Opinie o agencjach SEO, które podpowiedzą, w czym dana firma pozycjonująca jest dobra wg klientów

W internecie znajdziesz wiele negatywnych opinii o agencjach SEO. Czy im wierzyć? Nie zawsze. Negatywne opinie o agencji SEO mogą być wynikiem niezrozumienia branży, braku komunikacji lub… nieuczciwego działania konkurencji. Dlatego w dzisiejszym zestawieniu zebraliśmy tylko pozytywne opinie o agencjach SEO w Polsce – wyszczególniamy te, które naszym zdaniem są najtrafniejsze (wyjaśnienie przygotowania poniżej) oraz podsumowujemy to, o czym piszą sami klienci. Dzięki temu będziesz w stanie celniej wybrać agencję SEO, specjalistę pozycjonowania stron, który spełnia Twoje oczekiwania – sugerując się opiniami, mamy nadzieję, że zwiększysz szansę na efekty, gdy wiesz czego chcesz, oczekujesz od przyszłej Agencji SEO.

 

Jak przygotowywaliśmy raport o opiniach wystawionych Agencjom SEO?

 1. zebraliśmy opinie dostępne w sieci
 2. oceniliśmy ich realność (nie chodzi o to czy dana opinia to fake, tylko o powiązania z ofertą, materiałami itd.)
 3. sprawdziliśmy co mówią w sieci w kontekście wybranych przez nas opinii o danej Agencji SEO
 4. przygotowaliśmy opis, bazując na tych opiniach, często cytując opinię z uwagami własnymi

…dlatego jeżeli czegoś brakuje wg Ciebie, nie oznacza to, że mamy inne zdanie na ten temat lub dana agencja seo nie ma takich umiejętności …nie! – oznacza to, że nie było to najbardziej widoczną cechą w opiniach nt. tej agencji lub były inne bardziej widoczne, które opisaliśmy …miłego czytania:

spis treści

Opinie o 1stplace.pl

logo 1stplace1stplace.pl to pierwsza z agencji SEO na naszej liście, z czego wynika, że jej nazwa to nie przypadek. Czym zajmują się ci poznańscy „magicy Google”? Przede wszystkim jest to pozycjonowanie stron i sklepów internetowych, również pozycjonowanie lokalne, a także dostosowanie witryny do wymogów wyszukiwarki Google. Można śmiało napisać, że firma działa kompleksowo w zakresie marketingu internetowego, ponieważ oferuje także reklamy PPC, czyli reklamy Google Ads, kampanie Facebook Ads oraz prowadzenie Social Media.

Firma twierdzi, że […] prowadzone regularnie działania on-site i off-site skutecznie utrzymują domenę na wysokich pozycjach, codziennie przynosząc nowych Klientów. O wysokiej jakości oferowanych usług mogą także świadczyć słowa jednego z klientów, który nie widzi powodów, aby ufać innym firmom.

Opinie o 4people

logo agencji SEO 4people4people jest katowicką agencją SEO, która oprócz wieloletniego doświadczenia, wyróżnia się kompleksowością oferty. Specjalizuje się m.in. w pozycjonowaniu firm z branży hotelarskiej czy medycznej, prowadząc w tym zakresie również szkolenia.

4people tworzy Marketing dla ludzi, a prokonsumenckie nastawienie to wyróżnik tej firmy. Wśród jej klientów najczęściej dominuje opinia, że oprócz wysokich kompetencji, liczy się przede wszystkim bardzo dobry kontakt ze specjalistami z 4people. Często zwracają uwagę na nienachalne podejście sprzedażowe, terminowość oraz jakość współpracy. Jak widać to, oprócz efektywności działań, jest jedną z najważniejszych rzeczy dla klientów 4people.

Opinie o Activ Studio Pozycjonowania i Reklamy

Logo Activ Studio Pozycjonowania i ReklamyActiv Studio Pozycjonowania i Reklamy z Bydgoszczy działa na rynku od września 2010 roku. Pierwszymi oferowanymi usługami było katalogowanie i dodawanie artykułów do presell page, jednak po roku działalności firma zaczęła kompleksowo zajmować się działaniami SEO. W ofercie znaleźć można także inne usługi związane z działaniem w sieci — copywriting, budowanie stron i sklepów, pakiety linków. Firma obsługuje klientów z Polski, ale także z innych państw europejskich i Ameryki. Jak sami o sobie piszą, ich pracę wyróżniają: jakość, efektywność, kreatywność i innowacyjność.

Opinie o Adboosters

Logo AdboostersAdboosters to kolejna z bydgoskich agencji SEO na naszej liście. Firma w swoich działaniach skupia się na pozycjonowaniu stron internetowych oraz sklepów online, a także na SEO lokalnym. Dodatkowo można skorzystać z usług prowadzenia kampanii Google Ads. Oprócz tego firma dzieli się wiedzą podczas organizowanych przez siebie wykładów, szkoleń i spotkań biznesowych, a także we wpisach blogowych. Działa także społecznie wspierając sport i młode talenty.

Jak sami o sobie mówią, ich celem jest zostać największą agencją SEO w Polsce, jednak nie pod względem liczby osób w zespole czy klientów, ale jakości świadczenia usług. Czytając opinie klientów, np. […] Jeszcze 2 lata temu sklepu nie było widać w Google prawie wcale, teraz wyświetla się na wysokich pozycjach na kilkaset fraz, co przełożyło się na ruch i liczbę zamówień można stwierdzić, że mają na to spore szanse.

Opinie o Adcube

Logo AdcubeAdcube działa na rynku SEO/SEM nieprzerwanie od ponad 10 lat. Firma swoją siedzibę ma w Olsztynie, jednak działa na całym polskim rynku, jak i w Niemczech, Norwegii i Szwecji. Firma powstała z myślą o zbudowaniu pełnowartościowej agencji SEO/SEM, która w pełni sprosta wysokim standardom i oczekiwaniom rynkowym. W ofercie znaleźć można przede wszystkim: pozycjonowanie, audyty SEO, copywriting, Google Ads i Facebook Ads. Celem Adcube jest prowadzenie skutecznych działań w zakresie szeroko pojętego Digital Marketingu, które będą nie tylko efektywne, ale i rentowne. Klienci doceniają starania firmy, ponieważ twierdzą, że jest to wg mojej opinii jeden z największych specjalistów w branży pozycjonowania z bardzo dużą praktyką zdobytą podczas licznych szkoleń i konferencji ogólnoświatowych.

Opinie o Adequate Interactive Boutique

Logo Adequate Interactive BoutiqueAdequate Interactive Boutique to agencja interaktywna z Warszawy, która działa od 2005 roku. Posiada ona certyfikację Google Partner Premier, która przyznawana jest przez Google najlepszym agencjom, które działają w programie Google Partners. Bazą ich działań jest dogłębna analiza procesów biznesowych oraz celów marketingowych klienta. Na tej podstawie prowadzone są dalsze działania z oferty, m.in.: pozycjonowanie i optymalizacja dla wyszukiwarek, reklama w wyszukiwarce, tworzenie i dystrybucja treści, prowadzenie Social Media, zdobywanie linków czy remarketing.

Opinie o AdPeak

Logo AdPeakAdPeak to kolejna (i nie ostatnia) agencja SEO z Warszawy. Sama siebie opisuje, jako agencję marketingu internetowego zorientowaną na efekt. Wyróżnia ją wysoka efektywność i celowość prowadzonych kampanii, model win-win, rozliczenia oparte o wyniki kampanii, oferta dostosowana do klienta, najnowsze, dostępne na rynku narzędzia i rozwiązania, praktyczne doświadczenie w (prawie) każdej branży. Starania firmy doceniane są przez klientów, którzy wypowiadają się na temat przedsiębiorstwa: Zdecydowanie polecam! Przede wszystkim niewyobrażalnie skuteczne kampanie a do tego profesjonalne podejście, miły i szybki kontakt.

W ofercie znaleźć można działania SEO takie jak: audyt techniczny SEO, audyt stron docelowych, stałą kampanię SEO, content marketing, SEO PR. Ponadto firma prowadzi szerokie działania z zakresu SEM oraz Paid Social, czyli reklam w Social Media.

Opinie o AdShock

Logo AdShockAdShock to kielecka agencja, w której zatrudnionych jest ponad 60 specjalistów od pozycjonowania. Przedsiębiorstwo działa od 2009 roku, dzięki czemu zdobyło doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEO dla małych, lokalnych biznesów, jak i ogólnopolskich sklepów internetowych. Dodatkowo w ofercie znaleźć można kampanie PPC w Google i na Facebooku oraz audyty SEO. Mimo dużego doświadczenia firma stawia na indywidualne podejście do każdego klienta oraz stały rozwój.
Starania firmy doceniane są przez klientów, którzy obdarzyli agencje swoim zaufaniem i nie zawiedli się.

Jedna z wielu rekomendacji to: Profesjonalizm zespołu nie zawiódł nas na żadnym etapie współpracy. Kolejne miesiące potwierdzają rzetelność i pełne zaangażowanie zintegrowanego zespołu działu handlowego i wykonawczego.

Opinie o Adsira

Logo AdsiraFirma Adsira z Białegostoku sama siebie opisuje jako agencję marketingową inną niż wszystkie. Działa na arenie krajowej i międzynarodowej, tworząc spersonalizowane kampanie reklamowe. W przedsiębiorstwie ludzie uważani są za największą wartość. W Adsira zatrudnienie znajdują doświadczeni specjaliści z branży, m.in.: analitycy, copywriterzy, IT, SEO i graficy. Usługi Adsira obejmują pracę koncepcyjną i realizację skoordynowanych, wieloetapowych kampanii marketingowych. Należą do nich: reklama online, e-mail marketing, SEO, SEM, Social Media i Digital Marketing. Adsira działa od 2012 roku, a klienci doceniają ich miłą i fachową obsługę oraz rzeczowe porady.

Opinie o Adsolutions

Logo AdsolutionsAdsolutions to doskonały przykład na to, że nie tylko w dużych, rozwiniętych miastach znaleźć można wykwalifikowane agencje, które zajmują się SEO. Przedsiębiorstwo to swoją siedzibę ma w Wilkowicach położnych nieco ponad 10 kilometrów od Bielska-Białej i działa nieprzerwanie od 2006 roku. Na zespół pracowników składają się osoby w różnym wieku, o rozmaitym wykształceniu, a każdy z nich wnosi coś nowego, innego do agencji.

W ofercie Adsolutions znajduje się pozycjonowanie stron o zasięgu ogólnokrajowym, jak i firm z Bielska-Białej i okolic, a także Social Media Marketing i kampanie Google Ads. Firma stawia na Zintegrowany E-Marketing (ZEM), czyli łączenie wszystkich działań w internecie potrzebnych do wypromowania firmy. Przynoszą one efekty, ponieważ są doceniane i rekomendowane przez klientów.

Opinie o AdVIST

Logo AdVISTAdVIST to agencja marketingowa z siedzibami we Wrocławiu i Tarnowie. Jej specjalnością są usługi pozycjonowania stron i sklepów internetowych (lokalne, szerokie, zagraniczne) oraz kampanii w wyszukiwarce Google, jednak w ofercie znaleźć można także działania z zakresu: PPC, Content Marketingu, Buzz Marketingu, Social Media oraz e-PR. Dodatkowo pracownicy firm wykonują audyty oraz prowadzą szkolenia. Skoro o ludziach mowa… to właśnie na nich skupia się AdVIST — współpracuje z najlepszymi, stawiając na dynamiczny rozwój firmy. Agencja w swoich działaniach kierunek się takimi zasadami jak: elastyczność, empatia, etyka i fachowość. Została ona doceniona wieloma ciepłymi słowami, między innymi określono ją jako „agencję ze świetnymi specjalistami z zakresu reklamy i marketingu” i doceniono szybki kontakt i bardzo zadowalające efekty współpracy.

Opinie o Afterweb

opinia o agencji SEO afterwebAfterweb działa w branży SEO/SEM od 2008 roku i przez te dwanaście lat swojej działalności agencja zebrała wiele pozytywnych opinii.

Za co są chwaleni? Tak jak w przypadku 4people, za bardzo dobry kontakt z klientami, optymalny dobór fraz kluczowych oraz przejrzyste raporty. Nie da się zaprzeczyć, że Afterweb w indywidualny sposób podchodzi do każdego klienta, co bardzo często powtarza się w opiniach.

Oprócz tego podkreśla się wiedzę, doświadczenie, profesjonalizm i chyba co najważniejsze w tej branży, efekty, o czym świadczy jeden z wielu komentarzy na temat agencji:

W tym czasie [1 rok] ruch na naszej stronie wzrósł o ok. 80%.

Opinie o AgencjaSEO.com.pl

Logo AgencjaSEO.com.plAgencjaSEO.com.pl prowadzi prace związane z pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych, a także wizytówek Google. Pracownicy agencji AgencjaSEO.com.pl podejmują się także działań z zakresu audytu strony klienta i konkurentów, a także prowadzą konsultacje SEO, by rozwiać wątpliwości związane z obecnością danego przedsiębiorstw w wynikach wyszukiwania. Jako swoje zalety firma wymienia: opłatę za efekt pozycjonowania, możliwość wypowiedzenia umowy w 1 miesiąc oraz dostęp do monitoringu pozycji serwisu dla klienta.

Opinie o Agencji Artimo

Logo Agencji ArtimoKolejna na naszej liście firma związana z pozycjonowaniem to agencja interaktywna Artimo z Olsztyna. Firma posiada 7 lat doświadczenia w branży, dzięki czemu zdobyła szeroką wiedzę oraz doświadczenie podczas realizacji ponad 120 projektów. Firma przez swoje niewielkie rozmiary jest w stanie szybko dopasować się do specyficznych potrzeb danego klienta. W ofercie znaleźć można kompleksowe działania z zakresu pozycjonowania. Ponadto Artimo podejmuje działania z zakresu realizacji stron i sklepów internetowych, grafiki, content marketingu i reklamy w Google Ads oraz mediach społecznościowych.

W sieci znaleźć można pozytywne opinie na temat ich pozycjonowania, np.: Współpracuję z agencją Artimo już od 2 lat i szczerze jestem zadowolony z ich profesjonalnego podejścia do klienta. Pozycjonowanie sklepu naszej firmy daje, gwarancję dotarcia do większej grupy klientów co przekłada się na dużą ilość zamówień.

Opinie o Agencji Wrocławskiej

Logo Agencji WrocławskiejAgencja Wrocławska to jedna z młodszych agenci na naszej liście. Została założona w wakacje 2020 roku przez dwóch entuzjastów branży SEO. Firma skupia się na prowadzeniu działań w zakresie pozycjonowania stron, sklepów, pozycjonowania lokalnego, a także konsultacji i optymalizacji SEO. Dodatkowo oferowane są usługi z zakresu Google Ads oraz Facebook Ads. Jak mówią klienci: wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i skuteczność w działaniu — to cechy charakteryzujące niesamowity zespół Agencji Wrocławskiej.

Opinie o Agilito

Logo AgilitoAgilito to poznańska agencja SEO, która powstała w 2012 roku. Firma w swoich działaniach skupia się na pozycjonowaniu — stron internetowych, sklepów online, nie tylko na polskim, ale i lokalnym oraz zagranicznym rynku. Agilito rozlicza się w pakietach SEO, co oznacza, że możliwe jest pozycjonowanie bez umowy. W ofercie znaleźć można także reklamy Google Ads i projektowanie stron internetowych. Klienci wypowiadają się o agencji w samych superlatywach, twierdząc, że: Wieloletnia współpraca z Agilito w zakresie pozycjonowania mojej firmowej strony to przede wszystkim szybko wypracowane efekty i ciągłe pomysły, w jaki sposób mogę dotrzeć do kolejnych klientów, a także […] polecam ich głównie za względu na profesjonalizm, dostosowanie usługi do klienta oraz bardzo dobry stosunek jakości do ceny usługi.

Opinie o AGNEZ

Logo AGNEZAgencja reklamowa AGNEZ swoją siedzibę ma w Częstochowie. W swoim portfolio posiada szeroką ofertę, która pozwala na budowanie wizerunku firmy w sieci oraz usprawnienie jego działania. Firma zajmuje się pozycjonowaniem lokalnym, krajowym i zagranicznym, a także prowadzeniem blogów. Wykupić można pakiet lub rozliczać się od efektu. Dodatkowo pracownicy agencji zajmują się tworzeniem stron i sklepów internetowych, które następnie można optymalizować pod kątem SEO.

Opinie o Alfabet Sukcesu

Logo Alfabet SukcesuAlfabet sukcesu to agencja reklamy i marketingu internetowego, która zlokalizowana jest w Lublińcu w województwie śląskim. Firma posiada rozbudowany zakres usług, który pozwala na osiąganie zadowalających, zaplanowanych efektów. W ofercie znaleźć można pozycjonowanie stron internetowych, audyt SEO, analizę ruchu, badanie konkurencji optymalizację strony i treści, generowanie słów kluczowych na stronę, marketing szeptany, doradztwo SEO, zaplecze pozycjonerskie, monitorowanie pozycji strony w wyszukiwarce. Firma wyspecjalizowana jest także w aspekcie reklamy Google oraz Facebook i tworzeniu stron internetowych. Agencja zajmuje się dodatkowo wizytówkami i ulotkami. Klienci doceniają agencję za szybko osiągnięty cel wysokich pozycji w wyszukiwarce.

Opinie o Alte Media

Logo Alte MediaAlte Media to agencja marketingu internetowego z oddziałami w Gdyni i Poznaniu. W swojej ofercie posiada szeroki zakres profesjonalnych usług, które pozwalają na wpływanie na wizerunek oraz pozycję przedsiębiorstw z dowolnej branży w sieci:

 • pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych — SEO,
 • kampanie Google Ads, Allegro Ads i Amazon Ads,
 • remarketing internetowy,
 • reklama w Social Media — Facebook, Instagram, LinkedIn,
 • reklama Gmail i YouTube,
 • audyt i optymalizacja stron,
 • analityka internetowa,
 • marketing szeptany,
 • monitoring marki,
 • content webowy.

Jedna z wielu pozytywnych opinii na temat Alte Media brzmi następująco: Od początku współpracy Alte Media potrafiło sprostać naszym oczekiwaniom oraz postawionym wyzwaniom. Zespół Alte Media cechuje wysokie zrozumienie naszych celów marketingowych. Kampanie są wykonane wzorowo, a ich efekty poddawane są dokładnej analizie. Alte Media jest przede wszystkim bardzo elastyczną i zorientowaną na Klienta firmą.

Opinie o Angab

Logo AngabAngab to Software House i agencja interaktywna z Wrocławia, która na rynku działa od 2010 roku. Wśród korzyści wynikających ze współpracy z firmą na swojej strony wymieniają:

 • praktyczne i skuteczne rozwiązania,
 • przejrzyste zasady współpracy,
 • płatność podzieloną na etapy,
 • nieszablonowe podejście do projektu,
 • bazowanie na zasadzie win/win.

W ofercie agencji Angab znaleźć można wiele usług związanych z marketingiem internetowym, m.in.: pozycjonowanie stron www, content marketing, treści & copywriting, growth hacking, branding i rebranding, Social Media marketing, kampanie Google Ads.

Ponadto firma oferuje konsultacje i doradztwo, szkolenia i strategie, a także narzędzia internetowe. Ze swoich zadań agencja wywiązuje się dokładnie i profesjonalnie, o czym może świadczyć jedna z opinii klienta — Współpraca z firmą Angab sp. z o.o. to czysta przyjemność i godny polecenia partner biznesowy. Kompetentny i pomocny zespół, wysoka jakość świadczonych usług oraz całościowe podejście do powierzonego projektu.

Opinie o Ansite

Logo AnsiteAnsite to agencja marketingowa z Opola, która na rynku działa od 2017 roku. Zespół budują jednak ludzie z wieloletnim doświadczeniem, którzy wiedzą, jak działać w sieci. W ofercie znaleźć można profesjonalne pozycjonowanie stron i sklepów internetowych, czyli działania z zakresu: analizy konkurencji, audytu SEO i optymalizacji, monitoringu pozycji. Ponadto Ansite w swojej ofercie ma inne działania z zakresu marketingu, tzn.: tworzenie stron i sklepów, obsługa Social Media, projekt logo i ID, projektowanie graficzne, reklama w Internecie, fotografię produktową.
Firma aktualnie ma średnią ocen 5,00 w Google. Stoją za nimi opinie takie jak: Przejście do Ansite było najlepszą decyzją! Nasza firma rozwinęła skrzydła i wskoczyła na wyższy level nie tylko sprzedażowo, ale również i wizerunkowo, czy: Współpraca z firmą Ansite to czysta przyjemność! Profesjonalne podejście do powierzanych zadań. Wszelkie działania marketingowe wykonywane i opracowywane są z największą starannością. Bezproblemowy kontakt, duża skuteczność, przesympatyczny Zespół.

