferty i wsparcia naszych klientów

2011

Rok 2011 to pierwsze duże zlecenie dla lidera e-commerce w kategorii ogłoszeń, które trwa do dzisiaj!

Po pierwszych sukcesach, zgłaszają się do nas kolejni ważni gracze w branży e-commerce ...z wieloma z nich współpracujemy do dzisiaj, pamiętając jak się "rodzili" i stawali się liderami w polskim Internecie!

2012

Efekty naszych prac, tak bardzo podobają się właścicielom e-commerce (i ich inwestorom) z którymi współpracujemy, że zespół otrzymuje propozycje wsparcia finansowego, aby zwiększyć zespół, dopracować procesy, rozwinąć techniki SEO i dalej, jeszcze lepiej opiekować się serwisami aktualnych klientów, którzy poważnie zaczęli konkurować z wielkimi graczami na rynku e-commerce...


..zastanawiamy się całą minutę ;-)
tak powstaje spółka akcyjna BIZZIT

2013

W 2013 roku zdobywamy III miejsce w Mistrzostwach Polski w pozycjonowaniu stron internetowych !


...w tych mistrzostwach byliśmy także Sponsorem i z wielką przyjemnością wręczaliśmy nagrody dla Mistrza Polski 2013 w pozycjonowaniu stron Damiana Sałkowskiego (Senuto).

2017

W roku 2017 już po raz trzeci (od kolejnego organizatora globalnych eventów-nagród SEO/SEM) otrzymujemy propozycję zgłoszenia do gali konkursu za unikalne wdrożenia SEO i ich efekty ...po omówieniu propozycji z zespołem, inwestorzy BIZZIT S.A. blokują (po raz kolejny) zgłoszenie do konkursów (know-how), za to aktywnie wspierają i rozwijają z nami pomysł na siostrzaną spółkę technologiczną zajmującą się technikami Search-owymi


..od tego roku dzieje się także wiele większych rzeczy dla BIZZIT S.A., które trwają do dzisiaj:

dotychczasowi klienci rozwijają mocno skrzydła na rynku e-commerce jasno wskazując BIZZIT jako jednego z autorów ich sukcesu, kilku z nich zmienia właściciela ..a my dalej kontynuujemy dla nich prace, docenieni przez nowych inwestorów!

..w tym roku zaczynają się też duże wsparcia techniczne SEO oraz analityczne dla kolejnych liderów e-commerce w swoich kategoriach tematycznych ...cała naprzód! :)

kompleksowe usługi SEO/SEM

pomagamy znanym markom, dużym i małym serwisom internetowym oraz firmom o zasięgu lokalnym, co miesiąc dostarczając naszym klientom ich przyszłych klientów, wspierając ich w marketingu internetowym.

social media, buzz marketing

rekomendowanie, podsuwanie klientowi konkretnych rozwiązań czy sposobów zaspokojenia jego potrzeb - nie sprzedajemy Waszej oferty... pomagamy Waszym klientom ją kupować!

pozycjonowanie stron

Mistrz Polski w pozycjonowaniu stron już w 2008 roku. Pozycjonujemy znane marki, duże serwisy internetowe i tradycyjne biznesy o zasięgu lokalnym co miesiąc dostarczając naszym klientom ich przyszłych klientów.

audyty, optymalizacja, tworzenie stron

audyt, optymalizacja i samo tworzenie strony internetowej to działania powiązane ze sobą, dlatego warto rozpatrzyć je razem szukając dodatkowego zysku w obszarze samej strony www.

projektowanie UX/UI

przy projektowaniu UX/UI ważne jest aby internauta optymalinie używał Twojej strony, bezproblemowo z niej korzystał, rozumiał serwis a przy tym czuł jedność z nawigacją - łatwość i przyjemność używania!

reklama Google Ads, Adwords

płatność za kliknięcia i przejścia na Twoją stronę, ofertę to szybkie rozwiązanie, ale aby było skuteczne i opłacalne wymaga dużej wiedzy, doświadczenia w kampaniach CPC AdWords, Google Ads i remarketingu

content marketing

treści optymalne dla oczekiwań i prezentacji na urządzeniach, czytelne i zrozumiałe dla kupującego, wartościowe dla odbiorców... to sprzedające treści, które warto zlecić doświadczonemu copywriterowi

pozycjonowanie lokalne

strona w wynikach organicznych ale na mapkach Google, wsparcie dla strategi marketingu lokalnego

śledzenie opinii i reputacji

śledzimy na bieżąco opinie w internecie o Twojej ofercie, reagujemy na negatywne komentarze

doradztwo e-commerce

szukasz dodatkowych pomysłów, opinii na temat strategii i działań dla Twojego biznesu w internecie?

dobra strategia wsparta doświadczeniem to oczekiwane rezultaty

Cele osiągamy poprzez profesjonalne podejście do działań na stronie oraz poza nią (w sieci). Systematycznie monitorujemy efekty aby osiągnąć jeden lub więcej z następujących celów:

zainteresowanie

chęć sprawdzenia, przeczytania, dowiedzenia się więcej na temat oferty bezpośrednio z Twojej strony

zangażowanie

nawiązanie dialogu, rozmowa z grupą interesujących Ciebie klientów, pozyskanie kontaktu z potencjalnymi klientami

inspiracja

inspiracja ofertą, rozwiązaniami, poradami przez Twoich klientów, nie tylko sprzedaż ale także polecanie Twojej strony, firmy

opinie klientów

zobacz wszystkie
“Profesjonalne doradztwo zarówno techniczne jak i marketingowe. Indywidualne podejście do klienta i każdego kolejnego projektu. Serdecznie polecam jeżeli chcesz być widoczny w sieci.”
Tomasz Moroz, opinia
Grzegorz Fudalej
World Class Engineering Team sp. z o.o., CEO MGF Projekt Sp. z o.o.