Na jakie kursy digital marketing warto się zdecydować?

Digital marketing, czyli marketing internetowy, to szereg działań prowadzonych w sieci, które mają na celu wytworzenie pozytywnych i owocnych relacji z klientami. Jest to jednak sztuka relatywnie nowa, oraz trudna do przyswojenia dla niektórych. Właśnie dlatego warto dlatego warto dowiedzieć się, jakie kursy digital marketingu są dostępne w sieci i na które się zdecydować.

Kurs Digital w marketingu od skills-arena.pl

Szkolenie o dźwięcznej nazwie Digital w marketingu zostało przygotowane przez specjalistów z zespołu Skills Arena. Certyfikowany kurs digital marketingu dostępny jest na stronie internetowej https://skills-arena.pl, gdzie opisano, dlaczego jest on dobry dla początkujących. Składa się na niego łącznie ponad 2,5 godziny materiałów wideo, quizy, zadania oraz dodatkowe pliki do pobrania.

Szkolenie od Skills Arena pozwoli uczestnikowi dowiedzieć się, jak zacząć w digital marketingu, ale również da mu narzędzia do przyszłego samodzielnego rozwoju. Kursant po ukończeniu cyklu powinien bowiem być w stanie przygotować poprawny brief, analizować oferty agencji marketingowych, a także samodzielnie zaplanować kampanię. Warto wspomnieć, że możliwe jest również skorzystanie z darmowej próbki szkolenia, co może ułatwić podjęcie decyzji.

Kurs Google Podstawy marketingu internetowego

Pojęcie digital marketing strategy nierozłącznie powiązane jest z usługami firmy Google. Warto więc wiedzieć, że ten amerykański gigant również oferuje całkowicie darmowe certyfikowane szkolenie z marketingu internetowego. Kurs o nazwie Podstawy marketingu internetowego jest w pełni zdalny i daje uczestnikowi możliwość poznania digital marketingu od podszewki. Cała wiedza przekazywana jest w łatwej do przyjęcia formie wideo, a wiedza sprawdzana jest w formie quizów.

Zwieńczeniem kursu, jest test sprawdzający wiedzę oraz wystawienie imiennego certyfikatu. Całość szkolenia obejmuje około 40 godzin materiału, ale można powiedzieć, że jest o co walczyć, ponieważ certyfikat poświadczony logiem Google może mieć realny wpływ na sytuację, podczas szukania pracy w dziale digital marketingu.

Certyfikowane kursy digital marketingu od strefakursow.pl

Zastanawiając się co to dokładnie jest digital marketing, nie da się podać krótkiej i w pełni wyczerpującej definicji. Jest to bowiem sztuka, na którą składa się wiele czynników. Właśnie dlatego dobrym pomysłem może okazać się wybór poszczególnych kursów z działu marketingu internetowego, które szerzej poruszają konkretne aspekty tego zagadnienia.

Platforma strefakursow.pl oferuje swoim klientom szereg kursów z digital marketing, z których każdy skupia się na konkretnej umiejętności. Można tu więc znaleźć kursy omawiające takie tematy, jak na przykład optymalizacja kampanii marketingowych, produkcja spotu reklamowego czy praca w programie Canva.

Zastanawiając się więc, na jakie kursy digital marketing warto się zdecydować, dobrze jest zastanowić się, jakie są nasze potrzeby w danym momencie. Jeśli szukamy jakościowego szkolenia, które omówi podstawy digital marketingu i pozwoli na uzyskanie certyfikatu, warto pochylić się nad ofertą Skills Arena. Jeśli zależy nam na kursie darmowym i znanym logu na certyfikacie, dobrze jest przejrzeć ofertę kursów Google. Jeśli chcemy natomiast poszerzać wiedzę z konkretnych zagadnień, pomocne mogą okazać się usługi, dostępne na strefakursow.pl.

czeka na pierwszą ocenę 🙂
zaufali nam m.in.:
pozycjonowanie porównywarek cen
pozycjonowanie usług budowlanych
pozycjonowanie serwisu ogłoszeniowego
pozycjonowanie serwisu modowego, sklepu z odzieżą

artykuły, poradniki

w tym dziale postaramy się przybliżyć wiedzę marketingu internetowego na każdym poziomie, prosto i praktycznie.

pytania?

jeżeli zainteresował Ciebie artykuł, poradnik, zapraszamy do kontaktu z nami - omówimy temat, znajdziemy razem rozwiązania i plan dla Twojej strony www.

No Comments

zostaw komentarz

więcej na naszym blogu

wszystkie artykuły