Opinie o Antygen.pl

Logo Antygen.plAgencja Antygen.pl powstała w 2007 roku, od samego początku działalności zajmuje się ona pozycjonowaniem stron internetowych, jednak z upływem lat do oferty dodano także inne usługi pozwalające na prowadzenie marketingu stron i sklepów internetowych. Oprócz działań z zakresu SEO, które umożliwiają poprawę widoczności w sieci, firma zajmuje się także konsultacjami i szkoleniami SEO. Prowadzone są także działania z zakresu Google Ads, czyli reklamy Google i tworzenia stron internetowych.

Na stronie firmy znaleźć można opinie zadowolonych klientów z różnych branż. oto dwie z nich:
Firma Antygen na każdym kroku angażuje się w rozwój naszej strony, co przekłada się na wzrost pozycji w wyszukiwarce Google. Poziom obsługi jest przykładem współpracy biznesowej na najwyższym poziomie.

Z firmą Antygen współpracujemy nieprzerwanie od 2012 roku. Z powierzonych zadań firma wywiązuje się bez zarzutu oraz jest w pełni zaangażowana w zlecone prace. Widać, że dobro klienta jest dla nich priorytetem.

Opinie o Artefakt

Artefakt - opinie o agencji SEOOd 2006 roku w branży SEO/SEM działa agencja Artefakt, z prezesem Bartoszem Studennym na czele. Jej najmocniejszą stroną jest pozycjonowanie i kampanie w wyszukiwarce, w ofercie znajdują się także szkolenia oraz prowadzenie mediów społecznościowych.

Nie bez powodu o tym wspominamy, ponieważ często w opiniach o Artefakt pojawiają się komentarze, że agencja ta osiągnęła bardzo dobre efekty w zakresie kampanii Google Ads oraz Facebook ADS.

Oprócz tego klienci Artefaktu chwalą sobie szkolenia przeprowadzone przez pracowników tej firmy: […] Szkolenie z podstaw SEO na bardzo wysokim poziomie. Prelegenci konkretni i kontaktowi.

Już dwukrotnie zdecydowaliśmy się na szkolenie prowadzone przez Artefakt. Jesteśmy zadowoleni zarówno z przygotowanych materiałów, jak i z przekazanych wskazówek i obszernej wiedzy na tematy związane z SEO.

Zwróciliśmy też uwagę na to, że w pozytywnych opiniach o agencji Artefakt często przewija się nazwisko jej specjalisty SEO, Mateusza Morowaskiego, którego klienci cenią za profesjonalizm, merytoryczność i cierpliwość.

Opinie o Ataneo

Logo AtaneoAtaneo to agencja marketingowa w Bielsku-Białej, Andrychowie i Krakowie, która działa na rynku od ponad 10 lat (2010 rok). Kieruje się zasadą, że podstawą wartościowej kampanii jest indywidualnie dobrana strategia oparta na celach i monitorowana odpowiednimi kluczowymi wskaźnikami efektywności. W ofercie znaleźć można działania z zakresu pozycjonowania, jak i kampanie PPC. Jak wynika z opinii w Google, jest to firma rzetelnie wykonująca swoje obowiązki, która potrafi indywidualnie zadbać o klienta, co sprawia, że każdy jest zadowolony.

Opinie o bbSoft WebDesign

Logo bbSoft WebDesignFirma bbSoft WebDesign istnieje nieprzerwanie od 2004 roku, zajmując się świadczeniem usług informatycznych. Początkowo skupiała się na projektowaniu stron internetowych, jednak z czasem rozpoczęła także działania związane z promowaniem stron w sieci, czyli pozycjonowaniem stron internetowych (działania SEO) w wyszukiwarce Google oraz Bing i prowadzeniu kampanii reklamowych Google Ads (działania PPC). Ponadto w ofercie znajdują się także: audyt stron internetowych, tłumaczenia treści na ponad 40 języków, projektowanie stron www, wdrażanie stron opartych o proste systemy do zarządzania treścią w stylu WordPress, outsourcing informatyczny oraz pomoc techniczna.

Opinie o Be Perfect

Logo Be PerfectBe Perfect to katowicka agencja reklamowa, która na ogólnopolskim rynku działa już od 2009 roku. Jej pracownicy, dążąc do celu, zawsze szukają najbardziej skutecznych oraz innowacyjnych rozwiązań, stawiając na kompleksowe działania. Holistyczne podejście od tematu sprawia, że w ofercie firmy znaleźć można: pozycjonowanie (SEO) wraz z kontrolą wyników i optymalizowaniem prowadzonych działań, reklamę tekstową, zakupy Google oraz reklamę YouTube. Działania te wpływają na uwidocznienie strony sieci. Dodatkowo Be Perfect zajmuje się promowaniem stron i sklepów internetowych, spotów reklamowych i identyfikacji wizualnej, a także budowaniem rozpoznawalności poprzez remarketing, reklamę behawioralną, Social Media i kampanie mailingowe. Klienci doceniają metody działania firmy, pisząc m.in.: Z firmą BP współpracujemy od ok. 2 lat. Kontakt bardzo dobry, wszelkie wątpliwości wyjaśniane niemalże w czasie rzeczywistym. Obszerne i precyzyjne raporty miesięczne. Dużym plusem jest dedykowana osoba kontaktowa.

Opinie o BEFORE AFTER

Logo BEFORE AFTERAgencja BEFORE AFTER swoją siedzibę ma w Poznaniu, w głównej mierze zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych, content marketingiem. Prowadzone są działania z zakresu SEO ogólnopolskiego, jak i lokalnego. Firma zajmuje się także tworzeniem stron internetowych oraz sklepów internetowych na PrestaShop. Klienci doceniają działania firmy, dając temu uznanie w opiniach w sieci:
Rzetelnie, uczciwie a przede wszystkim skutecznie pozycjonują strony na lokalnym Google. Ceny racjonalne.

Specjaliści od pozycjonowania. Ja mogę powiedzieć, że moja firma lokalna jest zadowolona z wyników.

Opinie o Bizzit

Bizzit opiniePisząc o największych agencjach SEO w Polsce z pozytywnymi rekomendacjami, musimy wspomnieć… o nas. Ale nie martw się, będzie krótko i na temat, bo więcej informacji o naszej agencji SEO znajdziesz w zakładce O nas. A co mówią na nasz temat klienci?

Bizzit to rzeczywiście mistrz pozycjonowania. Współpracowałem z wieloma firmami przez ostatnie kilkanaście lat. Dopiero jednak w firmie Bizzit efekty były naprawdę zadowalające, a przede wszystkim trwałe. – przypomnijmy, że w 2008 roku zdobyliśmy tytuł Mistrza Polski w pozycjonowaniu stron internetowych.

Jestem bardzo zadowolony z efektu pozycjonowania Bizzit. Moja strona od lat utrzymuje się w pierwszej dziesiątce google przy wszystkich frazach, które mnie interesowały. – tu chcielibyśmy wyjaśnić, że nie rozliczamy się za efekty, ale oczywiście zależy nam na nich, a przy tym modelu rozliczeń i efektach, otrzymujemy dużo opinii mówiących o tym, że uzyskane dzięki naszym działaniom pozycje są trwałe i […]odporne na zmiany w algorytmie Google.

Opinie o BlackBalloon

Logo BlackBalloonBlackBalloon to łódzka agencja 360 posiadająca szeroki zakres usług w swoim portfolio. W ofercie znaleźć można: projektowanie serwisów internetowych, PR, komunikację wizualną oraz w mediach społecznościowych. Prowadzone działania dotyczą także szeroko pojętego marketingu internetowego, czyli pozycjonowania stron, content marketingu, e-mail marketingu, kampanii Google Ads oraz Influencer Marketingu. Firma w swoim działaniu skupia się głównie na branżach Beauty, Health Care, Fashion oraz Lifestyle, realizuje projekty z całego świata.

Opinie o Bluerank

opinia o agencji SEO SEM BluerankO agencji Bluerank możemy napisać to, że z pewnością nie próżnuje. A co mamy na myśli? Jest to agencja SEO, która chętnie i często bierze udział w różnych wydarzeniach, branżowych konkursach. I osiąga przy tym niemałe efekty, uzyskując m.in. tytuł Agencji Roku oraz dostając nagrodę Grand Prix za jedną z kampanii SEO w ramach konkursu Performance Marketing Diamonds. Natomiast w 2017 roku, jako jedyna agencja w Polsce, uzyskała aż trzy nagrody podczas gali European Search Awards. I zanim przejdziemy do opinii klientów na temat Bluerank, chcielibyśmy nadmienić, że agencja ta jest członkiem porozumienia Dall Int., które zrzesza siedem firm zajmujących się marketingiem internetowym w Europie.

A co mówią o niej klienci? Pozwolimy sobie przytoczyć jedną z opinii, która chyba najlepiej oddaje to, co chcielibyśmy zawrzeć opisując Bluerank:

Nagrody za najlepszą agencję SEM w Europie nie są czczymi słowami.

Opinie o BlueSky System

Logo BlueSky SystemW Poznaniu swoją siedzibę ma agencja BlueSky System. Firma działa na rynku od 2008 roku, oferując wysokiej jakości rozwiązania z zakresu marketingu internetowego. Klientów próbują przekonać do siebie, oferując:wsparcie dedykowanego opiekuna, ofertę szytą na miarę, bezpośredni kontakt, szybką reakcję na awaryjne sytuacje, wnikliwą analizę usług. W ofercie znaleźć można pozycjonowanie White Hat SEO, czyli jedynie przy użyciu dozwolonych metod i narzędzi, kampanie Google Ads, prowadzenie mediów społecznościowych, content marketing oraz analitykę internetową i tworzenie stron www. Działania przynoszą efekty, ponieważ w Google znaleźć można m.in. taki wpis na temat agencji: Bardzo rzetelna firma, doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy – zagwarantowali, że moja witryna znajdzie się w pierwszej dziesiątce i tak też się stało! czy Polecam z pełnym przekonaniem. Szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Opinie o Blumo

Logo BlumoBlumo to agencja, która swoje oddziały posiada w Łodzi i Warszawie. W ofercie znaleźć można pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych. Ponadto świadczy usługi w zakresie reklamy Facebook, depozycjnowaia stron oraz usuwania filtrów nałożonych od Google’a. Ciekawą propozycją jest możliwość wyceny fraz pozycjonowania na stronie internetowej agencji oraz autorski system pomiaru pozycji fraz. Blumo cieszy się oceną 5,0 z 48 opinii w Google. Wpisy na temat agencji są następujące: Bardzo miły kontakt, fachowa, szybka i rzeczowa porada! oraz Profesjonalne indywidualne podejście do klienta i przede wszystkim rzetelność, która w tej branży odgrywa kluczowe znaczenie.

Opinie o Brandbay.pl

Logo Brandbay.plBrandbay.pl to digitalowa agencja 360°. Jej celem od samego początku działalności było świadczenie kompleksowych usług marketingowych. W swoich działaniach skupia się na 6 obszarach:

 1. Social Media,
 2. SEO,
 3. SEM,
 4. projektowanie stron,
 5. PR,
 6. usługi graficzne.

Holistyczne podejście do obsługi klienta wynika ze świadomości, że reklama online to rozbudowany proces, w którego centrum znajduje się cel klienta oraz konsument. Jeden z klientów firmy stwierdził w opiniach Google, że może zarekomendować Brandbay.pl jako rzetelnego i sprawdzonego partnera do współpracy, gwarantującego wysoką jakość usług.

Opinie o Brandkick

Logo BrandkickBrandkick to wrocławska agencja marketingowa. Na rynku działa od 2018 roku, jednak na swoim koncie ma już wiele projektów realizowanych dla polskich oraz zagranicznych marek. Doskonale odnajdą się w planowaniu i wdrażaniu kampanii dla różnych gałęzi biznesu. Sami o sobie piszą, że są rzetelnym i niezwykle zwinnym butikiem produkcyjnym, który działania marketingowe w Twojej firmie wyniesie na wyższy level.

W ofercie Brand Kick znaleźć można content marketing oraz działania wspierające SEO, czyli optymalizację treści i grafik pod kątem robotów Google. W ofercie znaleźć można także Social Media marketing, Influencer Marketing i Branding.

Opinie o BrandRise

Logo BrandRiseBrandRise to toruńska agencja SEO, która w swoich działaniach koncentruje się jedynie na pozycjonowaniu. Swoje zadania wykonuje kompleksowo i rzetelnie, skupiając się na pracach takich jak: identyfikacja właściwych słów kluczowych, optymalizacja zawartości pod kątem pozycjonowania i wydajności witryny, konsultacje SEO, analiza danych i konkurencji w branży, audyt oraz budowanie linków wzmacniających witrynę. Tego typu prowadzenie biznesu pozwala na pełnym skupieniu się i pogłębianiu wiedzy związanej z pozycjonowaniem.

Opinie o BrandStyle

Logo BrandStyleBrandStyle jest agencją marketingową SEO/SEM, która swoją siedzibę ma w Białymstoku. Zajmuje się w dużej mierze pozycjonowaniem SEO szerokim oraz lokalnym (nie tylko firm z Białostocczyzny). Ponadto w ofercie znaleźć można kampanie Google Ads oraz reklamy Facebook Ads. Brand Style prowadzi działania z różnymi firmami, jednak na tych samych zasadach:

 • wąski zakres usług,
 • transparentność,
 • elastyczne godziny pracy,
 • brak umów długoterminowych,
 • brak przepalania budżetu,
 • brak obietnic nie do spełnienia.

Agencja BrandStyle w opinii klientów to zespół profesjonalnych, kompetentnych i otwartych specjalistów.

Opinie o Business Sense

opnia o Business SenseBusiness Sense jest agencją marketingu internetowego działającą od 2007 roku, co już samo w sobie jest potwierdzeniem jej wiedzy, doświadczenia i elastyczności (bo w branży SEO w tym czasie wiele się zmieniło i wielu „specjalistów”… zmieniło branżę).

Mimo iż Business Sense ma w swojej ofercie kompleksowe działania w zakresie pozycjonowania, to widać, że agencja ta specjalizuje się przede wszystkim w kampaniach PPC. Klienci często zwracają uwagę na skuteczność kampanii Google Ads oraz reklam w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Facebooku. Nierzadko klienci piszą o współpracy z Business Sense, że:

[…] Przeprowadzone działania przyniosły efekt lepszy od zamierzonego.

Opinie o CAMP7 Digital

Logo CAMP7 DigitalCAMP7 Digital jest agencją 360, czyli miejscem, w którym prowadzone są kompleksowe działania biznesowe. Posiada status Google Partner i Facebook Business Partner. W swoich działaniach skupia się na połączeniu wiedzy związanej z psychologią konsumencką i narzędziami wspierającymi sprzedaż online. W ofercie firmy znaleźć można rozmaite działania związane z marketingiem internetowym, w tym SEO & Performance, czyli audyt SEO, który stanowi podstawę działań z tego zakresu, pozycjonowanie stron i sklepów internetowych, a także Google Ads, Display & Video 360 i Google Marketing Platform. Zdaniem klientów firma wyróżnia się pod względem innowacyjnych pomysłów oraz wdrażania nowości z branży. Ponadto twierdzą oni, że bardzo dobra komunikacja, odpowiednie narzędzia oraz zespół ekspertów sprawia, że poziom obsługi i skuteczność jest na najwyższym poziomie.

Opinie o CLUEGROUP

Logo CLUEGROUPCLUEGROUP to agencja SEO, która ma wieloletnie doświadczenie na rynku. Podobnie jak w przypadku niektórych poprzedników skupia się jedynie na pracach z zakresu pozycjonowania, koncentrując się na współpracy z klientem „ramię w ramię”. Firma zajmuje się obsługą zarówno małych sklepów internetowych, lokalnych biznesów, jak i znanych, ogólnopolskich brandów. Atutami firmy są transparentność, doświadczenie, klienci cenią sobie także osiągane efekty i umowę na czas nieokreślony.

Na stronie firmy znaleźć można wypowiedzi zadowolonych klientów:
W swoich działaniach Clue Group wykazuje się zaangażowaniem i kreatywnością. Wykorzystując posiadaną przez siebie wiedzę i doświadczenie służy radą i wskazówkami, które skutecznie zwiększają potencjał opracowywanych przez nas artykułów. Rzetelność i terminowość sprawia, że nasza współpraca przebiega bezproblemowo.

Współpraca z ClueGroup od samego początku układa się dobrze – otrzymujemy nie tylko rzetelną usługę pozycjonowania, ale również eksperckie konsultacje w zakresie zwiększania ruchu na stronach naszych inwestycji. Na uwagę zaskakuje bardzo dobrej jakości client service – nigdy nie trzeba długo czekać na nurtujące nas pytania dotyczące optymalizacji stron.

Opinie o COCOZ interactive

Logo COCOZ interactiveCOCOZ to agencja, która stawia na ludzi i to właśnie na nich skupia się podczas rozwoju. Na rynku działa od 2014 roku zdobywając wiedzę i doświadczenie, które pozwalają na „dowożenie wyników”. Jak sami piszą o sobie, specjalizują się w działaniach z zakresu: SEO (pozycjonowanie stron, sklepów, lokalne, produktowe), SEM, WoMM, CM, SM, PR oraz analityki dla stron internetowych i portali, lecz swoje głównie działania kierują dla e-commerce. Jest to prawdopodobnie jedyna agencja w Polsce, która pisemnie gwarantuje jakość swoich działań z uwzględnieniem kar umownych w zapisie. Przekłada się to na efekty, klienci doceniają to, że działania wykonane są przejrzyście, zrozumiale i przede wszystkim na czas.

Opinie o Combo Marketing

Logo Combo MarketingCombo Marketing to agencja, która zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Usługi świadczone są dla dużych i zupełnie małych firm, początkujących i tych o ugruntowanej pozycji. Usługi kierowane są nie tylko do przedsiębiorców z lokalnego, lubelskiego rynku, ale z całego kraju. W ofercie znajduje się m.in. pozycjonowanie stron. Klienci korzystający z SEO doceniają: brak opłat wstępnych, stały dostęp do monitoringu fraz, płatność tylko za wynik, rzetelną optymalizację i wsparcie techniczne. Ponadto Combo Marketing kreuje i wdraża kampanie Google Ads, Facebook Ads oraz przygotowuje profesjonalne projekty graficzne.

Opinie o Commplace

Logo CommplaceCommplace z Sosnówki sama siebie nazywa agencją PR, jednak w ofercie znaleźć można także działania z zakresu pozycjonowania stron internetowych. Na rynku marketingowym działa od 1996 roku, dzięki czemu zdobyła szerokie doświadczenie i wiedzę pozwalające na efektywne działania. Prace prowadzone są kompleksowo, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie zadowalających rezultatów oraz atrakcyjnych wyników. Doceniana przez klientów jest koncentracja na wzroście konwersji i efektach sprzedażowych. Podobnie jak w przypadku innych agencji Commplace oferuje także działania z zakresu Google Ads, które mają pozytywny wpływ na zdobywanie klientów w wielu branżach.

Opinie o CONTENT SOLUTIONS

Logo CONTENT SOLUTIONSCONTENT SOLUTIONS świadczy usługi z zakresu marketingu internetowego, skupiając się na: content marketingu, video marketingu, SEO i Social Media. Klientów wspiera od 2009 roku, wcześniej działając jako Agencja Qantum. Jeden z aspektów działalności firmy jest pozycjonowanie poprzez: strategie SEO, analizy i audyty SEO, audyty optymalizacji SEO, audyt linków, analizę widoczności, link building, longtail. Jak sami piszą, dzięki pozycjonowaniu, tylko w ostatnim roku zwiększyli ruch w serwisach swoich klientów o minimum 70% w porównaniu do ruchu sprzed rozpoczęcia współpracy. Dodatkowo w ofercie firmy znaleźć można szerokie, zróżnicowane działania dla e-commerce, content marketing oraz reklamę w Social Media. Klienci doceniają skuteczną współpracę, rzetelne doradztwo i doskonałe wyniki, a także ogromne zaangażowanie w pracę z klientem i współpracownikami, indywidualne podejście do każdego tematu.

