pozycjonowanie portalu, grupy serwisów

Jak pozycjonować portal, np. Wirtualna Polska?

Grupa Wirtualna Polska to nie tylko czołowy serwis, portal WP.pl, ale także takie serwisy jak Domodi.pl, Wakacje.pl, Homebook.pl czy Money.pl. Grupa WP to lider branży e-commerce w Polsce.

Jak pozycjonować portal, jak Wirtualna Polska, odpowiadamy:

strategia SEO opis
Badanie słów kluczowych Zidentyfikuj słowa kluczowe, które użytkownicy wpisują w wyszukiwarki, gdy szukają informacji, które oferuje WP.pl. Uwzględnij te frazy kluczowe w treści, na przykład, jeżeli artykuł na WP.pl dotyczy najnowszych wiadomości z polityki, powinien zawierać popularne słowa kluczowe związane z polityką, czy newsami politycznymi.
Technical SEO Optymalizacja struktury strony, szybkości ładowania, bezpieczeństwa, dostępności dla robotów wyszukiwarek i kompatybilności z urządzeniami mobilnymi. Duże portale, takie jak Wirtualna Polska, muszą szczególnie dbać o optymalizację wydajności, ponieważ duże ilości treści mogą spowalniać ładowanie strony.
Google News Zarejestruj swoją witrynę w Google News Publisher Center i podziel się swoimi informacjami, takimi jak nazwa, logo, kategorie tematyczne itp. Regularne publikowanie artykułów i treści związanych z aktualnymi wydarzeniami może sprawić, że strona pojawi się w Google News.
Optymalizacja struktury URL URL powinien być zrozumiały zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek. Najlepszym rozwiązaniem jest utrzymanie struktury URL prostej i opisowej, z uwzględnieniem słów kluczowych.
Tworzenie wartościowej i unikalnej treści WP.pl, jako portal informacyjny, powinien skupić się na dostarczaniu najnowszych, najbardziej istotnych i dokładnych informacji. Oznacza to również regularne aktualizacje treści, publikowanie newsów. Warto dostosować treści do różnych sekcji na WP.pl, takich jak wiadomości, sport, rozrywka, finanse itp.
Optymalizacja On-Page SEO Zoptymalizuj takie elementy, jak meta tagi, title tags, meta opisy, nagłówki H1, H2 itp. Każda strona i artykuł na WP.pl powinien mieć optymalizowane tagi tytułów i meta opisy, zawierające odpowiednie słowa kluczowe, aby Twoje treści były bardziej widoczne i dostępne dla Google.
Link building Wirtualna Polska jest portalem informacyjnym, więc dostosuj swoją strategię link buildingu do aktualnych wydarzeń. W treściach na WP.pl staraj się linkować do innych artykułów lub materiałów multimedialnych na stronie. To także przyczyni się do wewnętrznego link buildingu.

Potrzebujesz doradztwa, konsultacji e-commerce w zakresie grupy serwisów – zapraszamy!

Co mówią o nas klienci?

zobacz wszystkie opinie
"Bizzit łączy w sobie profesjonalne podejście do realizacji ustalonego zakresu wsparcia, autorskie i ciągle rozwijane metody SEO oraz - co ważne - relacje. Współpraca z Bizzit dała nam nowe spojrzenie na wiele obszarów SEO, nierzadko zachęcając do niestandardowego podejścia do standardowych wyzwań świata ecommerce."
Maciej Ziemczonek, Modivo, VP Traffic Acquisition Grupa Domodi
Maciej Ziemczonek
VP Traffic Acquisition Grupa Domodi