Lista najpopularniejszych polskich influencerów na Pinterest

Pinterest to serwis społecznościowy, który w Polsce powoli zyskuje na popularności. Najczęściej konta prowadzą na nich znane marki oraz blogerzy. Publikowane są tam materiały wizualne, możne je komentować, polubić, zapisać we własnej kolekcji. Od 2013 roku serwis dostępny jest w polskiej wersji językowej. Jakie profile warto odwiedzić na Pinterest?

Aplikacje w telefonie

Domowe-wypieki.pl

Domowe-wypieki.pl to blog prowadzony przez Joannę, mamę trójki dzieci. Publikowane są na nim przepisy na różnego rodzaju słodkości. Dołączone do nich są oczywiście piękne zdjęcia wypieków, które podbijają Pinteresta. Konto ma ponad 900 000 odwiedzeń w ciągu miesiąca i zyskuje na popularności wśród użytkowników interesujących się wypiekami.

Smakinatalerzu.pl

Smakinatalerzu.pl to kolejny blog kulinarny, który jest obecny także na Pintereście. Podobnie jak w przypadku poprzedniej strony, na tym koncie również publikowane są atrakcyjne zdjęcia, które przekierowują nas do przepisów. Te jednak dotyczą nie tylko wypieków. Smakinatalerzu.pl to blog, z którego dowiemy się, jak zrobić przekąski, dania obiadowe, sałatki i ciasta. Konto na Pinterest ma miesięcznie ponad 900 000 odwiedzeń internautów.

Poprostupycha.com.pl

Pinterest jest chyba największym źródłem fotografii kulinarnych. Widać to na przykładzie kolejnej blogerki, która prowadzi Poprostupycha.com.pl. Na stronie nie brakuje przepisów na ciekawe śniadania, obiady, przekąski, ciasta, desery. Wszystkie wpisy są uzupełnione o zdjęcia, które zachęcają do wypróbowania przepisów w domowym zaciszu. Temu też służą dołączane fotografie na Pintereście. Konto Poprostupycha.com.pl ma w ciągu miesiąca ponad 700 000 odwiedzin.

Sekretypiekna.com.pl

Sekretypiekna.com.pl to blog urodowy prowadzony przez profesjonalistkę Martę Pardyak. Na stronie publikowane są poradniki dotyczące kosmetyków, zdrowia, urody, są też wpisy o szeroko pojmowanej dziedzinie lifestyle. Nie brakuje również recenzji produktów, np. podkładów czy perfum. Konto blogerki dostępne jest też na Pintereście. Miesięcznie odwiedza je blisko 500 000 osób.

Zielonyzagonek.pl

Zielonyzagonek.pl to blog poświęcony ekologicznemu stylowi życia. Został on założony przez blogerkę Ewę Kozioł, która wydała też kilka książek na temat bycia eko. Na YouTubie publikuje ona filmiki poradnikowe, dzięki którym można dowiedzieć się np. jak zrobić prawdziwy miód z mlecza, jak oczyścić powietrze w domu, gdzie zbierać zioła czy nawet jak wygląda edukacja domowa w rodzinie wielodzietnej. Zielonyzagonek.pl zyskuje na popularności na Pintereście. Miesięcznie odwiedza go ponad 400 000 internautów.

Paniswojegoczasu.pl

Paniswojegoczasu.pl to blog założony przez Olę Budzyńską, która od 10 lat uczy Polki, jak skutecznie zarządzać swoim czasem. Na stronie pojawiają się podpowiedzi, jak zorganizować życie rodzinne, jak zapanować nad codziennym planowaniem, czy jak zmienić życie zawodowe. Blog widoczny jest także w serwisie Pinterest, gdzie miesięcznie odwiedza go ponad 250 000 osób.

czeka na pierwszą ocenę 🙂
zaufali nam m.in.:
pozycjonowanie porównywarek cen
pozycjonowanie usług budowlanych
pozycjonowanie serwisu ogłoszeniowego
pozycjonowanie serwisu modowego, sklepu z odzieżą

artykuły, poradniki

w tym dziale postaramy się przybliżyć wiedzę marketingu internetowego na każdym poziomie, prosto i praktycznie.

pytania?

jeżeli zainteresował Ciebie artykuł, poradnik, zapraszamy do kontaktu z nami - omówimy temat, znajdziemy razem rozwiązania i plan dla Twojej strony www.

1 Comment
    • Marian Kocieba
    • 18 czerwca 2020
    Odpowiedz

    Brakuje sporo profili, np. polskiej marki NOX, mającej ponad 300 tysięcy wyświetleń.

zostaw komentarz

więcej na naszym blogu

wszystkie artykuły