Opinie o CONTENTNINJA

Logo CONTENTNINJACONTENTNINJA to agencja SEO działająca na wrocławskim rynku. W mieście znaleźć można wiele biznesów z tej branży. Czym CONTENTNINJA stara się wyróżnić na tle konkurencji? Przede wszystkim jest to wysokiej jakości pozycjonowanie, które opiera się na: audycie SEO, content marketingu, link buildingu, analizie danych, doborze właściwych słów kluczowych oraz optymalizacji on-page. Jako wsparcie dla biznesu firma oferuje możliwość wykonania audytu SEO. W agencji istnieje możliwość zamówienia usługi stworzenia strony internetowej, która będzie komplementarnie zoptymalizowana pod SEO. Ponadto firma zajmuje się prowadzeniem e-marketingu i tworzeniem artykułów sponsorowanych. Plusem jest także możliwość skorzystania z pakietów, dzięki czemu od samego początku znane są koszty pozycjonowania.

Opinie o Creative SEO

Logo Creative SEOCreative SEO to agencja SEO z Opola, która swoją działalność rozpoczęła w 2012 roku. Początkowo skupiała się na prowadzeniu działań dla klientów z miasta i jego najbliższego sąsiedztwa, by z czasem objąć swoimi działaniami coraz to większy teren. W ofercie znaleźć można głównie pozycjonowanie stron, jednak nie jest to jedyny obszar, na którym skupia się agencja. W kwestii działań SEO klienci doceniają doświadczenie w tej dziedzinie, a co za tym idzie rozległą wiedzę, a także strategie dopasowane do celów i budżetu firmy oraz brak umów długoterminowych.

Ponadto w ofercie Creative SEO znajdują się: reklamy Google Ads oraz Facebook Ads, tworzenie profesjonalnych stron i sklepów internetowych oraz copywriting, czyli profesjonalne treści, artykuły, opisy kategorii, opisy produktów etc., wraz ze wdrożeniem ich na stronę.

Na stronie agencji znaleźć można opinie klientów, a jedna z nich brzmi: Polecam!!! Sumienność, terminowość, profesjonalizm. Strona wykonana przez zespół Creative SEO w 100% spełniła moje oczekiwania i zapewniła nowych klientów. Po zakończonej współpracy cały czas mogę liczyć na wsparcie i pomoc.

Opinie o CS Group Polska

opnie SEO o CS Group PolskaCS Group Polska to agencja marketingowa, która oferuje szeroki zakres usług w ramach reklamy w internecie. To m.in. SEO i reklama Google ADS, ale także prowadzenie mediów społecznościowych, doradztwo w zakresie e-mail marketingu.

Klienci chwalą sobie to, że działania CS Group są spersonalizowane, dzięki czemu strony docierają do docelowych grup odbiorców. To zresztą owocuje, ponieważ opinie o CS Group najczęściej pochodzą od klientów, którzy współpracują z nimi od wielu lat. Warto dodać, że agencja ta prowadzi również szkolenia dotyczące marketingu w Internecie, które często zyskują pozytywne opinie.

Opinie o Cube Group

Logo Cube GroupCube Group działa na rynku marketingu internetowego od 2006 roku świadcząc usługi związane z reklamą w sieci klientom z różnych branż. W swojej ofercie posiada kompleksowe działania z zakresu SEM, czyli pozycjonowanie SEO połączone z płatnymi kampaniami reklamowymi PPC. Wszystkie działania są starannie planowane i wdrażane.

Dodatkowo firma świadczy usługi w zakresie m.in.:

 • afiliacji i perfomance’u,
 • analityki,
 • content marketingu,
 • e-mail marketingu,
 • konsultingu strategicznego,
 • marketplace’u
 • Paid Social.

Firma wierzy, że strategiczne, analityczne i martechowe know-how w zakresie marketingu cyfrowego jest ich najcenniejszą przewagą nad konkurentami. Jak twierdzi jeden z klientów, jest to […] zespół profesjonalistów. Podchodzą do biznesu jak partnerzy, nie tylko realizują działania, ale też podpowiadają jak poprawić strategię i budować efektywnie biznes.

Opinie o Cyrek Digital

opinia o Cyrek DigitalCyrek Digital jest agencją interaktywną, która oprócz usług związanych z pozycjonowaniem stron oferuje też tworzenie animacji, video, zajmuje się zagadnieniami brandingu, public relations oraz web designem.

Jednak zakres usług to jedno, a opinie klientów to drugie. A w tych wyraźnie przebija się jedno słowo: kreatywność. Ponadto jeden z założycieli Cyrek Digital, czyli Max Cyrek, to osoba powszechnie ceniona, także wśród osób z branży, za bardzo dobrą znajomość technicznego SEO. Pozwolimy sobie przytoczyć jedną opinię o nim:

Max jest jednym z niewielu ludzi z branży SEO, który łączy umiejętności deweloperskie z optymalizacją.

Opinie o DAIS – Agencja Interaktywna

Logo DAISDAIS to agencja interaktywna z Częstochowy. Współpracuje w niej młody zespół specjalistów wyspecjalizowanych w marketingu internetowym. W ofercie znajduje się kompleksowe pozycjonowanie, a także Google Ads, Facebook Ads i prowadzenie Social Mediów. Ich zasadniczymi zaletami są: indywidualne podejście, skoncentrowanie na biznesie klienta, łączenie kanałów komunikacji dla jeszcze lepszych efektów, transparentność, proaktywność, elastyczność.

Starania zespołu DAIS mają odzwierciedlenie w opiniach zadowolonych klientów:
Pełen profesjonalizm, a przy tym kultura i opanowanie. Już po tygodniu działania mogłem zauważyć efekty w realu. Gorąco polecam. Chyba nawiążemy stałą współpracę.

Firma godna polecenia, z pełnym zaangażowaniem podeszli do mojego zlecenia, doskonały kontakt. Polecam, jestem bardzo zadowolona ze współpracy!!!

Opinie o Delante

agencja SEO Delante - opiniaAgencji Delante raczej nie musimy nikomu przedstawiać. Jej założycielami są Jacek Blaut, jeden z pierwszych Growth Hackerów w Polsce, Mateusz Calik, specjalista SEO/SEM oraz Michał Burklewicz, który jest doświadczonym przedsiębiorcą i wie, jak przełożyć działania biznesowe na sukces.

I widać, że to działa, ponieważ opinie o Delante są bardzo pozytywne. Firmy, które zdecydowały się na współpracę z tą agencją, często podkreślają przejrzystość umów oraz konkretne, merytoryczne i co najważniejsze – dostarczane na czas raporty. W komentarzach o agencji SEO przewijają się takie terminy jak profesjonalizm oraz rzetelność.

Jako ciekawostkę podamy, że agencja SEO Delante na swojej stronie opublikowała artykuł o tym… jak reagować na negatywne opinie o firmie.

Opinie o Deva Group

agencja SEO SEM DevaGroup, opiniaSpecjaliści z Deva Group działają w branży od 1991 roku, można więc pokusić się o stwierdzenie, że są „dinozaurami SEO”. Ale widać, że nie osiadają na laurach i nieustannie się szkolą. Siebie oraz innych, ponieważ oprócz działalności związanej z pozycjonowaniem stron internetowych, prowadzą szkolenia, warsztaty i kursy oraz są organizatorami barcampu semKRK, który cieszy się bardzo dużą popularnością. Ponadto publikują artykuły w takich czasopismach i serwisach jak Marketer+, Online Marketing, Nowy Marketing oraz Sprawny Marketing. I pisząc o Deva Group, nie można nie wspomnieć o osobie, która stoi na czele tej agencji, czyli o Krzysztofie Marcu, który jest jednym z najbardziej cenionych specjalistów w Polsce.

A jak to wszystko się przekłada na opinie o Deva Group? Te, jak może się już domyślasz, są pozytywne. Internauci chwalą sobie przede wszystkim szkolenia, a o współpracy z agencją piszą krótko, lecz konkretnie:

– szczegółowe raporty działań;
– świetna współpraca przy projektach opartych na działaniach SEM;
– stale poszerzana i aktualizowana wiedza oraz innowacyjne spojrzenie na działania internetowe;
– świetne szkolenia i warsztaty pod batutą Krzysztofa Marca

Opinie o Devispace

Logo DevispaceFirma Devispace reklamuje samą siebie jako coś więcej niż agencję interaktywną — to przestrzeń wspólnego rozwoju. Zajmuje się m.in. e-marketingiem, czyli wszelkiego rodzaju działania z zakresu SEM, pozycjonowaniem oraz reklamami Google Ads. W ofercie znaleźć można także wspierające działania z zakresu SEO copywritingu. Pozostałe usługi to projektowanie sklepów i stron internetowych, a także identyfikacja wizualna marki.

W kwestii SEO, na którym skupia się nasz artykuł, klienci doceniają w Devispace: skuteczność, krótki okres wypowiedzenia, wartościowe backlinki, indywidualną strategię, kompleksowość. Jedna z nowszych opinii w Google na temat agencji to: Firma Devispace to bardzo dobry wybór jeżeli szukasz rzetelnej, komunikatywnej i nastawionej na potrzeby klienta agencji. Profesjonalne podejście do klienta, szybka pomoc, dostępność, oraz zaangażowanie to zdecydowanie domeny tej agencji. Polecamy każdemu, kto stawia na sprawdzone rozwiązania.

Opinie o Digital Hill

Logo Digital HillWrocławska agencja Digital Hill może pochwalić się stosunkową długą obecnością na rynku. Działa w branży od 1997 roku, początkowo jako Internet Designers, czyli jedna z pierwszych agencji interaktywnych w Polsce. Pomimo długiej historii i zdobytej renomy firma wciąż poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe doświadczenie — jej pracownicy oraz właściciele mają świadomość, że marketing internetowy to niezwykle dynamiczna, zmienna branża. Digital Hill skupia się na marketingu e-sklepów. Oferuje pozycjonowanie, pozycjonowanie long tail bez limitu, pozycjonowanie aplikacji mobilnych oraz audyt SEO. Dodatkowo oferowane są kampanie Google Ads i Facebook Ads, ich audyty oraz analityka i content marketing.

Jedna z opinii, które znaleźć można na stronie, brzmi: Dzięki długoletniej współpracy udało nam się uzyskać pozycję lidera w kluczowych dla nas frazach w Google. Prowadzone przez firmę działania zaowocowały nie tylko stałą obecnością w wynikach wyszukiwania, ale też regularnym wzrostem naszej pozycji.

Opinie o DNS Group

Logo DNS GroupDNS Group to warszawska agencja interaktywna z dużym doświadczeniem na rynku, działa od 2017 roku. Głównym obszarem działania agencji jest tworzenie stron internetowych na podstawie CMS-a WordPress oraz sklepów internetowych opartych o PrestaShop. Należy jednak zaznaczyć, że nie są to jedyne usługi. W agencji zatrudniani są także specjaliści, którzy posiadają wiedzę pozwalającą im na wykonanie rzetelnego i efektywnego pozycjonowania strony, kampanii Google Ads oraz prowadzenie Facebooka i działanie w Facebook Ads. Chcąc promować biznes także offline, skorzystać można z oferty przygotowywania ulotek, wizytówek i banerów reklamowych.

W najnowszych opiniach na temat agencji przeczytać można:
Super firma. Ludzie, podejście do klienta, profesjonalizm — to się czuje 🙂 To pierwsza firma, której udało się osiągnąć wysokie wyniki. Cieszę się, że zaryzykowałam i podjęłam się tej współpracy.

Zawodowcy w każdym calu! Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i praktyki osób od pozycjonowania. Ich umiejętności przełożyły się na znakomite wyniki widoczności. Godna pochwały obsługa klienta.

Opinie o DO IT crew

Logo DO IT crewDO IT crew to agencja marketingu internetowego z siedzibą w Białymstoku. Zorientowana jest na budowanie sprzedaży. Firma skupia się na wnikliwych analizach i ciągłej optymalizacji działań dopasowując prace do branży oraz historii biznesu danego klienta. W ofercie znaleźć można pozycjonowanie e-commerce, (m.in. copywriting, optymalizacja strony internetowej, analiza oraz dobór najlepszych słów kluczowych, linkbuilding) i audyt SEM/SEO. Ponadto w ofercie znajduje się także tworzenie stron i sklepów internetowych, prowadzenie Social Media, reklamy płatne oraz doradztwo i analityka.

Opinie o dolp.pl

Logo dolp.pldolp.pl to firma spod Olsztyna (z Wójtowa), która w swojej dzielności skupia się na pozycjonowaniu, pracach z zakresu SEO. W ofercie znaleźć można pozycjonowanie stron www oraz ich optymalizację, audyt SEO i linkubuilding. Agencja zajmuje się także pozycjonowaniem lokalnym dla firm z całej Polski. Klienci doceniają: czas reakcji, jakość, profesjonalizm, wartość prowadzonych działań. Warto także zaznaczyć, że nawet sceptycy pozycjonowania zaczynają wierzyć w jego moc, dzięki działaniom agencji — Muszę przyznać, że dość sceptycznie na początku podchodziłem do samego pozycjonowania. Jednak teraz wiem już jak dobrą pracę wykonuje firma dolp. Moja strona jest w czołówce na wybrane frazy.

Opinie o Dynamite Studio

Logo Dynamite StudioDynamite Studio to spółka, która złożona została w 2009 roku. Jest agencją interaktywną, która podejmuje się współpracy w zakresie marketingu internetowego z przedsiębiorstwami z różnych branż. W swojej ofercie posiada szeroki zakres usług, w tym pozycjonowanie. Firma twierdzi, że prowadzone przez nią działania są: uczciwe, oparte na sprawdzonej metodologii działania, oparte na wiedzy i doświadczeniu. Dodatkowo klienci ze strony agencji liczyć mogą na optymalizację w kodzie stron oraz bieżące informacje na temat pozycji witryny, co przez wielu z nich jest szczególnie doceniane.

Dodatkowe usługi to:

 • Google Ads,
 • prowadzenie Facebooka,
 • audyt SEO strony internetowej, sklepu internetowego oraz profilu na Facebooku,
 • budowanie stron i sklepów internetowych.

Opinie o EACTIVE

EACTIVE opinieEACTIVE to agencja SEO założona przez małżeństwo – Michała Kliszczaka i Paulę Wornalkiewicz-Kliszczak, której hasło przewodnie to #wiemyjak. I to się zgadza, ponieważ klienci EACTIVE często polecają jej usługi, szczególnie w zakresie przeprowadzania kampanii Google Ads czy pozycjonowania sklepu internetowego. Prowadzony przez nich remarketing jest zachwalany przez klientów, ponieważ […] działania bezpośrednio rzutują na sprzedaż. Wielu z nich zauważa większy ruch na swojej stronie, który nie kończy się tylko na wyświetleniach, ale także na konwersji.

To, co często można przeczytać w opiniach o EACTIVE to również to, że nie pozostawiają klientów samym sobie i wyjaśniają wszelkie wątpliwości, aspekty technicznie.

Opinie o Echo Marketing

Echo Marketing opinieEcho Marketing jest agencją marketingu internetowego, działającą w obszarze kampanii PPC, pozycjonowania stron, content marketingu, SEO copywritingu i tworzenia stron internetowych nastawionych na cel biznesowy. Czy im się to udaje? Sprawdzamy opinie klientów o agencji Echo Marketing.

Ci zgodnie twierdzą, że specjaliści z tej firmy są profesjonalni, kompetentni i otwarcie podchodzą do każdego klienta. To, co jest ważne, to indywidualny charakter prac, zwłaszcza jeśli mają do czynienia ze stronami nakierowanymi na wąską grupę odbiorców.

Natomiast to, co nas zaskoczyło, to fakt, że klienci Echo Marketingu najbardziej cenią sobie… wizyty w ich biurze!

Opinie o Efektim.eu

Logo Efektim.euEfektim.eu to agencja z wieloletnimi tradycjami. Jej specjaliści już od 2003 roku interesują się i zajmują pozycjonowaniem stron internetowych. Oferta firmy jest niewielka, jednak bardzo treściwa, ponieważ pozwala na wypozycjonowanie strony internetowej lub sklepu online w wynikach wyszukiwania Google. Są to działania z zakresu SEO, audyt strony, a także Social Media Marketing oraz kampanie reklamowe Pay Per Click. Efektim.eu oferuje sprawdzone rozwiązania, które przynoszą wymierne efekty.

Opinie o Elephate

Elephate opinieAgencja Elephate tym wyróżnia się na tle innych, że działa nie tylko na polskim, ale również na zagranicznym rynku i na obu odnosi bardzo duże sukcesy. A o ich wiedzy świadczy chociażby ten fakt, że podczas pierwszej edycji European Content Awards wrocławska agencja Elephate została nominowana w pięciu kategoriach.

To nie koniec jej osiągnięć, ponieważ otrzymała nagrody również w wielu innych konkursach, m.in. Power of Content Marketing. Dlatego dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem, że klienci Elephate często polecają współpracę z tą agencją, podkreślając osiągane przez nią wysokie wyniki.

Opinie o emedia

Logo emediaemedia to agencja interaktywna, która może pochwalić się niezwykle atrakcyjną ofertą. Specjalizuje się w marketingu internetowym, w którego skład wchodzą: Reklama Google Ads, Facebook Ads, Instagram oraz projektowanie i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. W kwestii SEO duży nacisk kładziony jest na optymalizację strony internetowej, sklepu, audyt, copywriting, publikacje zewnętrzne, a także monitoring pozycji i udział dyskusjach.

Firma przyciąga klientów hołdowaniem takim wartościom jak:

 • prawda,
 • zaufanie,
 • kreatywność,
 • rozwój,
 • współpraca,
 • samodyscyplina,
 • gotowość na zmiany,
 • pogoda ducha.

Dodatkowo klienci w swoich opiniach doceniają profesjonalizm, szybką realizację powierzonych zadań, opiekę nad klientem, rzetelność oraz atmosferę, która panuje podczas współpracy.

Opinie o Empressia

Empressia opinieEmpressia od ponad 10 lat zajmuje się reklamą w internecie, brandingiem, obsługą serwisów e-commerce, tworzeniem stron www, specjalizuje się także w User Experience. Jej domeną jest tworzenie stron oraz marketing internetowy, co zresztą widać w opiniach klientów.

Ci zwracają przede wszystkim uwagę na profesjonalizm oraz terminowość w budowaniu kreatywnych, lecz jednocześnie funkcjonalnych i intuicyjnych serwisów. To nie koniec ich możliwości, bo jak dowiadujemy się z jednego komentarza, mają oni doświadczenie także w ulepszaniu aplikacji:

Programiści wykazali się kreatywnością w rozwiązaniu problemów z którymi się napotkałam już na etapie modelu biznesowego mojej aplikacji webowej. Wskutek współpracy podjętej z agencją interaktywną Empressia, powstał serwis www oparty na wielu funkcjonalnościach.

Opinie o Entaris Studio

Logo Entaris StudioEntaris Studio to agencja kreatywna B2B. Tworzy ją zespół ludzi, dla których codziennością są nowe technologie, programowanie oraz stosowanie nowoczesnych i elastycznych rozwiązań dopasowanych do użytkowników oraz branży, w której działa klient. W szerokim zakresie ofertowym nie zabrakło: pozycjonowania stron www, copywritingu, pakietu stron zapleczowych, optymalizacji stron www. Firma organizuje także szkolenia dla copywriterów, by móc dzielić się swoją wiedzą, przekazywać ją dalej w świat.

W opiniach klientów Entaris Studio bardzo często pojawiała się pochwała profesjonalizmu firmy i podejścia do klienta, które są jednymi z kluczowych elementów podczas nawiązywania i kontynuowania współpracy.

Opinie o ESEO

Logo ESEOAgencja ESEO z Warszawy jest tworzona przez specjalistów, którzy już od kilkunastu lat zajmują się szeroko pojętym marketingiem internetowym — działają w zakresie SEO, PPC, copywritingu, link buildingu oraz webmasteringu. Dzięki ich działaniom z zakresu pozycjonowania oraz Google Ads możliwe są: pozyskanie nowych klientów, wzmocnienie wizerunku marki, rozwinięcie biznesu, odnotowanie zysków, prześcignięcie konkurencji oraz poprawa rozpoznawalności.

