pozycjonowanie doradztwa i usług informacyjnych

Jak pozycjonować usługi doradcze, np. Information Market?

Information Market S.A. to polski dostawca usług informacyjno-doradczych, oferowanych w modelu B2B dla firm działających w sektorach: petrochemia, energetyka czy ciepłownictwo.

Odpowiadamy, jak pozycjonować usługi doradcze:

strategia SEO opis
Badanie słów kluczowych Ważne jest, aby zidentyfikować najbardziej odpowiednie i efektywne słowa kluczowe, mogą to być frazy związane z analizami rynkowymi, doradztwem biznesowym, czy prognozami rynkowymi, takie jak „analiza rynku petrochemicznego”, „optymalizacja energetyczna” czy „zarządzanie siecią ciepłowniczą”.
Optymalizacja techniczna Information Market powinien zapewnić, że ich strona internetowa jest zoptymalizowana pod kątem prędkości ładowania, ma odpowiednią strukturę URL i oznaczenia meta, a także uwzględnia mobilną responsywność, aby dostosować się do różnych urządzeń mobilnych, co jest istotne dla osób przeglądających informacje na temat petrochemii, energetyki czy ciepłownictwa.
Tworzenie wartościowej treści Dostarczanie wartościowych treści, które są związane z branżą informacyjno-doradczą, może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, na blogu można zamieścić artykuły i poradniki na temat analizy rynku, zarządzania informacją czy doradztwa biznesowego. Branże petrochemiczne, energetyczne i ciepłownicze są złożone i wymagają wiedzy specjalistycznej.
Budowanie linków Dla firm takich jak Information Market, które dostarczają usługi informacyjne, istotne jest budowanie silnej sieci linków do innych powiązanych i autorytatywnych stron. Przykładem może być wymiana linków z serwisami takimi jak e-petrol.pl.
Google News Zarejestruj swoją stronę w Google News Publisher Center. To narzędzie umożliwia dostawcom informacji zarejestrowanie swoich stron internetowych w Google News, dzięki czemu ich treści mogą być uwzględniane w wynikach wyszukiwania Google News. Zaimplementuj oznaczenia strukturalne Schema.org na swojej stronie, aby dostarczyć Google dodatkowych informacji o treści.

Chcesz trafić do większej liczby klientów B2B? Szukasz nowoczesnego podejścia w pozycjonowaniu treści? Zapraszamy!

Co mówią o nas klienci?

zobacz wszystkie opinie
"Bizzit SA zbudował od podstaw dla naszej firmy nową stronę internetową. Zależało nam aby oprócz wyglądu, strona była doskonale zaprogramowana pod kątem pozycjonowania. Współpraca była wzorowa, efekt bardzo zadowalający. Biorąc pod uwagę profesjonalizm i doświadczenie zespołu Bizzit powierzyliśmy firmie również hosting. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu wykonania strony oraz szybkości reakcji w sytuacjach kryzysowych, gdy potrzebujemy pomocy."
Piotr Pecka, CEO Polinova
Piotr Pecka
Prezes zarządu Polinova Izolacje Sp. z o.o.