zarządzanie reputacją, sprawdzanie opinii

reagowanie na negatywne opinie i treści, monitorowanie i wiedza o pozytywnych opiniach w internecie są kluczowe dla wzmocnienia zaufania do marki, oferty, usługi lub sklepu online.

opinie w internecie, komentarze w sieci

Zarządzanie reputacją w internecie to szeroki zakres działań, które można podzielić na: monitorowanie social media (facebook, linkedin, instagram czy fora internetowe), komunikację z klientami przez oficjalne konta firmowe i PR online, filtrowanie i usuwanie treści, które są nieprawdziwe, krzywdzące dla Twojej oferty, oraz sama promocja w mediach społecznościowych poprzez wskazywanie wartościowych treści na stronie firmowej, poradników dla aktualnych i potencjalnych klientów i wiele innych. Wybór drogi uzależniony jest od aktualnych opinii na temat Twojej marki w internecie oraz treści, które przedstawiają Twoją ofertę w np. nieprzychylny sposób.

Całą komunikację, metody działań i reakcji opieramy na profilu Twojej grupy docelowej, która jest szersza niż grupa kupujących, która nie tylko kupuje, ale niesie w komunikacji Twoją ofertą, usługę lub produkt, podając ją innym, zachęcając lub autoryzując ofertę w oczach innych internautów. Oczywiście poziom prac i podejścia do tematu zależy od dotychczasowej historii reputacji w internecie, inaczej będziemy podchodzić do ratowania marki, opinii o ofercie czy stronie, a inaczej gdy serwis jest znany, i warto aby być po prostu obecnym wszędzie tam, gdzie nawet konkurencja może umyślnie szkodzić Twojej stronie, produktowi czy usłudze, propagując nieprawdziwe informacje czy opinie.

komentarze w internecie, opinie

Prace w sieci nad reputacją Twojej marki, strony internetowej lub oferty, są przez nas raportowane. Dodatkowo jesteśmy w stanie podzielić te treści na szkodliwe, neutralne lub przyjazne. Nasze zadania to reakcje na negatywne opinie i publikacje, które prowadzą np. do sprostowań, wyjaśnień czy nawet usuwania materiałów w przypadku gdy są one nieprawdziwe, szkodliwe, niezgodne z prawem. Na pozytywne opinie także warto reagować, aby umocnić więź, wymienić doświadczenia i utrwalić markę w świadomości klienta. Całe monitorowanie marki w internecie, raportowanie i reakcje to nowoczesne narzędzia, doświadczenie i umiejętności naszego zespołu.

zarządzanie PR online

monitorowanie wzmianek

odpowiedzi na negatywne opinie

reakcja na negatywne treści

co mówią o Twojej ofercie w internecie?

porozmawiajmy co możemy zrobić w sieci dla reputacji Twojej oferty

zacznijmy nie tylko budować/odbudowywać Twoją markę w sieci, ale także wzmocnijmy jej świadomość i autorytet w internecie, spowoduje to więcej zaufania zwłaszcza od osób sprawdzających wzmianki o Twojej ofercie.

opinie klientów

wszystkie
"Jak zamykam oczy i myślę o SEO widzę bizzit. Agencja która od lat w wielu projektach udowodniła mi że nie ma rzeczy niemożliwych. Od audytu po optymalizacje a na szeptanym mrk skończywszy. Zawsze wyciągali mnie do TOP3  na kluczowe frazy. Więc polecam z czystym sercem. Bizzit to pasja, wiedza i doświadczenie. Partner w biznesie must have."
Zaremba Rafał, CEO OEX 4Shops, Rawlplug, AB S.A.
Rafał Zaremba
CEO OEX 4Shops, Rawlplug E-commerce Director, AB S.A.