Na stronie firmy znaleźć można opinie jej klientów. W jednej z nich zawarto słowa: Rekomenduję firmę wszystkim przedsiębiorcom szukającym profesjonalnej pomocy w kwestiach marketingu internetowego. Drugi z klientów cieszy się z faktu, że działania prowadzone przez agencję wygenerowały 92% ruchu na stronie.

Opinie o ESSEO

Logo ESSEOESSEO z Gdyni to firma, która powstała przypadkiem, jest dziełem „jednego zlecenia”, z czasem jednak rozrosła się do wymiarów dużej agencji, docenianej przez szerokie grono klientów. Firma od kilku lat specjalizuje się w pozycjonowaniu stron (SEO) oraz przygotowywaniu i wdrażaniu strategii marketingowych (SEM) w wyszukiwarkach internetowych. Ponadto w ofercie znajdują się także tworzenie stron internetowych i prowadzenie Social Media (Facebook, Instagram i LinkedIn). Celem ESSEO jest kompleksowa obsługa, dlatego w ofercie znaleźć można także usługi związane z grafiką — projekt i realizacja drukarska wizytówek, wykonanie projektu roll-up, projekt i realizacja drukarska broszur reklamowych, wykonanie profesjonalnego logo wraz z księgą znaku.

Opinie o EuroSeo

Logo EuroSeoEuroSeo to krakowska agencja marketingowa, która wyspecjalizowana jest w działaniach z zakresu pozycjonowania, poprawy widoczności strony w internecie. W ofercie firmy znaleźć można pozycjonowanie ogólnokrajowe, jak i lokalne sklepów i stron internetowych, a także audyt SEO, który stanowi ważny aspekt podczas wprowadzania wszelkiego rodzaju zmian i optymalizacji. Eksperci zatrudnieni w firmie mogą także zaplanować, wdrożyć i monitorować kampanie Google Ads oraz stworzyć i zoptymalizować wizytówki Google Maps.

Zdaniem klientów jest to solidna, rzetelna i profesjonalna firma z wysokim standardem obsługi klienta.

Opinie o Exelmedia

Exelmedia opinie o agencji SEOExelmedia jest agencją specjalizującą się w usługach dla serwisów e-commerce. W swojej codziennej pracy kieruje się zasadą 3D marketingu internetowego – Dynamiczność, Dokładność i efektywność oraz Doskonałość.

Zapewnia kompleksową obsługę swoich klientów, co też często jest przez nich podkreślane:

Na chwilę obecną Exelmedia pomogło mi stworzyć 3 strony internetowe, stworzyli do nich reklamę, a ja śpię spokojnie, bo nie muszę tj. kiedyś śledzić i monitorować reklamy po nocach. […] Liczy się optymalizacja i efektywna reklama, a taką tworzy właśnie ta firma.

Można zauważyć, że firmy, które decydują się na współpracę z Exelmedia, najchętniej zlecają im tworzenie nowoczesnych stron internetowych, prowadzenie kampanii Google Ads oraz Facebook Ads. Chętnie też korzystają z możliwości prowadzenia mediów społecznościowych.

Opinie o Fabryce Marketingu

Fabryka Marketingu opinieJak sami o sobie piszą, Fabryka Marketingu to manufaktura kampanii online na warszawskiej Pradze. Skąd to porównanie? Ponieważ każda osoba w ich zespole, element wypracowanej strategii, to wzajemnie uzupełniające się trybiki w sprawnie działającej machinie. Jednocześnie ich praca nie ma charakteru masowego, a każde działania dopasowywane są na miarę potrzeb klienta, co zresztą widać w rekomendacjach tej agencji SEO.

Co mówią opinie o Fabryce Marketingu? Że są skuteczni i wspierają swoich klientów podczas podejmowania decyzji. Można się z nich również dowiedzieć, że Fabryka Marketingu prowadzi merytoryczne, przejrzyste i cieszące się dużą popularnością szkolenia dla firm:

[…] Do każdego omawianego zagadnienia pokazywali przykłady, a w razie pytań z sali – podawali odpowiedzi. Odnosili się do swojej wiedzy i doświadczenia zbieranego przez wiele lat i w wielu projektach.

Opinie o Fabrykapozycji.pl

Logo Fabrykapozycji.plFabrykapozycji.pl to agencja interaktywna z Koszalina. W ofercie znaleźć można pozycjonowanie stron internetowych, które, jak twierdzi agencja, jest obecnie jedną z najskuteczniejszych form promocji w internecie. Prowadzone są nie tylko działania ogólnokrajowe, ale lokalne. Ponadto Fabrykapozycji.pl realizuje płatne kampanie reklamowe Google AdWords, Facebook, YouTube oraz prowadzi działania w Social Media (Facebook, G+, Instagram, LinkedIn, Twitter, YouTube) dla jeszcze lepszego budowania stałej więzi pomiędzy firmą a klientem.

Opinie o Famatech

Logo FamatechFamatech to kolejna ze śląskich agencji na naszej liście, jej siedziba zlokalizowana jest w Katowicach. Firma stawia na kompleksowe rozwiązania, które pozwalają na zwiększenie widoczności w sieci, dlatego w jej ofercie znaleźć można usługi takie jak:

 • przygotowanie stron internetowych,
 • pozycjonowanie stron internetowych,
 • kampanie reklamowe Google Ads,
 • Facebook marketing.

Na stronie firmy znaleźć można referencje klientów z różnych branż. Dwie z nich brzmią następująco:
Pozycjonowanie na dokładnie wybrane frazy osiągnęło zamierzone efekty i strona jest lepiej wyszukiwana w internecie. To już drugi kontakt z firmą Famatech i tym razem również otrzymaliśmy profesjonalną usługę.

Firma Famatech wykonała nasze zlecenie na pozycjonowanie strony. Prace zostały wykonane bardzo profesjonalnie i spełniły nasze wszystkie oczekiwania. Mimo krótkiego okresu współpracy wynik był bardzo zadowalający dla obu stron. Zdecydowanie polecamy firmę Famatech.

Opinie o Fossa

Logo FossaFossa to agencja marketingowa z Wrocławia. Jej oferta jest bardzo wyspecjalizowana, ponieważ swoją działalność skupia na pozycjonowaniu stron, Google Ads oraz Facebook Ads. Działania te pozwalają na osiąganie wysokich wyników wyszukiwania i zbudowania szerokiego grona oddanych, lojalnych klientów. Firma stawia na pozycjonowanie lokalne oraz globalne, by pozwolić swoim klientom na osiąganie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Ponadto elastyczność oraz wysoka specjalizacja stanowią ich spory atut.

Opinie o Fox Strategy

Fox Strategy opinieZałożycielkami Fox Strategy są Ewelina Podrez oraz Katarzyna Baranowska. To specjalistki z wieloletnim doświadczeniem w marketingu internetowym, kampaniach SEO, które chętnie dzielą się swoją wiedzą. W ofercie agencji można znaleźć usługi związane z pozycjonowaniem, Google Ads, ale też szkolenia grupowe. I to właśnie o nich najczęściej piszą klienci.

Ewelina Podrez i Katarzyna Baranowska często wygłaszają prelekcje na imprezach SEO, które oceniane są jako konkretne i pełne praktycznych wskazówek. Bardzo dużo osób poleca też organizowane przez agencję warsztaty, które najlepiej podsumowuje zdanie: Nie skupiają się bardzo na ogólnodostępnych informacjach, a raczej na praktycznych niuansach budowania pozycji w Google.

Można też znaleźć wiele pozytywnych opinii o Fox Strategy dotyczących współpracy w ramach kampanii Google ADS i SEO. Tam przewijają się takie słowa jak skuteczność, profesjonalizm i dyspozycyjność, a klienci podkreślają, że ich strony osiągają wysokie pozycje na zakontraktowane frazy kluczowe.

Opinie o FRESHSEO

Logo FRESHSEOWrocław to miasto, w którym działa wiele agencji związanych z pozycjonowaniem stron. W położnych nieopodal miejscach także można znaleźć firmy związane z tą branżą, a jedną z nich jest FRESHSEO ze Smolca. W ofercie znaleźć można szereg działań pozwalających na uzyskanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Zalicza się do nich: pozycjonowanie (sklepów, lokalne, long tail), Google Ads (remarketing, reklama PLA, display oraz w wyszukiwarce), tworzenie stron internetowych (w tym sklepów oraz RWD), a także social media komunikację oraz kampanie.

Klienci doceniają fakt, ze FRESHSEO oferuje rozwiązania w pełni kompleksowe w adekwatnej cenie. Prowadzone działania są nie tylko szybko i efektywne, ale i transparentne, przez co klient wie, za co płaci i jakich efektów może się spodziewać.

Opinie o FunkyMEDIA

Logo FunkyMEDIAFunkyMEDIA to kolejna z łódzkich agencji na naszej liście, która w swojej ofercie ma pozycjonowanie stron internetowych oraz ich audyt. Dodatkowo jej specjaliści zajmują się także: content marketingiem, doradztwem marketingowym, SEO PR, Google Ads, social media oraz analityką internetową. Działania zakresu SEO oraz SEM to specjalizacja FunkyMedia, przez co firma posiada szerokie grono zadowolonych klientów, którzy korzystali z tych usług. Ich referencje znaleźć można m.in. na stronie internetowej agencji. Klienci doceniają m.in.: solidność, rzetelność, umiejętności planowania, elastyczność, a także wiedzę, którą pracownicy agencji potrafią wykorzystać w praktyce.

Opinie o Fusion Marketing

Logo Fusion MarketingFusion Marketing sam siebie nazywa doświadczoną agencją SEO/SEM, swoją siedzibę ma w Krakowie. Jej pracownicy posiadają szerokie doświadczenie związane z działaniami takimi jak pozycjonowanie stron internetowych (lokalne, szerokie) oraz usuwanie filtrów Google. Ponadto w ofercie znaleźć można także usługi związane z Google Ads oraz Content Marketingiem i szkolenia branżowe. Taki szeroki zakres prac pozwala na przeprowadzenie działań, które cechować będą się efektywnością i skutecznością.

Oprócz działalności dla klientów firma prowadzi także rzetelnego bloga, na którym zamieszczane są treści z zakresu:

 • pozycjonowania stron,
 • marketingu treści,
 • Google Ads,
 • inbound marketingu,
 • technologii internetowych,
 • aktualności branżowych.

Jeden z wielu zadowolonych klientów Fusion Marketing twierdzi, że: Zdecydowaliśmy się na pozycjonowanie strony w Fusion Marketing, gdyż przekonali nas swoim podejściem pro klient i zaangażowaniem. Transparentność, przemyślanie inwestycje i support. To bardzo sobie chwali we współpracy.

Opinie o GeminiSoftnet

Logo GeminiSoftnetGeminiSoftnet to firma, która skupia się na tworzeniu oraz pozycjonowaniu stron internetowych (ogólnokrajowym oraz lokalnym). Została założona ponad 10 lat temu — w 2011 roku. Przez cały ten czas zespół specjalistów w zakresie: programowania, grafiki, pozycjonowania i marketingu internetowego realizuje dla klientów efektywne projekty oraz kampanie.

Na stronie agencji znaleźć można wypowiedzi zadowolonych klientów, w tym m.in.:
Rewelacyjna współpraca! Wysoka jakość świadczonych usług oraz szybkość w działaniu. To lubię, więc polecam.
oraz
Polecam, profesjonalnie i skutecznie, tak jak oczekiwałem i się nie zawiodłem!

Opinie o General Informatics

Logo General InformaticsGeneral Informatics to agencja ze Szczecina, która zajmuje się budowaniem wizerunku swoich klientów w sieci. W ofercie znaleźć można tworzenie stron oraz sklepów internetowych, a także pozycjonowanie i optymalizację SEO, kampanie Google Ads oraz działania w social media. W kwestii SEO firma chwali się możliwością osiągnięcia szczytowych pozycji, 15 latami doświadczenia, jak i stosowaniem jedynie bezpiecznych strategii pozycjonowania, dlatego klienci nie ryzykują otrzymaniem bana od Google’a. Firma współpracuje z ponad setką klientów. Są to: znane marki instytucje, influencerzy, osoby publiczne, korporacje, a także mikroprzedsiębiorcy.

Oto jedna z opinii na temat firmy: Mam bardzo dobre doświadczenia we współpracy z Panami z firmy General Informatics. Po pierwsze Profesjonaliści — wiedzą co robią. Po drugie wysoka kultura osobista i kontaktowość. I po trzecie, poza samym wykonaniem strony internetowej można liczyć na pomoc i szybką reakcję po jej wykonaniu, gdy już samemu się pewne rzeczy ogarnia, a nie ma się pełnej wiedzy co i jak robić.

Opinie o Get Noticed Agency

Logo Get Noticed AgencyGet Noticed Agency to stosunkowo nowa agencja na naszej liście — swoja działalność rozpoczęła w 2018 roku, jednak tworzący ją zespół może poszczycić się szeroką wiedzą na temat marketingu w sieci, a także wysoką efektywnością oraz kreatywnością. W portfolio agencji znaleźć można usługi takie jak: pozycjonowanie i optymalizację SEO, kampanie reklamowe SEM i PPC, Social Media, analitykę, grafikę reklamową, tworzenie stron internetowych. Agencja działa nie tylko na polskich rynkach, ale i na zagranicznych.

Klienci Get Noticed Agency doceniają m.in. nienaganną współpracę, świetnie prowadzone kampanie, przez co osiągane są coraz to nowe cele sprzedażowe, a także bardzo profesjonalne podejście do zadań i ludzi.

Opinie o Getso

Getso opinia o agencji SEOGetso to agencja marketingowa zajmująca się m.in. pozycjonowaniem stron, tworzeniem reklam internetowych oraz stron www, a także prowadzeniem mediów społecznościowych. Jak podkreśla, jej usługi są spersonalizowane, dostosowywane do potrzeb każdego klienta.

Widać, że są specjalistami od tworzenia stron internetowych o wysokiej funkcjonalności i estetyce, które… oczywiście od razu są optymalizowane pod SEO. Klienci cenią sobie taką kompleksowość usług i chętnie podejmują z nimi współpracę.

Opinie o Globe System

Logo Globe SystemNastępną z poznańskich agencji na naszej liście jest Globe System. Swoje działania podejmuje od 2013 roku, dbając o widoczność oraz dobrą reputację przedsiębiorstw w sieci. Agencja w swoich działaniach skupia się przede wszystkim na contencie, wierząc, że jest królem wszystkich działań marketingowych i sprzedażowych. W ofercie znaleźć można przede wszystkim SEO, ale także: prowadzenie social media, strategy planning, UX, prace graficzne, performance, wsparcie kampanii. Jak wynika z opinii zamieszczanych w Google, klienci doceniają przede wszystkim: czas reakcji, jakość, profesjonalizm, wartość prowadzonych działań.

Opinie o Gogler Agencja Marketingu Internetowego

Logo Gogler Agencji Marketingu InternetowegoGogler to agencja marketingu internetowego z siedzibą w Białymstoku, jak sama pisze o sobie — stawia na kompleksową obsługę klienta. W związku z tym zatrudnia sztab specjalistów związanych z działaniami marketingowymi w sieci. W ofercie agencji znaleźć można: tworzenie stron www, audyt SEO, kampanie Google Ads, prowadzenie social media, pozycjonowanie, tworzenie wizytówki Google Moja Firma, prowadzenie bloga oraz grafiki i fotografię. Dodatkowo pracownicy Gogler nie tylko biorą udział w branżowych szkoleniach, ale także je organizują.

Agencja marketingu internetowego Gogler cieszy się bardzo dobrą opinią, co potwierdzają liczne pozytywne komentarze. Jeden z klientów określił ich mianem „najlepszych z najlepszych”. Doceniane są takie aspekty współpracy jak: uczciwość, fachowość, miła atmosfera czy kreatywne podejście do podejmowanych działań.

Opinie o Green Parrot

Logo Green ParrotGreen Parrot to agencja marketingowa, która działa na rynku od 2008 roku. Aktualnie firma ma dwie siedziby — w Warszawie oraz w Katowicach. Zespół w swoich działaniach stawia na takie wartości jak: rozwój, samodzielność, zaufanie, wolność oraz ciekawość. W ofercie agencji znaleźć można kompleksowe rozwiązania pozwalające na budowanie pozytywnego wizerunku w sieci. Wśród nich warto wyróżnić: pozycjonowanie stron, content marketing, prowadzenie social media, reklamę na Tik Toku oraz influencer marketing.

Jak można przeczytać na stronie agencji: miarą naszego sukcesu jest fakt, że ponad 70% klientów firmy pochodzi z poleceń osób, dla których wcześniej pracowaliśmy.

Opinie o Greenfields

Logo GreenfieldsGreenfields to kolejna z wrocławskich agencji SEO/SEM na naszej liście. Na rynku funkcjonuje od 2013 roku, a w swoich działaniach zawsze dąży do doskonałości w kreowaniu wizerunku przedsiębiorstwa w sieci.

Firma posiada bardzo szeroką ofertę, która pozwala na holistyczną poprawę widoczności w sieci, jak i zdobywanie nowych, oddanych klientów. Wśród usług agencji znaleźć można:

 • audyty SEO,
 • pozycjonowanie stron, czyli SEO,
 • pozycjonowanie lokalne,
 • pozycjonowanie na Mapach Google,
 • content marketing,
 • buzz marketing,
 • reklamę w Mapach Google,
 • kampanie Google Ads,
 • kampanie w social media,
 • wszechstronną analitykę internetową,
 • tworzenie stron internetowych,
 • strategie marketingowe.

Agencja SEO/SEM Greenfields posiada w Google aż 39 ocen, z których średnia wynosi 5,0. Klienci doceniają: wysoką jakość obsługi, profesjonalizm, szybkie efekty, zaangażowanie zespołu w podejmowane działania, a także opieranie się na analizie i liczbach.

Opinie o GreenWeb

Logo GreenWebGreen Web to agencja marketingowa, która swoje usługi kieruje przede wszystkim do średnich i dużych sklepów internetowych. Zespół wyspecjalizowany jest w prowadzeniu kompleksowej obsługi w sieci firm tego typu. Do podejmowanych działań zalicza się przede wszystkim pozycjonowanie, ale także audyt sklepu internetowego, Social Media (Facebook), e-mail marketing, a także konsultacje SEO w formie wideokonferencji lub rozmowy telefonicznej.

Na stronie GreenWeb znaleźć można referencje pochodzące od klientów. Jedna z nich brzmi następująco:

Od 2017 roku współpracujemy z GreenWeb przy pozycjonowaniu naszego sklepu internetowego. Wyniki działań są bardzo dobre, z roku na rok kilkukrotnie rośnie zarówno ruch na sklepie, jak i sprzedaż. Ze względu na świetne wyniki i wysokie zaangażowanie w rozwój naszego sklepu polecam współpracę z GreenWeb każdemu właścicielowi sklepu internetowego.

Opinie o Grupa Amseo

Logo Grupa AmseoGrupa Amseo to doświadczony zespół specjalistów, konsultantów SEO oraz Content Marketingu z Trójmiasta. Na rynku działa od ponad 10 lat, tworząc strategie, które pomagają realizować cele biznesowe klientów oraz zwiększać ich konwersję. Firma skupia się na 3 aspektach reklamy w sieci. Są to:

 1. pozycjonowanie,
 2. content marketing,
 3. kampanie reklamowe w sieci Google, Facebook, Instagram, LinkedIn oraz YouTube.

Dzięki umiejętnościom technicznym oraz wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu kampanii reklamowych w sieci klienci osiągają zauważalne wzrosty już w kilka miesięcy po rozpoczęciu współpracy.

Opinie o Grupa iCEA

Logo Grupa iCEAGrupa iCEA to agencja SEO, która już od 2007 wyznacza standardy w branży SEO/SEM. Jak chwali się na swojej stronie, dysponuje największym działem technicznym w Polsce, budowanym przez najlepszych specjalistów SEO z wieloletnim doświadczeniem. Przez lata zrealizowała ponad 7000 kampanii dla klientów z różnych branż. Agencja działa nie tylko na polskim rynku, ale także indyjskim oraz amerykańskim.

W ofercie Grupy iCEA znaleźć można pozycjonowanie sklepów internetowych, lokalne, zagraniczne oraz wizytówki Google, a także audyty SEO, UX, Google Ads.

