droids on roids

Jak pozycjonować software house, np. Droids on Roids?

Firma Droids On Roids to lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych i internetowych (iOS, Android).

Kompleksowe usługi mobilne, backend-owe i web-owe, w rękach profesjonalistów z Droids On Roids, zaowocowały ponad 100 autorskimi aplikacjami, a firmy takie jak WhatsApp czy Facebook używają bibliotek Droids On Roids w swoich projektach!

Jak pozycjonować software house, już mówimy:

strategia SEO opis
Słowa kluczowe Przeprowadź badania słów kluczowych związanych z branżą tworzenia aplikacji mobilnych i internetowych. Uwzględnij frazy, które potencjalni klienci mogą wpisywać w wyszukiwarkach, takie jak „tworzenie aplikacji mobilnych”, „firmy programistyczne”, „aplikacje na iOS i Android” itp. Wprowadź te słowa kluczowe w treści strony internetowej, metatagach, tytułach i opisach.
Optymalizacja treści Twórz unikalne i wartościowe treści na stronie, które są zarówno atrakcyjne dla użytkowników, jak i dostosowane do wyszukiwarek. Uwzględnij w ofercie metody projektowania i programowania, case studies i referencje klientów, opisy konkretnych projektów aplikacji mobilnych i internetowych, jak i szczegóły dotyczące używanych technologii (np. React Native, Flutter).
Portfolio i studia przypadków Wyróżnij na stronie portfolio z realnymi projektami, opisz w nich wyzwania, rozwiązania i wyniki, aby potencjalni klienci mogli zobaczyć przykłady dotychczasowych sukcesów. Warto uwzględnić w portfolio wiele zróżnicowanych aplikacji, takich jak e-commerce, usługi społecznościowe, aplikacje mobilne dla biznesu, ze szczegółowymi informacjami o funkcjonalności, skalowalności, zaangażowaniu użytkowników itp.
Blog i artykuły branżowe Stwórz sekcję bloga na stronie, w której można publikować artykuły związane z branżą tworzenia aplikacji mobilnych i internetowych. Zajmij się tematami takimi jak trendy w projektowaniu UI/UX, nowe technologie, porady dotyczące tworzenia aplikacji, strategie marketingowe itp.
Opinie klientów i referencje Udostępnij na stronie opinie klientów, referencje i case studies, które potwierdzą jakość usług. To pomoże budować zaufanie i przekonać potencjalnych klientów do wyboru Twojej firmy. Warto umieścić cytaty zadowolonych klientów, opisy korzyści, jakie przyniosła im współpraca z Droids on Roids, linki do aplikacji, które firma opracowała.

…pozycjonowanie firmy zajmującej się pisaniem aplikacji mobilnych, webowych, to odbiorcy, którzy bezlitośnie czytają publikacje, treści …lub lżej, gdy seo-wiec ma więcej wyobraźni 🙂

Co mówią o nas klienci?

zobacz wszystkie opinie
"Mieliśmy problem z pomysłem na stronę naszego Centrum. Dzięki współpracy z Bizzit problem został szybko i sprawnie rozwiązany. Strona jest nowoczesna i oparta na nowoczesnych zasadach pozycjonowania. Zawsze chętnie polecę współpracę z Bizzit."
Prof. dr hab. n. med. Jarosław Barski
Jarosław Barski
Prof. dr hab. n. med., Kierownik Centrum Medycyny Doświadczalnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego