Lista najlepiej zarabiających polskich Influencerów

Zarobki polskich influencerów różnią się od stawek, jakie otrzymują wpływowe osoby za granicą. Nie oznacza to jednak, że jest to branża nieopłacalna, wręcz przeciwnie. Istotne jest jednak to, ile dana osoba ma obserwatorów. Najlepiej zarabiają ci, którzy są sławni i mogą pochwalić się milionami fanów. Kto znajduje się w czołówce wysoko wynagradzanych polskich influencerów?

Ile zarabiają polscy influencerzy?

Oficjalne stawki polskich influencerów nie są publicznie znane. Szacuje się, że osoby, które są obserwowane przez co najmniej 50 000 fanów, mogą liczyć na ok. 2 000 zł za post. Dotyczy to publikowanych zdjęć, nagrywanie filmików jest przeważnie lepiej płatne. Na zupełnie inne stawki mogą liczyć celebryci i sportowcy. Ich wynagrodzenia są indywidualnie ustalane. Niektórzy mogą dostać za wpis nawet 500 000 zł, wszystko zależy od popularności i zasięgu danej osoby. Kto znajduje się w czołówce najlepiej zarabiających polskich influencerów?

Iphone w ręce

Robert Lewandowski

Liderem wśród wpływowych osób w Polsce jest Robert Lewandowski. Na Instagramie obserwuje go ponad 17 000 000 fanów. Napastnik Bayern Monachium znany jest właściwie na całym świecie. Dobrze radzi sobie nie tylko w sporcie, ale i w branży biznesowej. Inwestuje w nieruchomości, ma własną agencję marketingową, jest udziałowcem wielu serwisów.

Veronica Bielik

Veronica Bielik to popularna w Polsce influencerka. Z wykształcenia magister prawa, jednak obecnie skupia się na rozwijaniu profilu w mediach społecznościowych. Veronica Bielik jest obserwowana przez 2 900 000 osób. Interesuje się modą, fitnessem i podróżami. Veronica stała się już na tyle popularna, że z powodzeniem nawiązuje współpracę z firmami z całego świata, promując ich produkty i usługi na swoich kanałach.

Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny to bramkarz włoskiego klubu Juventus. Jest on jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy tej drużyny. Szacuje się, że jego wartość rynkowa przekracza 35 000 000 euro. Wojciech Szczęsny jest też niezwykle popularny w internecie. Jego konto na Instagramie śledzone jest przez ponad 2 500 000 obserwatorów.

Stuart Kluz-Burton

Stuart Kluz-Burton znany jest jako Stuu. To jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Jego konto śledzi ponad 4 000 000 osób, na Instagramie ma przeszło 2 200 000 obserwatorów. Początkowo nagrania Stuu dotyczyły gier. Dziś filmiki, które kręci koncentrują się na różnych kwestiach, nie brakuje też chętnie oglądanych parodii.

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej wpływowych kobiet. Na Instagramie śledzi ją ponad 2 800 000 osób. To wielokrotna medalistka mistrzostw świata, Europy i Polski w karate. Znana jest jako trenerka personalna i dietetyczka. Bardzo dobrze radzi sobie w świecie biznesu. W 2016 roku stworzyła markę „Foods by Ann”. Anna Lewandowska sprzedaje zdrową żywność, kosmetyki, wydaje książki, organizuje obozy treningowe i promuje zdrowy tryb życia.

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska to polska trenerka fitness, trenerka personalna i założycielka firmy BeBio. Zajmuje się nie tylko dietami i treningami, sprzedaje też zdrową żywność, kosmetyki, sprzęt fitness i odzież sportową. Jej konto na Instagramie jest obserwowane przez ponad 1 900 000 osób.

5/5 - (1 vote)
zaufali nam m.in.:
pozycjonowanie porównywarek cen
pozycjonowanie usług budowlanych
pozycjonowanie serwisu ogłoszeniowego
pozycjonowanie serwisu modowego, sklepu z odzieżą

artykuły, poradniki

w tym dziale postaramy się przybliżyć wiedzę marketingu internetowego na każdym poziomie, prosto i praktycznie.

pytania?

jeżeli zainteresował Ciebie artykuł, poradnik, zapraszamy do kontaktu z nami - omówimy temat, znajdziemy razem rozwiązania i plan dla Twojej strony www.

No Comments

zostaw komentarz

więcej na naszym blogu

wszystkie artykuły