Agencja posiada aż 458 ocen w Google, a ich średnia wynosi 4,6. W najnowszych opiniach przeczytać można:

Bardzo fachowo zorganizowany projekt, wszystko jest jasne i przewidywalne.

Zmiana z E****** na Icea to dobra zmiana.

Agencja, która dzieli się wiedzą i umiejętnościami. Potrafią tę wiedzę przekazywać i pozycjonują dobrze moją stronę w Google.

Opinie o Grupa-SEO

Logo Grupa-SEOGrupa-SEO to zespół wyspecjalizowanych pozycjonerów i specjalistów do spraw SEO, agencja największe doświadczenie ma w optymalizacji i pozycjonowaniu stron internetowych w wyszukiwarkach. Zespół prowadzi działania SEO dla stron internetowych oraz e-commerce. Dzięki pomocy Grupy-SEO możliwe jest także: wdrożenie połączenia z Google Analytics i Google Search Console, content marketing, przyspieszenie stron internetowych, linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne, prace deweloperskie na stronach www, kompleksowe doradztwo SEO.

Firma na swojej stronie chwali się tym, że z jej pracy zadowolonych było 94% klientów. W opiniach znaleźć można słowa uznania dla: fachowej wiedzy, profesjonalnego doradztwa, dobrych efektów współpracy, stosunku ceny do jakości oferowanych usług.

Opinie o GrupaTAKA

Logo GrupaTAKAGrupaTAKA to kolejny ze śląskich reprezentantów agencji marketingowych na naszej liście. Swoją siedzibę ma w Gliwicach. Jest to agencja SEO full service, która działa w wielu obszarach marketingu, komunikacji i wizerunku, łącząc ze sobą prace z tego zakresu w celu osiągnięcia najlepszego oczekiwanego efektu. W szerokiej ofercie firmy znaleźć można także profesjonalne pozycjonowanie stron i Google Ads, czyli SEO & PPC. Niesztampowe działanie i pomysły GrupyTAKA zostały docenione przez klientów. Jeden z nich twierdzi, że ma ona […] profesjonalne podejście do klienta. Dla tej grupy każdy klient to osobny przypadek, do którego trzeba podjąć w odpowiedni sposób. Nie działają szablonowo.

Opinie o Grupie TENSE

Grupa Tense opinieGrupa TENSE to agencja marketingu internetowego z ponad dziesięcioletnim stażem w branży, która specjalizuje się w SEO, kampaniach PPC, content marketingu, tworzeniu stron internetowych oraz w zarządzaniu marką w mediach społecznościowych.

To profesjonalna i skuteczna agencja SEO, oferująca usługi na wysokim poziomie, o czym świadczą opinie o niej. Można zauważyć, że opinie o Grupie TENSE są bardzo podobne – wszyscy chwalą sobie przejrzystość działań, proste i merytoryczne raporty oraz dobrze wykonaną optymalizację (m.in. poprawienie profilu linków czy architektury informacji na stronie). I co najważniejsze, tej agencji SEO udaje się uzyskać stabilne pozycje dla swoich klientów.

Opinie o Harbingers

Logo HarbingersHarbingers to agencja marketingowa z Krakowa, która na rynku działa od 2017 roku. Mimo stosunkowo krótkiej obecności w świecie marketingu internetowego wyrobiła sobie bardzo silną pozycję. Jedną z usług, którymi zajmuje się firma jest Performance SEO w modelu success fee, a także:

 • audyt SEO & CRO,
 • SEO techniczne,
 • migracja serwisów,
 • tworzenie opisów produktów i kategorii,
 • link building,
 • pozycjonowanie lokalne.

Ponadto zespół Harbingers świadczy usługi z zakresu: Performance Content Marketing, Performance Marketing, analityki internetowej oraz social media.

Agencji zaufały duże, znane w Polsce i na świecie marki. Jedna z wielu opinii w Google brzmi:

Serdecznie polecam współpracę z firmą. Sztab młodych, wykwalifikowanych i oddanych swojej pracy ludzi. Idealne rozwiązanie na współpracę dla ludzi, którzy chcą rozwijać swój biznes i budować markę.

Opinie o Hello Marketing

Logo Hello MarketingHello Marketing to agencja SEO z Poznania, która posiada bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu efektywnych kampanii dla małych, średnich, dużych i naprawdę ogromnych firm. W ofercie znaleźć można profesjonalne działania pozwalające na zbudowanie wysokiej widoczności w sieci oraz pozytywnego wizerunku marki. Zalicza się do nich: pozycjonowanie sklepów oraz stron internetowych, kampanie PPC, a także działania z zakresu analityki internetowej.

Jedna z opinii na temat agencji Hello Marketing, które znaleźć można w sieci, brzmi następująco:
Szukałem profesjonalisty, którego mógłbym obdarzyć kredytem zaufania oraz dać mu czas na osiągnięcie wyników. Tak trafiłem na agencję Hello Marketing. Nie zawiodłem się! Od kilku lat moja strona w wyszukiwarce Googla uciera nosa zarówno koleżankom i kolegom po fachu jak również wielkim portalem branżowym.

Ponadto w swoich wypowiedziach klienci doceniają komunikatywność, sprawne i terminowe działania oraz elastyczność.

Opinie o I.AM

Logo I.AMAgencja SEO I.AM jest lokalną agencją marketingową działającą w sąsiedztwie Krakowa. Jej klienci pochodzą całej Polski, jednak agencji szczególną radość sprawia praca dla klientów z najbliższej okolicy. Zleceniodawcy doceniają nowoczesne, światowe metody działania w sieci, które stosowane są przez agencję interaktywną. Podczas budowania zespołu najważniejsze są kwalifikacje i efektywność podejmowanych działań. W kwestii marketingu internetowego skorzystać można z szerokiej oferty działań, takich jak: Google Ads (Pay Per Click), pozycjonowanie, czyli działania SEO, e-mail marketing, marketing szeptany. Ponadto agencja marketingu internetowego oferuje prace z zakresu zwiększania sprzedaży, grafiki, Social Media, szkolenia. Na stronie agencji znaleźć można wiele opinii na jej temat, w tym: Polecamy usługi Agencji I.AM wszystkim, którzy oczekują realizacji projektów marketingowych na najwyższym poziomie. […] oraz Agencja I.AM wyróżnia się na rynku nieszablonowym modelem współpracy, dzięki czemu my jako klient dokładnie wiemy, jakie działania marketingowe zostaną wykonane, jaki jest ich cel i jakich rezultatów możemy oczekiwać.

Opinie o ICOMMEDIA

Logo ICOMMEDIAICOMMEDIA to agencja SEO, która swoją siedzibę ma w Lublinie. W swojej ofercie posiada bardzo szeroki zakres usług związanych z pozycjonowaniem. Zalicza się do nich:

 • pozycjonowanie regionalne,
 • pozycjonowanie hurtowe,
 • pozycjonowanie zagraniczne,
 • pozycjonowanie sklepów internetowych,
 • pozycjonowanie pre-paid,
 • monitoring pozycji.

Ponadto agencja marketingu internetowego zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz wszelkiego rodzaju działaniami z zakresu e-marketingu, dzięki którym możliwe jest jeszcze lepsze zbudowanie widoczności oraz wysokiej pozycji danej marki w Google w oczach potencjalnych nabywców. ICOMMEDIA cieszy się uznaniem swoich klientów, którzy twierdzą, że to:
Dobra firma od pozycjonowania i stron internetowych. Moja firma pokazuje się w Google. Klienci piszą coraz częściej. Oby tak dalej.

Opinie o icomSeo

Logo icomSeoicomSeo to kolejna z lubelskich agencji na naszej liście. Warto zaznaczyć, że posiada biuro nie tylko w Lublinie, ale także w Warszawie i Krakowie. W świecie marketingu internetowego działa od 2018 roku, jednak już teraz może pochwalić się sporymi sukcesami oraz doświadczeniem. W ofercie agencji SEO znaleźć można m.in.: pozycjonowanie lokalne oraz ogólnopolskie, pozycjonowanie wizytówki w Google Maps, banery remarketingowe Google Ads, optymalizację stron internetowych, pisanie tekstów SEO, marketing szeptany, audyty (linków, TF-IDF, konkurencji), optymalizację serwisu pod wybrane słowa kluczowe, mini-SEO, ORM.

Agencja marketingu internetowego zajmuje się prowadzeniem działań marketingowych dla przedsiębiorców z wielu różnych branż, m.in.: eksporterów, lekarzy, sklepów, MŚP. Na jej stronie internetowej oraz w serwisie Google znaleźć można opinie niektórych z klientów. Dwie z nich brzmią następująco:

Bardzo rzetelna firma. Obiecane wyniki dowiezione zgodnie z obietnicą. Kontakt z firmą szybki i bezproblemowy. Jako właściciel gabinetu mogę śmiało polecić icomSEO jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Zamówione tam pozycjonowanie strony firmy zaczyna przynosić zamierzony efekt. Wzrasta liczba odwiedzających, więcej osób dzwoni z pytaniami o ofertę. Wszystko idzie w dobrym kierunku.

Opinie o idea4me.pl

Logo idea4me.plAgencja idea4me.pl swoją działalność rozpoczęła w 2016 roku. Przez wszystkie te lata zdobyła szeroką wiedzę, stale obserwując rynek oraz potrzeby potencjalnych klientów. W ofercie agencji SEO znaleźć można szeroki zakres działań, które pozwalają na wzrost widoczności w sieci stron internetowych oraz sklepów. Zalicza się do nich pozycjonowanie SEO/SEM, tworzenie stron internetowych, Google Ads, audyty, działania w social media, materiały reklamowe, video marketing, branding, a także hosting i SSL.

Klienci są zadowoleni z działań prowadzonych przez zespół, czego wyraz znaleźć można w pozostawionych opiniach:

Jeżeli zatrudnia się odpowiednich ludzi to jakość usług jest rewelacyjna. Tutaj tak jest. Z całego serca polecam. Współpraca na najwyższym poziomie.

Polecam, bardzo rzeczowa, konkretna firma. Zamawialiśmy dla nas SEO i po wynikach zdecydowaliśmy już, że będziemy podejmować współpracę przy następnych projektach. Dobra komunikacja i duża elastyczność — to na pewno warto podkreślić.

Opinie o Ideo Force

Ideo Force, opinia o agencji SEOAgencja e-marketingowa Ideo Force oferuje swoje usługi nie tylko w Polsce, ale także w takich krajach jak Niemcy, Norwegia czy Kanada. Co ciekawe, jest powiązana z Ideo, czyli z firmą dostarczającą rozwiązanie informatyczne oraz internetowe, dzięki czemu może zapewnić kompleksową obsługę.

Wielu klientów decyduje się u nich na tworzenie kampanii PPC oraz prowadzenie mediów społecznościowych. Opinie o Idea Force w ramach pozycjonowania, optymalizacji stron www są pozytywne, a o ich skuteczności najlepiej świadczy fakt, że klienci… do nich wracają.

Opinie o IF.PL

Logo IF.PLZespół agencji IF.PL tworzą osoby, które pasjonują i zajmują się marketingiem internetowym od początku jego istnienia w polskiej sieci. Dzięki temu mają szerokie doświadczenie oraz wiedzę, które pozwalają im na prowadzenie efektywnych kampanii „dowożących wyniki”. Podejmowane przez agencję działania SEO oparte są na wieloaspektowym podejściu oraz bezpieczeństwu działania, poprzez stosowanie rozwiązań z zakresu white hat SEO.

Oprócz strategii SEO w ofercie znaleźć można wprowadzenie na rynek, strategie digital, a także analizę rynku i konkurencji. Takie kompleksowe podejście pozwala na prowadzenie wszechstronnych, efektownych działań. Prace, które wykonywane są przez agencję marketingu internetowego, doceniane są przez klientów. Wyrażają to w pozytywnych opiniach, np.:
Współpraca z agencją IF to czysta przyjemność. Podchodzą indywidualnie do klienta. Robią dokładną analizę i rozumieją, na czym polega biznes. Dają wskazówki, na co warto zwrócić uwagę i wyznaczają priorytety działań. Od razu da się wyczuć, że mają spore doświadczenie w tym co robią. Jeżeli szukasz agencji SEO, to nie szukaj dalej. Skontaktuj się z agencją IF. A co najważniejsze działają uczciwie i zgodnie z ustalonymi zasadami współpracy.

Korzystam z usług SEO w agencji IF od ponad roku. Mój sklep internetowy przez ten czas zwiększył liczbę wizyt z Google, jak i przychodów, kilkukrotnie. Polecam!

Opinie o IN

Logo ININ to agencja interaktywna z siedzibą we Wrocławiu. Została stworzona przez zespół specjalistów z zakresu marketingu internetowego. Celem zespołu jest budowanie skutecznych kampanii promocyjnych, przekładających się na sukces klientów. W swoich działaniach opierają się oni na zasadach win-win. Agencja IN zajmuje się SEO, czyli optymalizacją i pozycjonowaniem (w tym także lokalnym), a także projektowaniem oraz tworzeniem stron, sklepów www, kampaniami Google Ads, marketingiem treści, Social Media marketingiem oraz marketingiem szeptanym. Na stronie agencji e-marketingowej znaleźć można wypowiedzi zadowolonych klientów, w tym tych, którzy korzystali z usługi pozycjonowania. Warte uwagi jest stwierdzenie: Do firmy IN trafiłem z polecenia. Dziś to ja polecam te usługi osobom zainteresowanym zaawansowanym pozycjonowaniem. […], co stanowi nie lada pochwałę.

Opinie o INB Marketing

Logo INB MarketingINB Marketing swoją siedzibę ma w Lublinie, jednak podejmuje się współpracy z klientami z całej Polski. W ofercie agencji SEO znaleźć można szeroki zakres usług z zakresu reklamy w internecie: pozycjonowanie stron i sklepów, Google Ads, Social Media, kampanie LinkedIn oraz marketingu dla dewelopera. Ponadto firma oferuje rozwiązania z zakresu tworzenia stron oraz sklepów internetowych, grafiki i wideo.

Agencja marektingu internetowego wykonuje efektywne prace dla firm z różnych branż, których właściciele i pracownicy odwzajemniają się pozytywnymi opiniami:
Z usług INB Marketing korzystałem wielokrotnie. Kompetentny zespół wielokrotnie dotrzymał terminu i poczynionych wcześniej ustaleń. Zdecydowanie polecam.

Moja współpraca z firmą INB Marketing rozpoczęła się kilka miesięcy temu, trwa i trwać będzie nadal. B w nazwie to bliski ludziom — i takie mam właśnie postrzeganie o ekipie firmy! Doskonały kontakt z klientem, analiza moich potrzeb, terminowość, przesympatyczni pracownicy, z Panem Michałem na czele. Jestem absolutnie zachwycona efektami współpracy, mam zaufanie i polecam wszystkim szukającym solidnej agencji marketingowej.

Bardzo polecam INB Marketing, wspaniali i profesjonalni ludzie. Zachowana była świetna komunikacja oraz podejmowane dalsze kroki przez agencję były ekspresowe i nie zabrakło przy tym sumienności i profesjonalizmu.

Opinie o infoBrand

Logo infoBrandinfoBrand to kolejna z wrocławskich agencji SEO na naszej liście. Jej mottem i motorem napędowym jest wspólny cel z klientem, do którego realizacji dąży. Agencja e-marketingu na swojej stronie podkreśla, że działa kompleksowo i szeroko, dlatego w jej ofercie znaleźć można zróżnicowane usługi. Zalicza się do nich:

 • responsywne strony internetowe,
 • pozycjonowanie i reklamy Google Ads,
 • prowadzenie social media,
 • strategie marketingowe,
 • zlecenia graficzne,
 • mailingi,
 • outsourcing sprzedaży.

Należy zaznaczyć, że nie jest to jednak zamknięty katalog. Specjalistom z infoBrand zlecić można także inne działaniach, które pozwalają na zwiększenie widoczności w sieci. Klienci doceniają nie tylko szeroką ofertę, ale także inne aspekty współpracy. W opiniach na stronie można przeczytać m.in.:

Firma wykazała się dużym profesjonalizmem i wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Z całą pewnością możemy polecić infoBrand.

Ich największą zaletą jest zgrany, słowy i dynamicznie pracujący zespół. Są warci każdej wydanej złotówki.

Pełen profesjonalizm, 100% zadowolenia, wzorowe podejście do klienta.

Opinie o inmedium.pl

Logo inmedium.plinmedium.pl to agencja interaktywna, której siedziba znajduje się w Katowicach.
Świadczy ona szeroki zakres usług dla biznesu z każdej branży i o każdych rozmiarach. W ofercie znaleźć można rozbudowane prace związane z SEO — audyty SEO, pozycjonowanie sklepów oraz pozycjonowanie lokalne. Ponadto oferowane są działania z zakresu:

 • Google Ads,
 • Social Media,
 • content marketingu,
 • projektowania i designu,
 • budowania stron internetowych,
 • foto oraz wideo,
 • szkoleń związanych z marketingiem internetowym.

Na stronie agencji marketingu internetowego znaleźć można szereg pozytywnych opinii na jej temat, których autorami są byli i obecni klienci. Naszą uwagę przykuły 2 stwierdzenia:

Rekomendujemy agencję interaktywną inmedium.pl jako firmę, którą cechuje profesjonalizm oraz najwyższa jakość oferowanych usług i Elastyczne i otwarte podejście do klienta oraz jego potrzeb. Pomysłowość połączona z profesjonalizmem. […]

Opinie o innWeb.pl

Logo innWeb.plinnWeb to agencja z Jasła, która w branży działa od 2014 roku. Rynek podbiła tworzeniem stron www oraz sklepów internetowych, jednak wraz z rozwojem trendów marketingowych postawiła na zatrudnienie nowych specjalistów i poszerzenie portfolio. Aktualnie w ofercie agencji znaleźć można także m.in.: reklamy w Google Ads, pozycjonowanie, prowadzenie fanpage’ów, projektowanie graficzne czy streaming. Działania te pozwalają na prowadzenie kompleksowego marketingu. Oprócz zleceń online agencja interaktywna zajmuje się także wydrukami.

Klienci doceniają: czas reakcji, jakość wykonywanych usług, profesjonalizm ekipy agencji, a także skuteczność i wysoki poziom obsługi klienta oraz działań.

Opinie o Insane

Logo InsaneInsane to agencja SEO, której działalność jest skupiona na prowadzeniu prac z zakresu SEO oraz SEM. W jej ofercie znaleźć można usługi takie jak:

 • pozycjonowanie i optymalizacja stron www,
 • pozycjonowanie dla firm: globalne, lokalne, long tail,
 • Google Maps,
 • kompleksowe kampanie,
 • linki,
 • artykuły specjalistyczne, teksty SEO,
 • konsultacje,
 • audyty i analiza: SEO, UX, CRO.

Agencja interaktywna opiera się na elastycznych warunkach współpracy oraz najnowszych metodach i trendach budowania wizerunku stron w sieci. Wśród opinii zawartych na stronie agencji czytamy m.in.:

Współpraca rozpoczęła się w 2016 roku i trwa w chwili obecnej, ponieważ okazała się bardzo wartościowa ze względu na wysoką skuteczność w pozyskiwaniu ruchu z wyszukiwarki Google oraz autorskiemu rozwiązaniu, które pozwoliło zredukować koszt pozyskania klienta o 80% w prowadzonych kampaniach AdWords.

Przed podjęciem współpracy z INSANE™ współpracowaliśmy z pięcioma innymi firmami w tym z popularnymi agencjami SEO. Niestety efekty nie były satysfakcjonujące, pomimo inwestycji na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych. Z pomocy INSANE™ zaczęliśmy korzystać w 2017 roku. Efekty działań zobaczyliśmy już w trzecim miesiącu współpracy.

Zakres współpracy dotyczył pozycjonowania strony internetowej. W przypadku tego przedsiębiorstwa ryzyko usług złej jakości nie istnieje.

Opinie o INSEO

Logo INSEOAgencja INSEO swoją siedzibę ma we Wrocławiu. Działa od wielu lat na rynku marketingu internetowego, zdobywając przy tym szerokie doświadczenie związane z marketingiem w sieci. Firma przykłada się do śledzenia nowinek i trendów, dzięki czemu może opracowywać skuteczne kampanie oraz metody działania dla swoich klientów. Jej celem jest dążenie do ustanowienia nowej, lepszej jakości w usługach internetowych.

