Najpopularniejsi polscy influencerzy na YouTube

W Polsce nie brakuje osób, które na poważnie zajmują się tworzeniem i udostępnianiem swoich filmików na YouTube. Influencerów, którzy mają miliony fanów, stale przybywa. Wśród nich znajdują się osoby, które dyskutują o grach, rozrywce, muzyce i szeroko pojmowanej dziedzinie lifestyle. Kto znajduje się w czołówce polskich influencerów na YouTube?

Blowek

Blowek, czyli Karol Gązwa, to youtuber, który może pochwalić się ponad 4 500 000 subskrypcji. Większość zamieszczanych przed 24-latka filmików dotyczy nowinek technologicznych. Są one przedstawiane w sposób ciekawy i z humorem. Na kanale Blowka nie brakuje ocen aplikacji na telefon, nawet tych określanych mianem najdziwniejszych.

Stuu

Stuu to Stuart Alexander Kluz-Burton. Urodził się w Wielkiej Brytanii, ale obecnie mieszka w Polsce. Jego konto na YouTubie obserwuje ponad 4 200 000 osób. Stuu określany jest mianem jednego z najpopularniejszych youtuberów w naszym kraju. Na początku nagrywał filmiki związane z grami, w tym o Maincrafcie. Dziś jego twórczość jest bardziej zróżnicowana, na kanale znaleźć można nawet parodie paradokumentów.

reZigiusz

Remigiusz Wierzgoń, czyli reZigiusz, to popularny polski youtuber pochodzący ze Śląska. Jego kanał na YouTubie subskrybuje prawie 4 000 000 osób. Filmiki, które tworzy i prezentuje Remigiusz, mają charakter rozrywkowy. Ciekawą serią jest lista wpadek na Google Maps. Influencer obecny jest w mediach społecznościowych od 2010 roku. Do tej pory współpracował z wieloma znanymi markami, w tym Play, LG czy Coca-Cola.

Logo YouTube

Friz

Karol Wiśniewski, znany jako Friz, to 25-letni youtuber z Krakowa. Jego kanał na YouTubie jest obserwowany przez ponad 3 900 000 osób. Prezentowane nagrania mają charakter rozrywkowy. Friz publikuje vlogi, wyzwania, pranki. Popularność zdobył dzięki filmikom o Pokemon Go.

Naruciak

Naruciak, czyli Adam Zimmerman to 22-letni youtuber, który zyskał popularność poprzez komentowanie paradokumentów, programów telewizyjnych, kreskówek. Jego komentarze są szeroko doceniane przez internautów, ponieważ kanał Naruciaka na YouTubie jest subskrybowany przez ponad 3 000 000 osób.

Gimper

Gimper, czyli Tomasz Działowy, to youtuber, który cieszy się sporą rozpoznawalnością. Jego dokonania w internecie sprawiły, że został on zauważony i wziął udział w „Tańcu z gwiazdami”. Gimper to nie tylko influencer, to też twórca i prowadzący programu internetowego „Lekko nie będzie”. Ponadto prowadzi firmę Vidmo, wydał książkę „Zdolny do wszystkiego”, która stała się bestsellerem, a przez kilka lat zajmował się też produkcją utworów muzycznych. Gimpera na YouTubie śledzi ponad 1 800 000 osób.

JDabrowsky

Jan Dąbrowski, znany jako JDabrowsky, to influencer, który jest aktywny w różnych kanałach społecznościowych. Ostatnio popularnością cieszą się jego filmy na TikToku. Na YouTubie subskrybuje go ponad 1 700 000 osób. Publikowane przez JDabrowsky treści mają charakter rozrywkowy, zamieszcza on streamy z gier, wyzwania i vlogi.

5/5 - (1 vote)
zaufali nam m.in.:
pozycjonowanie porównywarek cen
pozycjonowanie usług budowlanych
pozycjonowanie serwisu ogłoszeniowego
pozycjonowanie serwisu modowego, sklepu z odzieżą

artykuły, poradniki

w tym dziale postaramy się przybliżyć wiedzę marketingu internetowego na każdym poziomie, prosto i praktycznie.

pytania?

jeżeli zainteresował Ciebie artykuł, poradnik, zapraszamy do kontaktu z nami - omówimy temat, znajdziemy razem rozwiązania i plan dla Twojej strony www.

No Comments

zostaw komentarz

więcej na naszym blogu

wszystkie artykuły