Pozycjonowanie stron to już właściwie …sztuka!

fraza pozycjonowanie - sugester wyszukiwarki GooglePozycjonowanie stron w Google jest dziś właściwie nauką i sztuką. Przede wszystkim jest jednym z działań w walce o klientów przez wyszukiwarkę Google. Pozycjonowanie stron realizowane w przemyślany i odpowiedzialny sposób daje naszym klientom satysfakcjonujące rezultaty w postaci wysokiej jakości ruchu z wyszukiwarek internetowych – to jest prawdziwy cel! Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania to tylko droga do niego.

W pracach pozycjonowania stron internetowych stosujemy sprawdzone metody i techniki, które w długim terminie przynoszą naszym klientom, przede wszystkim, potencjalnych kupujących.

Wykonujemy prace analityczne nawet przed rozpoczęciem pozycjonowania bez umowy SEO, które pomagają maksymalnie wykorzystać przewidziany na pozycjonowanie budżet marketingowy. Jak oceniasz takie podejście do współpracy?

 

Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google to także optymalizacja stron w obszarze kodu oraz treści, tak aby były atrakcyjne zarówno dla użytkowników, jak i dla wyszukiwarek. Wykonujemy również audyty stron wskazując miejsca gdzie należy poprawić stronę oraz jej zawartość merytoryczną aby uzyskać jeden z efektów:

lepsze rezultaty przy tym samym budżecie,
→ te same rezultaty przy niższym budżecie.

 

Nasi klienci, w trakcie współpracy z nami, przestają traktować budżet na pozycjonowanie strony, firmy jako wydatek… traktują to jak opłacalną inwestycję.

 

…codziennie tysiące klientów szuka w Internecie oferty takiej jak Twoja, zadbamy aby Twoja strona internetowa była bardziej widoczna poprzez:

 

wyniki organiczne:

wartościowa treść oraz odpowiednie jej przygotowanie przez specjalistę seo, analizę i odpowiednie użycie fraz, powiązanie sformułowań w treści to klucz do lepszych wyników organicznych w wyszukiwarkach.

 

seo na stronie:

nazwy, treść, struktura tekstu, nawigacji, atrybutów html… to jedne z wielu czynników technicznych SEO na stronie, które znacząco wpływają na zrozumienie i zaufanie wyszukiwarek do Twojej strony internetowej.

 

link building:

mówi się, że królowa to treść, ale królem nadal są linki prowadzące do Twojej strony, ciężko się z tym nie zgodzić, ponieważ jak w życiu, reputacja rośnie gdy ktoś Ciebie wskazuje, linkuje!

4.3/5 - (3 votes)
zaufali nam m.in.:
pozycjonowanie porównywarek cen
pozycjonowanie usług budowlanych
pozycjonowanie serwisu ogłoszeniowego
pozycjonowanie serwisu modowego, sklepu z odzieżą

artykuły, poradniki

w tym dziale postaramy się przybliżyć wiedzę marketingu internetowego na każdym poziomie, prosto i praktycznie.

pytania?

jeżeli zainteresował Ciebie artykuł, poradnik, zapraszamy do kontaktu z nami - omówimy temat, znajdziemy razem rozwiązania i plan dla Twojej strony www.

No Comments

zostaw komentarz

więcej na naszym blogu

wszystkie artykuły