W ofercie agencji znaleźć można: audyt on-site oraz off-site strony internetowej, optymalizację, pozycjonowanie, monitoring.

To, że agencja INSEO prowadzi efektywne działania, znajduje odzwierciedlenie w opiniach klientów:

Współpracuję z Inseo od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Widzę, jak każdego dnia ruch na mojej stronie rośnie. Nie ukrywam, że zyski firmy zwiększyły się znacząco w tym czasie.

Inseo to profesjonaliści w każdym calu. Jestem zaskoczony poziomem usługi pozycjonowania. Wszystko fachowo mi wytłumaczyli i widzę, jak moja strona idzie w górę w wyszukiwarce.

Opinie o Interface Poland

Logo Interface PolandInterface Poland jest agencją SEO i SEM, działającą w branży internetowej od 1995 roku. Początkowo skupiała się na kompleksowej obsłudze firm w internecie, zgodnie z obowiązującymi trendami i potrzebami. Od 2002 roku zajmuje się świadczeniem usług pozycjonowania stron internetowych, sprawnie łącząc działania z zakresu SEO oraz SEM. W ofercie agencji e-marketingu znaleźć można także tworzenie responsywnych stron internetowych oraz audyt witryn. Jak sami twierdzą wyróżnia ich elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego klienta, a także profesjonalizm usług. Odbiorcy usług doceniają wysokie zaangażowanie zespołu.

Opinie o Internet Plus

Internet Plus opinieAgencja Internet Plus od 2007 roku działa w branży SEO/SEM i jak widać, zmiany algorytmów Google’a nie są jej straszne. Oferuje pozycjonowanie, tworzenie stron www i reklam Google Ads, a także monitoring serwisów internetowych.

I widać, że tę ostatnią usługę cenią sobie klienci, którzy chętnie korzystają z możliwości opieki nad ich stronami www. W opiniach o Internet Plus przewija się, że aktualizują dane, udzielają wsparcia technicznego, a także prowadzą kampanie w mediach społecznościowych. Na koniec, jako ciekawostkę dodamy, że agencja Internet Plus zdobyła certyfikat jakości ISO 9001:2008 w zakresie pozycjonowania stron www, prowadzenia kampanii linków sponsorowanych oraz profili społecznościowych.

Opinie o Internetica

Internetica opinieInternetica jest warszawską agencją SEO/SEM z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pozycjonowaniu stron. Oprócz podstawowych działań oferuje m.in. testy A/B i analizy konwersji. Z jej usług korzystają firmy z różnych branż, m.in. kancelarie prawne czy firmy budowlane, wśród których panuje duża konkurencja.

Opinie o Internetica nie pozostawiają wątpliwości – to profesjonalna agencja SEO, która pozostaje w kontakcie ze swoimi klientami, odpowiadając na wszystkie pytania i przesyłając przejrzyste raporty. Opracowują skuteczne, długofalowe strategie, nierzadko zaczynając wszystko od nowa, czyli od stworzenia strony internetowej przyjaznej SEO. Klienci cenią sobie, że eksperci z Internetica wychodzą z własnymi pomysłami, dzięki którym serwisy www zaczynają w końcu przynosić zyski.

Opinie o Investnet

Logo InvestnetAgencja reklamowa Investnet swoją siedzibę ma w Dzierżoniowie nieopodal Wałbrzycha. Jej głównym celem jest tworzenie nie tylko efektywnych, ale wzbudzających emocje kampanii reklamowych. Dba także o to, aby przekaz trafił do pożądanej grupy docelowej i zaspokoił jej oczekiwania. Jest to możliwe dzięki temu, że agencja przygotowuje indywidualną strategię marketingową dla każdego projektu i troszczy się o to, aby wszystkie wykonywane działania były spójne i na bieżąco zoptymalizowane w czasie trwania kampanii. W zakresie SEO/SEM w ofercie znaleźć można audyt i optymalizację stron www, pozycjonowanie oraz AdWords.

Investnet cieszy się opinią firmy bardzo profesjonalnej, już przy pierwszym kontakcie można dostrzec rzetelność pracy. Klienci twierdzą także, że to bardzo profesjonalna agencja reklamowa, która w solidny sposób stworzyć i wypromować naszą firmę w Polsce.

Opinie o Invette

opinie o InvetteInvette to agencja interaktywna z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Przeprowadza audyty SEO, tworzy skuteczne kampanie internetowe, a także doradza w zakresie komunikacji z klientami poprzez serwisy społecznościowe. A czy specjaliści z Invette są tak skuteczni, jak o sobie mówią?

Jeśli wierzyć klientom, to tak. W opiniach o Invette często można spotkać się ze stwierdzeniem, że kampanie SEO, a zwłaszcza reklamy Google Ads, szybko zaczynają przynosić zyski. Dodatkowo podkreślają, że usługi nie dość, że są kompleksowe (z jednej strony pomoc od strony technicznej, z drugiej SEO i reklamy online), to jeszcze spersonalizowane, dopasowywane do ich konkretnych potrzeb.

Opinie o Irsoft.pl SEO

Logo Irsoft.pl SEOIrsoft to gdańska agencja SEO, kolejne z miejsc na naszej liście, która ma stosunkowo krótką, ale skuteczną ofertę. Zajmuje się kompleksowym budowaniem wizerunku w sieci. Jej działania przekładają się nie tylko na wzrost widoczności, ale także zdobywanie nowych klientów i zwiększanie zysków. Specjaliści Irsoft zajmują się: przeprowadzaniem audytów SEO stron www, pozycjonowaniem stron, działaniami w social media oraz kampaniami Google Ads. Profesjonalne, kompleksowe działania pozwalają na zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy, a dzięki doświadczonemu zespołowi można osiągnąć założony cel.

Opinie o IT Holding

Logo IT HoldingIT Holding powstało w 2008 roku w efekcie fuzji dwóch ówczesnych liderów rynku usług informatycznych – firm MDE oraz Inforpol. Kluczowymi działaniami agencji są pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords oraz tworzenia stron internetowych na potrzeby szerokiego, zróżnicowanego grona klientów. Ponadto znaleźć można ofertę marketingu szeptanego oraz działań w social media, które stanowią doskonałe uzupełnienie wcześniej wymienionych prac. W zespole znajduje się 12 specjalistów z zakresu marketingu internetowego, którzy prowadzą działania nie tylko na polskim, ale i amerykańskim rynku.

W gronie klientów agencji SEO znaleźć można duże, jak i małe przedsiębiorstwa, które o IT Holding piszą tak:
Po wprowadzeniu haseł kluczowych na pozycje, zaczęliśmy odczuwać skuteczność pracy firmy IT Holding. pojawiło się więcej zapytań ofertowych od nowych klientów z całej Polski.

Bardzo szybko po rozpoczęciu współpracy pozycja interesujących nas słów kluczowych osiągnęła satysfakcjonujące mnie miejsca w wyszukiwarce miejsca.

Opinie o Jazz SEO

Logo Jazz SEOJazz SEO to agencja SEO realizującą szeroko rozumiane kampanie online marketingu. W ofercie znaleźć można: pozycjonowanie stron www, audyt SEO, content marketing, link building, buzz marketing oraz zaplecza SEO. Podczas współpracy z klientami agencja stawia na: rzetelność i transparentność, kwalifikacje, doświadczenie, merytoryczne wsparcie i pomoc, indywidualne podejście.

Działania podejmowane przez agencję e-marketingu są doceniane przez klientów, którzy twierdzą:

Dobry kontakt, współpraca bez zarzutu. Mamy kilka zaufanych firm, z którymi współpracujemy, bo nie musimy się martwić o jakość wykonanej pracy — Jazz SEO jest jedną z nich 🙂

Solidna firma, dobry kontakt, usługi na najwyższym poziomie i co najważniejsze elastyczne podejście do klienta, czyli możliwość negocjacji ceny:) polecam

Opinie o JELLINEK Agencja Interaktywna

Logo JELLINEKJELLINEK to warszawska agencja interaktywna, która swoją ofertę zbudowała na 3 filarach sukcesu w zakresie: wizerunku, sprzedaży i komunikacji. W naszym zestawieniu skupiamy się na firmach, które oferują rozwiązania z drugiego segmentu. W tym zakresie JELLINEK oferuje:

 • pozycjonowanie w Google,
 • kampanie Google Ads,
 • reklama na Facebooku, Instagramie, LinkedIn,
 • retargeting i remarketing,
 • kampanie Programmatic,
 • mailing.

Agencja SEO posiada ponad 20 lat doświadczenia w prowadzeniu kampanii dla przedsiębiorstw z praktycznie każdej branży, dlatego wie, że w tym biznesie warto stawiać na indywidualny dobór strategii, poprawę wizerunku i sprzedaży, doradzanie na każdym etapie współpracy. Jeden z klientów napisał, że dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań przez agencję Jellinek, ilość klientów odwiedzających stronę wzrosła o 270%, a ilość fraz w TOP10 – o ponad 600% (bez dodatkowych działań wzmacniających SEO).

Opinie o JustIdea

Logo JustIdeaJustIdea to globalna agencja interaktywna z siedzibą w Krakowie. Zespół specjalizuje
się w budowaniu efektywnych systemów e-commerce oraz stron internetowych, które sprzedają. Dodatkowo w ofercie znaleźć można usługi związane z marketingiem internetowym:

 • pozycjonowanie SEO,
 • audyt UX & SEO,
 • strategie marketingowe,
 • Google Ads,
 • Social Media marketing,
 • Facebook Ads,
 • content marketing,
 • e-mail marketing,
 • analityka internetowa,
 • automatyzacja marketingu i marketing cyfrowy.

Działania te wspierane wysokiej klasy projektami graficznymi pozwalają na zbudowanie wysokiej widoczności w wynikach wyszukiwania Google oraz sukcesy w sieci. Co ważne agencja SEO działa nie tylko na rynku polskim, ale także europejskim, amerykańskim, brytyjskim oraz australijskim, co daje im szeroki pogląd na trendy oraz działania związane z SEO.

Co warte podkreślenia, agencja e-marketingu z ponad 100 ocen w Google ma średnią 5,0, co jest nie lada osiągnięciem. Świadczy to o jej profesjonalizmie. Jego potwierdzenie znaleźć można w licznych opiniach, m.in.:

Wiedza i doświadczenie agencji JustIdea pozwala na prowadzenie skutecznych działań marketingowych sklepu internetowego. Mają obecnie kompletny zespół specjalistów chętnych do pomocy w dowolnym aspekcie marketingu sklepu.

Kreatywność, wiedza i profesjonalizm – tak w skrócie można opisać ludzi tworzących JustIdea.

Jestem bardzo zadowolona z usług Just Idea. Zlecenie wykonane na czas, bardzo dobry przepływ informacji, atrakcyjne normalne ceny i przede wszystkim uczciwość.

Miałem „przyjemność” pracować z różnymi agencjami więc dużym zaskoczeniem było dla mnie odkrycie, że w JustIdea=agencji jednak da się wypracować relację opartą na zrozumieniu moich potrzeb oraz partnerskim podejściu. Już na pierwszym spotkaniu zostałem miło zaskoczony wysokim poziomem wiedzy na temat naszej działalności oraz ciekawymi pomysłami ulepszenia realizowanych działań. Dowiedziałem się na co możemy liczyć w krótkim i dłuższym czasie współpracy.

Opinie o K2 Precise

Logo K2 PreciseAgencja K2 Precise jest częścią grupy K2. Prowadzi wielowymiarowe partnerstwo z Google, ponadto zdobyła wiele certyfikatów potwierdzających jakość jej usług. Jak można przeczytać na jej stronie, patrzy na biznes klienta szeroko. Co to oznacza? Analizuje całą ścieżkę zakupową, aby dowiedzieć się, jak najskuteczniej dotrzeć do konsumentów.
Jak możesz się już domyśleć, wśród opinii o K2 Precise zdecydowanie przeważają pozytywne komentarze, a klientami tej agencji były takie firmy jak 4F, ING czy Microsoft.

Opinie o Kolabo Group

Logo Kolabo GroupKolabo Group znane jest także jako KolaboIT. Jest to agencja z Bydgoszczy, która zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym, w tym także pozycjonowaniem stron www, planowaniem i wdrażaniem kampanii Google Ads, reklamą w Social Mediach. Na swojej stronie internetowej agencja SEO chwali się ponad 500 klientów, z czego ponad 87% z nich przedłużyło kontrakty. Liczby te bez wątpienia świadczą o rzetelności i efektywności agencji.

Klienci w swoich opiniach na temat KolaboIT doceniają fachową obsługę na wysokim poziomie, kompetencje zespołu oraz profesjonalizm na wszystkich etapach współpracy.

Opinie o Kompan.pl

kompan.pl opinia o agencjiKompan.pl jest interaktywną agencją SEO/SEM, specjalizującą się m.in. w kampaniach reklamowych Google, na Facebooku oraz na Instagramie, a także w tworzeniu stron www. Na tę ostatnią usługę często uwagę zwracają klienci, którzy w opiniach o Kompan.pl podkreślają profesjonalizm i kreatywność, a także elastyczność współpracy podczas budowy nowych serwisów.

Ponadto, o skuteczności specjalistów SEO z Kompan.pl najlepiej pisze jedna z firm:

[…] pozyskaliśmy nowych klientów, zwiększyliśmy rozpoznawalność marki w Internecie, nawiązaliśmy kontakt z nowymi kontrahentami – na właśnie takie efekty czekają wszystkie te osoby, które decydują się na pozycjonowanie strony internetowej.

Opinie o KOWAL

Logo KOWALKOWAL to niewielka agencja SEO z siedzibą w Mieszkowicach w województwie zachodniopomorskim. Świadczy jednak swoje usługi nie tylko lokalnie, a w zasięgu ogólnokrajowym. Oferuje projektowanie i pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google. Działania te pozwalają na zdobywanie nowych klientów oraz generowanie zysków. Co ciekawe agencja rozlicza się wyłącznie za efekt TOP10. Nie stanowi to często stosowanego na rynku rozwiązania.

Dwie z opinii o agencji brzmią następująco:

Korzystam z usług od kilku miesięcy i bardzo polecam, wszystko wykonywane na czas i z dbałością o szczegóły, pozycjonowanie przynosi oczekiwane efekty, polecam!!

Firma godna zaufania. Szybka reakcja, łatwy kontakt, indywidualne podejście. Pełny profesjonalizm i co najważniejsze wysoka skuteczność i efektywność działań, zarówno przy tworzeniu stron jak i pozycjonowaniu. Gorąco polecam.

Opinie o KPI Marketing

Logo KPI MarketingKPI Marketing to katowicka agencja SEO/SEM z wieloletnim doświadczeniem. Jej specjalnością jest Digital Marketing, czyli działania marketingowe prowadzone w internecie. W skład oferty wchodzą:

 • pozycjonowanie,
 • kampanie Google Ads, Facebook Ads
 • audyty SEO, UX,
 • tworzenie stron WWW, eCommerce,
 • strategie marketingowe,
 • marketing szeptany
 • prowadzenie profili w social media.

Klienci agencji doceniają jej duże doświadczenie na rynku w prowadzeniu działań z zakresu Digital Marketingu, grono wykwalifikowanych ekspertów z tego zakresu, jak i umiejętność utrzymania wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Opinie o KS

KS agencja SEO - opiniePozycjonowanie stron, kampanie Google Ads oraz promocja w mediach społecznościowych to podstawowe usługi oferowane przez agencję KS. Klienci KS często powtarzają, że jest to profesjonalny i skuteczny partner biznesowy, dzięki któremu ich strony w końcu zaczęły osiągać wysokie pozycje.

Wielu z nich podkreśla, że dzięki współpracy z KS zauważyli wzrost sprzedaży w swoim sklepie internetowym. W opiniach można znaleźć także informacje o tym, że specjaliści z KS nieustannie dbają o optymalizację i efektywność przeprowadzanych kampanii internetowych.

Opinie o KWISS

Logo KWISSAgencja SEO KWISS skupia się na świadczeniu usług z zakresu pozycjonowania — zarówno ogólnokrajowego, jak i lokalnego stron oraz sklepów internetowych. Ponadto w ofercie znaleźć można kampanie Google Ads — linków sponsorowanych, produktowe (shopping), display i remarketing. Działania te pozwalają na zdobycie dużego grona nabywców. Dodatkowo specjaliści KWISS prowadzą blog, na którym regularnie dzielą się wiedzą z zakresu marketingu internetowego.

Na stronie agencji znaleźć można referencje klientów, którzy współpracowali lub wciąż współpracują z nią. Doceniane są starania zespołu, aby prowadzone działania i współpraca była na najwyższym poziomie, a także: profesjonalne podejście do realizacji celów, ponadprzeciętne wyniki, rzetelne i szybkie odpowiedzi, elastyczność i zaangażowanie. Agencja interaktywna nazywana jest skutecznym partnerem w zakresie pozycjonowania.

Opinie o LartWeb

Logo LartWebLartWeb to agencja reklamowa z Suwałk, która związana jest z marketingiem internetowym. Zajmuje się kompleksową budową wizerunku na wielu płaszczyznach. W jej ofercie znaleźć można działania z zakresu: marketingu szeptanego, kampanii Facebook i Instagram, tekstów SEO, opinii, pakietów ogłoszeń.

Jedna z opinii na temat agencji to:

Świetne podejście w kwestii marketingu. Świeże pomysły promocji i skuteczna poprawa wizerunku firmy.

Opinie o Lemur Studio

Logo Lemur StudioLemur Studio to Agencją SEO/SEM z Poznania, która w swoje ofercie posiada szeroko rozbudowany zakres usług. W dużej mierze zajmuje się pozycjonowaniem (audytem SEO, marketingiem treści, optymalizacja stron oraz sklepów internetowych), jednak to nie wszystko. Agencja reklamowa wykonuje także prace z zakresu tworzenia stron oraz sklepów online i prowadzenia kampanii PPC w Google i na Facebooku. Lemur Studio to również zakładanie wizytówek firmowych Google Moja Firma. Klienci wypowiadają się o niej w samych superlatywach: Pełen profesjonalizm. Super kontakt. Firma rzetelna i godna polecenia bądź Pełen profesjonalizm, rzeczowe podejście, terminowość. Bardzo dobra współpraca.

Opinie o Lepszy Marketing

Logo Lepszy MarketingLepszy Marketing to agencja SEO/SEM z Wrocławia, która na swojej stronie chwali 456 wypozycjonowanymi stronami oraz 199 zadowolonymi klientami. Cele jej klientów są jej celami, dlatego zespół dokłada wszelkich starań podczas planowania i realizacji działań.

W ofercie agencji znajdują się:

 • pozycjonowanie w Google (sklepów internetowych, stron firmowych, lokalne, blogów, szerokie long tail, zagraniczne, Google Grafika, Google Maps, audyty SEO, optymalizacja SEO, konsulting SEO),
 • kampanie Google Ads (reklamy tekstowe, graficzne, video, kampanie w sieci wyszukiwania, w sieci reklamowej, Google Shopping),
 • reklama na Facebooku,
 • reklama na YouTube,
 • Content Marketing,
 • marketing szeptany,
 • tworzenie stron WWW,
 • Google Moja Firma,
 • analityka internetowa,
 • konsulting Google.

W referencjach zamieszczonych na stronie czytamy:
Z powierzonych zadań firma wywiązuje się bez zarzutów. Potwierdzamy wysokie kompetencje, rzetelność oraz fachowość usług. Polecamy agencję Lepszy Marketing jako sprawdzonego oraz profesjonalnego partnera.

Profesjonalna i fachowa pomoc, jasny przekaz i świetna obsługa. Bardzo kompletny zespół. Agencję reklamową Lepszy Marketing polecamy każdemu, kto chce zwiększyć swoją widoczność w sieci.

Co ważne Lepszy Marketing ma ponad 100 ocen w serwisie Google, a ich średnia to aż 4,9!

Opinie o LevelRank

Logo LevelRankLevelRank to jedyna agencja ze Świnoujścia na naszej liście. W swojej ofercie posiada pozycjonowanie stron ogólnopolskie oraz lokalne (nie ograniczają się do najbliższej okolicy, a podbijają rynki w całej Polsce), a także audyt SEO/SEM, marketing szeptany, Social Media i copywriting.

Atutami agencji SEO, które znaleźć można na stronie, są:

 • skrócenie czasu pozycjonowania stron www do niezbędnego minimum,
 • rzetelność,
 • stabilność pozycji,
 • stałe monitorowanie algorytmu.

