3 miejsce – Mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu stron 2013

Mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu stron 2013Miło nam poinformować, że w zakończonych (po 5-letniej przerwie) Mistrzostwach Polski w pozycjonowaniu stron, firma BIZZIT S.A. zajeła 3-cie miejsce w zawodach.

 

Zawody trwały 3 miesiące, techniki które stosowaliśmy, opierały się mocno na Content Marketingu oraz dobrych praktykach pozycjonowania, przyniosły duże efekty w drugiej połowie zawodów.

 

Pomimo późnego startu w zawodach, spółka zajęła, w efektownym stylu, w końcówce zawodów, 3 miejsce !  kto wie co działoby się gdyby zawody potrwały miesiąc dłużej 😉

 

Hasłem zawodów było: w$p1erajmy hosp1cja, które miało na celu zwrócić uwagę na problemy hospicjów, a zwłaszcza na małych pacjentów hospicjów.

 

Całą nagrodę pieniężną przekazaliśmy na Hospicjum Cordis, a BIZZIT „dorzucił” drugie tyle, w związku z czym kwota ponad 3000 zł została przekazana przelewem na konto hospicjum, za co otrzymaliśmy podziękowania pisemne od kierownictwa – dziękujemy i dalej informujemy wszystkich aby odpisywać 1% na Hospicjum CORDIS.

 

Sponsorem głównym zawodów, był aktualny Mistrz Polski z 2008 roku – BIZZIT S.A. (czyli także nasza firma), która gratuluje wszystkim uczestnikom zawodów!

5/5 - (1 vote)
zaufali nam m.in.:
pozycjonowanie porównywarek cen
pozycjonowanie usług budowlanych
pozycjonowanie serwisu ogłoszeniowego
pozycjonowanie serwisu modowego, sklepu z odzieżą

artykuły, poradniki

w tym dziale postaramy się przybliżyć wiedzę marketingu internetowego na każdym poziomie, prosto i praktycznie.

pytania?

jeżeli zainteresował Ciebie artykuł, poradnik, zapraszamy do kontaktu z nami - omówimy temat, znajdziemy razem rozwiązania i plan dla Twojej strony www.

brak komentarzy

zostaw komentarz

więcej na naszym blogu

wszystkie artykuły