Opinie o Lojalni

Logo LojalniLojalni to agencja, która na rynku działa od 20 lat. Przez cały ten czas wyspecjalizowała się w realizowaniu pozycjonowania stron dla małych i lokalnych firm. Działania zorientowane są na pozyskiwanie sprzedaży dla klientów stacjonarnie i online. W ofercie znaleźć można także audyt SEO, który pozwala na znalezienie słabych oraz mocnych punktów stron internetowych.

Wśród opinii, których można znaleźć na stronie, czytamy:

Firma Lojalni pomogła nam wypromować lokalny biznes w bardzo konkurencyjnym środowisku i w istotnym stopniu przyczyniła się do jego rozkwitu. Potrafiła zrozumieć nasze indywidualne potrzeby i jako eksperci w swojej dziedzinie, zaproponować nam drogę rozwoju biznesu online.

Nasza branża wymaga myślenia i szybkiego reagowania, w czym Lojalni świetnie się odnaleźli. Przeprowadzili dla nas liczne i skuteczne kampanie w sieci oraz doradzali w kwestiach związanych z efektywnym dotarciem do klienta. Wykazali się dużą elastycznością i szeroką znajomością branży.

Opinie o LTB

opinie o agencji LTBKolejną polską agencją SEO w naszym zestawieniu jest LTB, która powstała w 2009 roku i od tego czasu dąży nie tylko do poprawy widoczności stron swoich klientów w sieci, ale także do zwiększania rozpoznawalności oraz poprawienia wizerunku marki. Jak im się to udaje? Opinie o LTB mówią za siebie:

[…] Moi klienci to 90% kontaktów z Internetu.

Klienci podkreślają również, że kontakt z pracownikami LTB jest bezproblemowy – cierpliwie wyjaśniają każdą kwestię, szczegóły techniczne, dzięki czemu rozmówcy mają pewność, że są pod dobrą opieką. I jak jeden z klientów stwierdził, dzięki tej współpracy uświadomił sobie, że reklama w internecie może generować o wiele większe zyski, niż ta w prasie.

Opinie o M16.pl

Logo M16.plM16.pl to agencja marketingowa ze Śląska, a konkretnie z miasta Czechowice-Dziedzice. Została założona w 2013 roku i stanowi rozwiązanie butikowe — jej zespół to 12 osób wykwalifikowanych i doświadczonych w różnych obszarach marketingu internetowego. W ofercie znaleźć można: pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, kampanie Google Ads, promocję w Google Maps, copywriting, prowadzenie Social Media. Skorzystać można pojedynczych usług lub z kompleksowej obsługi marketingowej. Dodatkowo w agencji marketingu internetowego realizowane są zlecenia związane z projektowaniem i budowaniem stron internetowych oraz sklepów, fotografii produktowej i druku. Agencja oceniana jest przez klientów jako rzetelna i profesjonalna. Zauważają on i także, że w M16.pl pracują młodzi, energiczni ludzie z masą pomysłów.

Opinie o MadLab SEO

Logo MadLab SEOMadLab SEO to agencja interaktywna, która w swoją siedzibą ma we Wrocławiu. W ofercie znaleźć można pozycjonowanie stron (audyt SEO, wprowadzenie optymalizacji wynikających z audytu, link building, content marketing, monitorowanie i raportowanie oraz opieka webmasterska). Dodatkowo specjaliści MadLab SEO zajmują się tworzeniem stron internetowych oraz prowadzeniem szkoleń związanych z pozycjonowaniem i kampaniami PPC dla firm, indywidualne, a także dla deweloperów.

W opiniach Google doceniane są: jakość, profesjonalizm, wartość prowadzonych działań, a także czas reakcji.

Opinie o Magnes.pl

Logo Magnes.plMagnes to warszawska agencja interaktywna, która marketingiem internetowym zajmuje się od 2006 roku. Specjalizuje się w zaawansowanych działaniach z zakresu SEM/SEO, a także nowoczesnych rozwiązaniach webowych. Dzięki temu możliwe jest nie tylko prowadzenie e-marketingu, ale również zbudowanie lub poprawa wizerunku klienta i zwiększenie skuteczności jego strony internetowej.

Na stronie internetowej agencji znajdują się liczne listy referencyjne od klientów z różnych branż. Można w nich przeczytać m.in.:

Chcielibyśmy zwrócić uwagę na profesjonalne przygotowanie pracowników firmy MAGNES.PL. Wykazali się dużą wiedzą z zakresu technik stosowanych w Internecie, potrafili w prosty sposób przedstawić zasady wypromowania naszej strony w wyszukiwarkach…

Współpraca od początku przebiegała pomyślnie. Agencja jest partnerem, na którym można polegać. Dużym atutem jest dla nas elastyczność i skuteczność prowadzonych działań…

Opinie o Manley

Logo ManleyManley to warszawska agencja interaktywna. Zajmuje się budowaniem i wdrażaniem wszelkiego rodzaju strategii wizerunkowych i promocyjnych firm w internecie. W swojej ofercie posiada szeroki zakres usług m.in. pozycjonowanie z zakresem on-page i off-page. Ponadto jej specjaliści projektują nowoczesne, atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe oraz sklepy online, a także tworzą profesjonalne projekty graficzne dla małych firm i wielkich marek. Taka kompleksowa obsługa może być nie tylko wygodna, ale także efektywna.

Opinie o Mapi Media

Logo Mapi MediaMapi Media jest agencją interaktywną z Bielska-Białej. Powstała w 2012 roku jako relatywnie niewielka agencja SEO. Aktualnie posiada także biura w Łęczycy oraz Manchesterze. Co ważne prowadzi działania nie tylko na polskim rynku, ale także brytyjskim, amerykańskim, niemieckim i rosyjskim.

Agencja początkowo skupiała się na prowadzeniu projektów z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych, jednak rozwój internetu oraz zespołu pozwoliły na podejmowanie innych działań z zakresu e-marketingu. Obecnie w agencji oferowane są takie usługi jak: kampanie Google Ads, Facebook Ads, szkolenia Google Ads, tworzenie stron i sklepów internetowych, analityka internetowa, audyty SEO, hosting, administracja i aktualizacja WordPress’a.

W dwóch z wielu opinii zamieszczonych na stronie internetowej agencji przeczytać możemy:

Przez lata naszej współpracy Partner ten dał się poznać z jak najlepszej strony – pełny profesjonalizm, rzetelność, kreatywność oraz zawsze szybka reakcja i miły kontakt. Na szczególną uwagę zasługuje pozycjonowanie stron internetowych.

Po kilku miesiącach współpracy zajmujemy czołowe pozycje w wyszukiwarce Google dla fraz, na których nam zależało. Wysokie pozycje przełożyły się na ilość ruchu na stronie a tym samym ilość klientów, jednym słowem biznes kwitnie.

Opinie o Marketing Match

Logo Marketing MatchMarketing Match to kolejna z warszawskich agencji interaktywnych na naszej liście. Na rynku działa od 2015 roku. Przez lata funkcjonowania agencja SEO rozwinęła się tak, by aktualnie oferować swoim klientom liczne działania z zakresu SEO:

 • kampanie SEO (pozycjonowanie),
 • audyt SEO,
 • content marketing,
 • SEO copywriting,
 • optymalizacja witryny,
 • audyt linków,
 • SEO PR.

Ponadto w ofercie znaleźć można usługi www i SEM związane z płatnymi kampaniami w sieci.

W referencjach na stronie internetowej Marketing Match czytamy:

Indywidualne podejście do klienta, elastyczność w adaptacji strategii do zmieniających się wymogów rynku oraz w oparciu o skuteczność działań, sprawna i otwarta komunikacja – wspólpraca z firmą Marketing Match od samego początku była przyjemnością.

Z firmą Marketing Match współpracujemy od prawie toku w zakresie działań SEO. Wspólnie zrobiliśmy naprawdę dużo i jesteśmy bardzo zadowoleni nie tylko z efektów, ale i z samej współpracy.

Opinie o Marketing Mind

Logo Marketing MindMarketing Mind to warszawska agencja, która zajmuje się prowadzeniem marketingu zintegrowanego w sieci dla klientów z całej Polski. Na rynku działa od 2016 roku. Sama siebie nazywa niewielką firmą z dużym potencjałem. Wynika to z faktu, że zatrudnia specjalistów z różnych dziedzin, który wspólnie podejmują działania w sieci.

W ofercie Marketing Mind znaleźć można działania z zakresu SEO: pozycjonowane, audyt, optymalizację techniczną, czyszczenie profili linkowych oraz lokalne pozycjonowanie i Mapy Google, a także z zakresu SEM, www oraz outsourcingu dla agencji i domów mediowych.

Na stronie agencji interaktywnej znaleźć można liczne referencje świadczące o wysokiej jakości oferowanych usług. W dwóch z nich przeczytać można:

Po wielu miesiącach możemy potwierdzić, że specjaliści z Marketing Mind potrafili wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie SEO i SEM do sukcesywnego i skutecznego budowania pozycji naszej strony internetowej na najważniejsze słowa kluczowe. Dzięki temu odnotowaliśmy znaczny zwrot ruchu z wyszukiwarki i większa zainteresowanie klientów naszymi [produktami/usługami], co z kolei znalazło odzwierciedlenie w naszych wynikach finansowych.

W kontakcie z firmą Marketing Mind cenimy sobie przede wszystkim zaangażowanie, doskonałą komunikację i otwartość na zmieniające się w czasie potrzeby naszej firmy. Doceniamy również wysoką jakoś obsługi klienta i terminowość realizowanych działań.

Opinie o Marketing Online

Logo Marketing OnlineMarketing Online to agencja interaktywna z Warszawy, która świadczy usługi z zakresu marketingu internetowego szerokiemu gronu klientów. Zalicza się do nich: e-commerce, finanse, edukacja, rekrutacja, usługi i produkty B2B oraz usługi B2C. W ofercie firmy znaleźć można działania m.in. z zakresu:

 • audytów i konsultingu,
 • analityki internetowej,
 • Google Ads,
 • Facebook Ads,
 • SEO (pozycjonowania stron www),
 • content marketingu,
 • kampanii programmatic.

Agencja otwarcie przyznaje się do tego, że prowadzi działania reklamowe i lubi rywalizację — połączenie tych dwóch cech pozwoliło jej na uzyskanie licznych certyfikatów, nagród i wyróżnień. Ponadto klienci w referencjach zwracają uwagę na inne mocne strony agencji:

Współpraca z Marketing Online pozwala nam utrzymywać pełną kontrolę nad prowadzonymi działaniami oraz realizować zaplanowane cele. Przekonaliśmy się również, że Marketing Online wyróżnia się pod kątem komunikacyjnym oraz chętnie dzieli się posiadaną wiedzę.

Marketing Online jest firmą zorientowaną na realizację celów klienta, rozumiejącą specyfikę naszego biznesu i oferującą pełne wsparcie i pomoc w zakresie marketingu w Internecie. Jest to solidny i uczciwy partner, posiadający ogromne doświadczenie zdobyte zarówno w Polsce jak i za granicą.

Opinie o Marketing Sensei

Logo Marketing SenseiMarketing Sensei to niewielka agencja marketingowa, której siedziba zlokalizowana jest w centrum Poznania. Specjalizuje się w prowadzeniu działań z zakresu marketingu internetowego, czyli pozycjonowania SEO (ogólnopolskiego i lokalnego) oraz kampaniach Google Ads. Na rynku działa od 2014 roku — początkowo jako jednoosobowa działalność, a następnie bardziej rozbudowany zespół specjalistów z zakresu SEO i SEM.

Jeden z klientów wypowiada się o Marketing Sensei w swoich referencjach następująco:

Z Marketing Sensei współpracuję od ponad trzech lat. Początkowo jedynie w zakresie pozycjonowania, teraz obsługuje całość marketingu internetowego mojej firmy – od tworzenia stron, poprzez zarządzanie nimi, aż po promocję i doradztwo w zakresie budowania wizerunku firmy w Internecie. Pełen profesjonalizm i dyspozycyjność!

Opinie o Mavika

Logo MavikaMavika to działająca od 2013 roku agencja marketingu internetowego w Katowicach. W jej ofercie znaleźć można: pozycjonowanie, audyt SEO, webwriting, kampanie PPC, projektowanie graficzne, strategie, branding, prowadzenie social media, strony internetowe oraz design thinking. Tym, co z pewnością wyróżnia agencję na rynku, jest fakt, że prowadzi działania nie tylko w języku polskim, ale i śląskim, co zwłaszcza dla lokalnych firm może stanowić spory atut.

Wśród referencji znaleźć można wiele słów uznania:

Nasza współpraca trwa już od kilku miesięcy i z czystym sumieniem polecam Mavikę. To zgrany zespół profesjonalistów, którym ufam i wiem, że zrobią dobrą robotę!

Współpracę z Maviką oceniam bardzo wysoko. Cenię sobie ich kompetencje, kreatywność i bardzo sprawny kontakt. Mavika to agencja, na którą można liczyć. Polecam osobom, które poszukują wszechstronnej agencji z dużym doświadczeniem w branży.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z agencją Mavika. Chociaż bezpośredni kontakt jest utrudniony, agencja pokazuje pełen profesjonalizm, co uważam za ważną zaletę. Mimo dużej odległości (Islandia – Polska), współpraca przebiega bardzo sprawnie, a kilometry nie sprawiają żadnego problemu, co jest kolejnym, ogromnym plusem. Mavika to agencja, która wie, w jaki sposób efektywnie działać i robi to z dużym zaangażowaniem, co jest bardzo cenne dla nas – klientów.

Opinie o MaxRoy.agency

MaxRoy agency opinieMaxRoy.agency jest częścią Sprawnego Marketingu, dlatego pewnie nikogo nie zdziwi fakt, że ważnym elementem oferty tej agencji jest prowadzenie szkoleń. I to często do nich odnoszą się klienci, wystawiający opinie o MaxRoy.agency. Oprócz tego, że szkolenia uważane są za merytoryczne, przydatne i praktyczne, bo opierają się na konkretnych przypadkach i casy study, to jeszcze osoby je prowadzące chętnie odpowiadają na wszelkie pytania i rozwiewają wątpliwości przez długi czas po warsztatach.

A co z tymi, którzy podejmują współpracę z MaxRoy.agency? Są zadowoleni przede wszystkim z tego, że pracownicy agencji przeprowadzają dokładną analizę ich branży, dopasowując się do jej specyfiki. Proponują też kreatywne rozwiązania, które po prostu – działają.

Dzieckiem MaxRoy.agency jest konferencja I love Marketing, zdecydowanie największa w Polsce i najbardziej profesjonalna. Przez kilka dni omawiane są na niej tematy przez top-owych specjalistów w kategoriach: Marketing, Influencer, Social Media, Ads and Analytics. Warto jeszcze wspomnieć o osobach, które od początku związne są z MaxRoy.agency, tworzyły tą agencję i zasłużyły się nie tylko dla niej ale też dla polskiego SEO i marketingu: Cezary Lech, Tomasz Frontczak, Bartosz Berliński.

Opinie o Mayko

Logo MaykoAgencja Mayko samą siebie określa jako zgrany zespół specjalistów, który pomaga firmom odnieść sukces w Internecie. Działania, które podejmowane są w tym celu to SEO, czyli pozycjonowanie sklepów, audyt SEO e-commerce i optymalizacja SEO e-commerce. Dodatkowo firma świadczy działania z zakresu Google Ads, Google Shopping i Facebook Ads dla jeszcze większych szans i możliwości w prowadzeniu wysokiej jakości działań marketingowych.

Atutami agencji Mayko bez wątpienia są transparentność, wiedza oraz praca zespołowa.

Polecam usługi agencji Mayko w zakresie działań SEO. Już podczas pierwszej, wstępnej rozmowy specjaliści Mayko sprawili bardzo profesjonalne wrażenie. Potrafili trafnie zdiagnozować istotny problem w serwisie.

Firm zajmujących się pozycjonowaniem jest wiele. W przeszłości współpracowaliśmy z kilkoma o podobnym profilu. Dopiero Mayko sprostało naszym oczekiwaniom. Otrzymujemy rzetelne raporty z działań i mamy dobry kontakt.

Opinie o MBridge

Logo MBridgeMBridge to agencja interaktywna w Warszawie, która na rynku działa od 2016 roku. Składa się na nią zespół ekspertów wyspecjalizowanych i doświadczonych od lat w projektowaniu i realizacji strategii marketingowych w internecie. Agencja SEO stawia na elastyczność, szybką adaptację do zmian, a także przejrzystość działań oraz wyników. W ofercie MBridge znajdują się:

 • SEO,
 • content marketing,
 • SEM,
 • Social Ads,
 • CRM,
 • performance UX,
 • analityka,
 • doradztwo strategiczne.

Aby dobrze zapoznać się z działaniem agencji, warto przejrzeć dostępne na jej stronie case study. W opiniach na temat MBridge przeczytać można:
Współpracowałam z agencją MBridge w związku z blogiem kulinarnym, który prowadzę i to była czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, ale też sympatyczna atmosfera, szybkie, jasne odpowiedzi na wszelkie pytania i zero problemów. Bardzo polecam współpracę z MBridge 🙂

Bardzo polecam współpracę z agencją MBridge. Przemiły kontakt, jasne zasady i terminowe rozliczenie sprawiają, że współpraca z tą agencją to prawdziwa przyjemność.

Opinie o Media Click

Logo Media ClickMedia Click to wrocławska agencja SEO/SEM, której specjaliści działają w branży od 2004 roku. Agencja e-marketingowa przez wszystkie te lata wyrobiła sobie dobrą opinię wśród klientów. Dba o to, by nie utracić renomy, stawiając na rzetelność i uczciwość wobec klientów, stosując indywidualne podejście i realne, zgodne z kanonami sztuki działania. W ofercie agencji znaleźć można pozycjonowanie stron i sklepów internetowych, a także audyt SEO oraz zdejmowanie filtrów nakładanych przez Google. Ponadto w ofercie znajdują się usługi związane z prowadzeniem kampanii Google Ads oraz Facebook Ads. Firma zajmuje się także projektowaniem i tworzeniem stron internetowych. Aktualnie agencja ma ponad 100 opinii w Google i średnią 5,0 ze wszystkich ocen. Klienci, wypowiadając się na jej temat, piszą:

Komunikacja z klientem i jakość usług na najwyższym poziomie!, Bardzo miłe, rzeczowe podejście do sprawy, wiedza co robią i doradzą, jaka kampania reklamowa będzie najodpowiedniejsza dla twojej firmy czy pozycjonowanie po kilku miesiącach przyniosło bardzo dobre efekty. Ruch na stronie wzrósł dwukrotnie.

Opinie o MediaMass

Logo MediaMassAgencja interaktywna MediaMass od 2010 roku prowadzi działania z szeroko rozumianego marketingu internetowego. Swoją siedzibę ma Bytomiu, jednak świadczy usługi klientom z całej Polski. Agencja prowadzi zintegrowane działania z zakresu:

 • SEO,
 • content marketingu,
 • marketingu rekomendacji,
 • marketingu cyfrowego,
 • automatyzacji procesów marketingowych,
 • wykonywania projektu strony,
 • budowania stron terowych oraz sklepów online,
 • projektowania graficznego i druku.

W swoich opiniach klienci najbardziej doceniają profesjonalizm agencji, jak i szybkość działania podczas prowadzenia prac.

Opinie o MEDIART Pozycjonowanie

Logo MEDIART PozycjonowanieMEDIART Pozycjonowanie to nowoczesna agencja marketingu internetowego z siedzibą w Bydgoszczy. To jedna ze starszych agencji na naszej liście, ponieważ działa już od 2007 roku. W ofercie agencji interaktywnej znaleźć można pozycjonowanie SEO oraz reklamy Google Ads, Social Media Marketing, czyli prowadzenie profili, moderację komentarzy, kampanie reklamowe oraz grafiki, a także realizację stron www.

Działania MEDIART Pozycjonowanie są profesjonalne i efektywne, o czym świadczą opinie zadowolonych klientów, np.:
Współpracowaliśmy przy tworzeniu strony firmowej, a teraz przy jej pozycjonowaniu. Odwiedziny z miesiąca na miesiąc rosną. Nienaganne podejście do klienta i pełen profesjonalizm. Polecam!

Rzetelna firma. Dużo pomysłów, które samodzielnie realizują. Dobry kontakt i przede wszystkim zadowalające efekty.

Opinie o MGROUP

Logo MGROUPMGROUP to łódzka agencja, która realizuje usługi związane z reklamą w Internecie. Agencja reklamowa stawia na kreatywność oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań. W skład oferty wchodzi: pozycjonowanie stron, audyt SEO, copywriting, linki sponsorowane i Google Zakupy, reklama w social media oraz administrowanie profilami, remarketing w usługach Google i na Facebooku, a także e-mail i SMS marketing. dodatkowo w ofercie znaleźć można projektowanie i tworzenie stron internetowych, przygotowywanie grafik, budowę sklepów internetowych, tworzenie i wdrażanie systemów CRM.

Klienci tej agencji szczególnie doceniają jej profesjonalizm, a także efektywność podejmowanych prac, działań.

Opinie o MinisterstwoReklamy.pl

Logo MinisterstwoReklamy.plMinisterstwoReklamy.pl to kolejna ze Śląski agencji na naszej liście. Swoją siedzibę ma Zabrzu. Na rynku działa już od 2004 roku. Ponadto zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy mają wiedzę pozwalającą na skuteczne prowadzenie działań z zakresu marketingu i reklamy. Zalicza się do nich przede wszystkim:

 • pozycjonowanie SEO (stron, sklepów oraz lokalne),
 • kampanie Google Ads,
 • remarketing,
 • audyt SEO,
 • optymalizację SEO,
 • techniczne SEO,
 • kampanie SEM,
 • plan marketingowy i doradztwo.

Dodatkowo w ofercie znaleźć można strony internetowe i sklepy, a także identyfikację wizualną. Wszystkie te działania pozwalają na prowadzenie kompleksowych prac w zakresie budowania rozpoznawalności marki. Działania agencji mają odzwierciedlenie w opiniach klientów:
Polecam ekipę MR. Bardzo dobry kontakt i elastyczne podejście do klienta. Po zmianach wprowadzonych przez MR nasza strona wskoczyła na 1 stronę Google i zaczęła przyciągać nowych klientów.

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy. Pełen profesjonalizm, terminowość, a także wszechstronne doradztwo – zdecydowanie polecam.

Opinie o MiroMind SEO Agency

Logo MiroMind SEO AgencyMiroMind SEO Agency posiada dwie siedziby — w Warszawie oraz w Toronto. Firma została zarejestrowana w 2008 roku i od tamtej pory świadczy profesjonalne usługi związane z marketingiem internetowym. W celu prowadzenia efektywnych działań jej pracownicy dogłębnie analizują rynek, a następnie układają zindywidualizowany plan działania. Niewątpliwą zaletą jest ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań i środków do osiągnięcia założonego celu. Agencja SEO skupia się na współpracy ze sklepami internetowymi, a także branżami medycyna i zdrowie, budownictwo i inżynieria oraz IT & Technologia.

W ofercie znaleźć można rozbudowany wachlarz sług SEO: audyt SEO, międzynarodowe SEO, optymalizacja on-site oraz off-site, pozycjonowanie lokalne oraz usuwanie kar Google.

Na stronie agencji znaleźć można opinie o agencji. Są one w języku angielskim, dlatego przetłumaczyliśmy dwie z nich:

W Miromind wspaniali ludzie na wszystkich poziomach – wspierający zespół, który dotrzymuje terminów, wykazuje elastyczność i wykonuje znakomitą pracę! Świetna kultura i profesjonalne usługi SEO! Cieszymy się, że jesteśmy jednym z ich klientów!

Miromind pomógł mi w optymalizacji SEO. Przeanalizowali moją witrynę i wpadli na świetne pomysły na poprawę rankingu kilku słów kluczowych. Cieszę się, że znalazłem profesjonalną firmę SEO.

Opinie o MtWeb

Logo MtWebMtWeb to agencja interaktywna, która od 2005 roku prowadzi działania z zakresu marketingu internetowego. Przez lata działalności firma stworzyła bogatą ofertę usług. Wśród nich znaleźć można działania z zakresu pozycjonowania (SEO stron www oraz sklepów internetowych, optymalizacja SEO, a także audyt SEO). Ponadto prowadzone są kampanie PPC — Google Ads, a także Facebook Ads, a także oferowane są Social Media marketing, content marketing i buzz marketing.

Jedna z opinii na temat MtWeb spośród zamieszczonych na stronie agencji brzmi następująco:

Od 2017 roku agencja MtWeb dba o pozycjonowanie sklepu internetowego, którego jestem właścicielem oraz o komunikację w mediach społecznościowych. Z całym przekonaniem rekomenduję świadczone przez nią usługi. Na przestrzeni naszej współpracy zespół nieustannie wykazuje się kreatywnością i skutecznymi pomysłami, które umożliwiają mojemu biznesowi zwiększać sprzedaż i budować wizerunek zgodnie z założeniami firmy i najnowszymi trendami. Otwarci także na dodatkowe realizacje wymagające szybkiego działania. Zdecydowanie godni zaufania.

Opinie o NEDIO

Logo NEDIOFirma NEDIO samą siebie określa jako agencja SEO oraz interaktywna. Swoją siedzibę ma we Wrocławiu. Zajmuje się kompleksowym tworzenie wizerunku firmy w sieci z dużym naciskiem na pozycjonowanie ogólnokrajowe oraz lokalne na Dolnym Śląsku. Ponadto w ofercie znaleźć można także konsultacje i audyty, dzięki którym można poznać mocne i słabe punkty strony firmy, szanse i zagrożenia, z którymi będzie musiała się zmierzyć. Atuty MEDIO to doświadczenie, dobra komunikacja oraz zaangażowanie w prowadzone działania. Klienci doceniają starania firmy, dają temu wyraz w wypowiedziach na jej temat:

Współpracowałem z różnymi agencjami reklamowymi, ale dopiero dzięki Seo od Nedio zauważyłem konkretne efekty. […] czy Z firmą Nedio SEO współpracuje już ponad 7 lat. Przy każdym projekcie wykazali się profesjonalizmem i uczciwością. Uczciwością względem mnie jako klienta i stosowania się do wytycznych Google. […]

Opinie o NETIM

Logo NETIMKolejną firmą na naszej liście jest wrocławska agencja interaktywna Netim, która na rynku marketingu internetowego działa od 2011 roku. Co ciekawe, została założona przez grupę freelancerów, którzy chcieli budować własną markę. Zespół stawia na ciągłe rozwijanie kompetencji, zdobywania wiedzy i doświadczenia, które pozwolą na jak najlepsze i najbardziej efektywne działania.

W ofercie agencji znaleźć można bardzo bogatą ofertę działań z zakresu pozycjonowania. Należą do nich:

 • pozycjonowanie sklepów,
 • pozycjonowanie na zagranicę,
 • audyty SEO,
 • content marketing,
 • social media,
 • video SEO.

Dodatkowo specjaliści Netim zajmują się kampaniami Google Ads.

Na stronie agencji znaleźć można zakładkę „Referencje”, gdzie zamieszczone są opinie klientów. Wśród nich m.in. słowa:

W 2020 roku rozpoczęliśmy współpracę z agencją Netim w zakresie kompleksowego pozycjonowania sklepu internetowego ******.pl. Od samego początku poczuliśmy, że jesteśmy traktowani po partnersku i z profesjonalnym podejściem. Specjaliści prowadzący nasz sklep pod kątem SEO już na wstępie wykazali się dużym zaangażowaniem, odpowiadali na każde zadawane pytanie, wyjaśnili wszelkie wątpliwości oraz dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Podczas współpracy z firmą Netim, nasza strona www stałą się nie tylko widoczna w wyszukiwanych Google.pl, ale również wypełniona dobrymi jakościowo tekstami, które zbudowały obraz naszej firmy w sieci.

Opinie o Netview Agency

Logo Netview AgencyNetview Agency jest agencją interaktywną z Nowego Sącza. Na rynku funkcjonuje od 2017 roku, działa zarówno na polskim, jak i zagranicznych rynkach. Jej zespół stawia na efektowność i skuteczność prowadzonych działań. W jej ofercie znaleźć można kompleksowe prace marketingowe, w tym pozycjonowanie. Oprócz SEO agencja zajmuje się: stronami i sklepami internetowymi, audytem SEO, marketingiem (social media, Google Ads, Facebook i Instagram Ads) oraz grafiką (projektowanie logo i identyfikacja wizualna).

Netview Agency oceniana jest jako:

Firma niebojąca się wyzwań, nowoczesne i odważne rozwiązania dla klientów biznesowych.

Opinie o NextGen Group

Logo NextGen GroupNextGen Group to agencja interaktywna z siedzibą w Nysie. Posiada stosunkowo wąską ofertę, jednak dzięki temu działania prowadzone są rzetelnie, na podstawie najświeższej wiedzy. Agencja SEO świadczy usługi z zakresu projektowania oraz budowania stron internetowych, które są dopasowane do prowadzonego biznesu, w tym także rozwiązań opartych na WordPress. Dodatkowo zajmuje się opieką techniczną, hostingiem oraz serwerami. Trzeba także zaznaczyć, że pracownicy agencji świadczą działania z zakresu pozycjonowania stron.

W zakresie SEO niewątpliwymi atutami dla klientów są wysokiej klasy narzędzia analityczne oraz dostęp do raportów z prowadzonych działań. Ponadto w swoich opiniach doceniają oni także profesjonalizm, doskonały kontakt oraz przystępne ceny.

Opinie o Nowatorscy

Logo NowatorscyAgencja SEO Nowatorscy swoją siedzibę ma w Warszawie, jednak podobnie jak inne firmy na naszej liście obsługuje klientów z całej polski. Agencja e-marketingu założona przez freelancera, dzisiaj skupia zespół kilkunastu osób będących specjalistami z zakresu marketingu internetowego. W ofercie znaleźć można: kampanie marketingowe SEO, Google Ads, content marketing, public relations, link building, buzz marketing, prowadzenie fanpage, a także tworzenie stron.

Klienci współpracujący z agencją są zadowoleni z jej usług i rekomendują ją:

Pomagają w każdej sprawie, stworzyli stronę i ją promują w internecie. Kilka lat już się zajmują moją stroną i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Współpraca dotycząca pozycjonowania sklepu i produktów na wysokim poziomie. Umiejętności i zaangażowanie osób tam pracujących na duży plus.

Szybki i dobry kontakt, chłopaki profesjonalnie podeszli do stworzenia reklamy.

Opinie o NPROFIT

Logo NPROFITNPROFIT to agencja interaktywna w Poznaniu, która od 2010 roku prowadzi usługi z zakresu marketingu internetowego. W swoich działaniach stawia na pełną przejrzystość. Eksperci jak sami o sobie piszą, są jedną z nielicznych agencji SEO na rynku, która posiada know-how niezbędne do prowadzenia badań z wykorzystaniem metody naukowej. W ofercie agencji znaleźć można:

 • pozycjonowanie (pozycjonowanie lokalne za efekt, pozycjonowanie e-commerce oraz Public Relations),
 • Google Ads,
 • Facebook Ads,
 • LinkedIn Ads,
 • audyt SEO,
 • prowadzenie bloga firmowego.

W opiniach na temat agencji SEO można przeczytać:

Prawdziwi fachowcy, oddani sprawie i potrzebom klienta.

Obsługa na wysokim poziomie, słowność, solidność, punktualność. Polecam.

Opinie o OCMD (OCTAMEDIA)

Logo OCTAMEDIAOCTAMEDIA to agencja marketingowa w Lublinie, która na rynku działa od 2018 roku. Powstała jako realna odpowiedź na potrzeby klienta z sektora usługowego. W ofercie OCTAMEDIA znaleźć można przede wszystkim rozwiązania z zakresu pozycjonowania oraz reklamy Google Ads. Dodatkowe usługi, z których można skorzystać to: konsultacje SEO, strategia SEO, audyt SEO oraz plany treści, które zwiększą ruch z Google.

W licznych opiniach, które można znaleźć na stronie agencji, czytamy m.in.:

Poczuliśmy, że mamy merytoryczne i techniczne wsparcie w zakresie optymalizacji strony, mamy możliwość dynamicznie zmieniać stronę, dostosowując się do zapotrzebowania rynku. Mamy znacznie więcej zapytań od potencjalnych Klientów.

Dzięki konkretnie zaplanowanej strategii i dobrym pomysłom, ruch na stronie rośnie z dnia na dzień! Co wyróżnia Octamedia? Systematyczna analiza naszych potrzeb, która daje nam pewność, że wszelkie działania są zoptymalizowane i skrojone na miarę!

Opinie o Odado

W Pruszczu Gdańskim znaleźć można agencję interaktywną Odado. W branży działa od 2009 roku, oferując swoim klientom rozwiązania z zakresu marketingu internetowego. Wśród usług znaleźć można m.in.:

 • pozycjonowanie,
 • audyty i doradztwo marketingowe,
 • promocję aplikacji mobilnych,
 • Google Ads,
 • Facebook Ads.

W Google preczytać można następujące opinie na temat agencji:

Współpracuję z agencją Odado w zakresie reklamy sklepu internetowego. Na każdą moją prośbę lub pytanie agencja reaguje szybko i sprawnie. Polecam jako zadowolony klient z długoletnim stażem.

My jesteśmy zadowoleni ze współpracy (i dlatego dalej ją kontynuujemy). 🙂 Stronka do zrobienia? Marketing internetowy? Spokojnie możecie powierzyć swoją firmę Odado – podchodzą uczciwie i z pełnym zaangażowaniem do przygotowania odpowiedniej oferty oraz do jej wykonania. Polecamy!

Opinie o On Board Think Kong

Logo On Board Think KongOn Board Think Kong swoją siedzibę ma w Warszawie. Agencja reklamowa skupia w sobie 3 istotne elementy budowania spójnego wizerunku biznesu i stanowi połączenie agencji PR, content marketingu i social media. Zatrudnionych jest w niej kilkadziesiąt specjalistów, którzy działają w zakresie:

 • SEO — audyt SEO, optymalizacja on-site i off-site, SERM, e-commerce, analiza konkurencji,
 • content marketingu — strategie treści i plany content marketingowe, infografiki i artykuły na blogi i strony firmowe, treści na strony www, video, newsletter i e-mail marketing, podcasty,
 • social media — prowadzenie profilu na Facebooku, Instagramie, LinkedInie, Twitterze, prowadzenie konta Facebook Ads, prowadzenie kanału na Youtubie,
 • PR-u — komunikacja wewnętrzna oraz korporacyjna, zarządzanie sytuacją kryzysową, wartości korporacyjne, relacje z mediami, brand PR.

W opiniach na temat agencji przeczytać można:

Podejście super! Korzystałam z usług pozycjonowania strony oraz działania social media. Polecam!

Super ludzie, robiący super robotę!

Miło i sympatycznie, ciekawi ludzie, dobry kontakt.

Opinie o Onely

Onely opinieZałożycielem agencji Onely jest Bartosz Góralewicz (współzałożyciel Elephate), specjalizujący się w technicznym SEO. Oferuje wsparcie i doradztwo zarówno małym przedsiębiorcom, jak i międzynarodowym korporacjom.

Dom Techniczny SEO, jak pisze o swojej firmie, jest „młodą” agencją, założoną w 2019 roku, dlatego nie ma jeszcze zbyt wielu opinii o Onely. Jednak biorąc pod uwagę wiedzę jej pracowników, nie mamy wątpliwości, że będą one pozytywne.

Opinie o Online Group

Logo Online GroupKolejna na naszej liście agencja interaktywna w Krakowie to Online Group. Na rynku działa od 2008 roku, zatrudniając specjalistów z branży marketingu internetowego. Przez ten czas agencja SEO zdobyła szerokie doświadczenie związane z działaniami z zakresu: pozycjonowania, social media, kampanii mailingowych, marketingu szeptanego, Google Ads oraz kampanii branżowych. Dodatkowo w ofercie znaleźć można audyt SEO, stron internetowych, Mapy Google oraz Google Analytics.

Na stronie internetowej agencji znaleźć można opinie na jej temat. Dwie z nich brzmią następująco:

Gigantyczna wiedza i mega doświadczenie. Zdecydowanie mogę polecić korzystanie z usług Online Group. Ja przychodzę na stałe 🙂

Polecam współprace z Online Group wszystkim, którym zależy na osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników w rozsądnej cenie i krótkim czasie.

Opinie o Online Media

Online Media opinieW momencie w którym Twoja konkurencja będzie czytała 6 stronę umowy innej agencji, Ty będziesz obsługiwał klientów których dla Ciebie pozyskamy.

To zdanie możesz przeczytać na stronie internetowej Online Media i przytaczamy je tutaj, ponieważ uznaliśmy, że najlepiej opisuje sposób działania agencji, opierający się na skutecznym i szybkim podjęciu pierwszych kroków, zmierzających do poprawy widoczności.

To zresztą widać w opiniach o Online Media. Klienci cenią sobie współpracę z tą agencją, ponieważ przebiega ona w sposób kompleksowy – najpierw przeprowadzany jest audyt, na podstawie którego eliminowane są błędy, które mogłyby zmniejszać skuteczność pozycjonowania. Efekt?

[…] CTR wzrósł prawie dwukrotnie, co jest najlepszą rekomendacją tej agencji.

Warto też zauważyć, że klienci często pozytywnie wypowiadają się o współpracy z Tomaszem Muchorskim z Online Media.

Opinie o Optima Media

Logo Optima MediaOptima Media to agencja interaktywna w Warszawie. Wywodzi się z agencji interaktywnej Xelibri i działa nieprzerwanie od 10 lat. W ofercie agencji znajdują się usługi pozwalające na zbudowanie rozpoznawalności oraz pozytywnego wizerunku biznesów klientów w sieci: pozycjonowanie, kampanie Google Ads, marketing szeptany i treści, media społecznościowe oraz strony internetowe.

W sieci znaleźć można wiele pozytywnych opinii na temat Optima Media, m.in.:

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Optima Media to nie tylko wysokie kompetencje w online marketingu, ale również wzorowa obsługa klienta.

Optima Media to dobrzy specjaliści od pozycjonowania stron www i kampanii Google Ads. Polecam!

Opinie o Paq-Studio

Logo Paq-StudioW Koszalinie działa agencja marketingowa Paq-Studio, która w dużej mierze skupia się na prowadzeniu działań z zakresu SEO. W ofercie znaleźć można szeroki zakres działań, które pozwalają na zabudowanie wizerunku w sieci. Zalicza się do nich Google SEO:

 • konsultacje,
 • szkolenia,
 • pozycjonowanie sklepu (WooCommerce, Prestashop),
 • pozycjonowanie bloga,
 • keyword research,
 • prowadzenie bloga firmowego,
 • analiza content gap,
 • outreach SEO,
 • architektura informacji.

Ponadto prowadzone są działania z zakresu YouTube SEO, e-commerce oraz web development.

W licznych opiniach zawartych na stronie internetowej agencji można przeczytać m.in.:

Cenię sobie współpracę z Paq Studio. Moje zlecenia są zawsze realizowane z wysoką dbałością o jakość.

Mamy poczucie, że trafiliśmy do bardzo profesjonalnego zespołu, gdzie współpraca jest klarowna i bardzo efektywna. Bez ozdobników, bez zbędnego naciągania – konkretnie, z pełnymi raportami i wynikami, które mówią za siebie.

Świetna agencja, współpraca na najwyższym poziomie. Wszystko świetnie przygotowane, jasno wyjaśnione. Żadnych problemów ! Jestem bardzo zadowolona!

Opinie o Performance Labs

Logo Performance LabsKolejną z warszawskich agencji interaktywnych na naszej liście to Performance Labs. Jej pracownicy kierujemy się dewizą, że każda złotówka to inwestycja, która musi przynieść zwrot, dlatego firma zdobyła szerokie grono klientów — zarówno dużych korporacji, jak i średnich przedsiębiorców oraz start-upów.

W ofercie agencji znaleźć można:

 • pozycjonowanie i optymalizację SEO,
 • audyt marketingowy,
 • strategię marketingową,
 • performance marketing,
 • content marketing,
 • analitykę internetową,
 • projektowanie www i grafikę,
 • e-commerce.

Dwie z wielu opinii na temat agencji brzmią następująco:

Kompetentny i zaangażowany zespól z zakresu performance marketing, SEO, social media & cotent, ze strategicznym podejściem do naszego biznesu. Zawsze na czas – szybko i bezproblemowo, obsługa klienta na wysokim poziomie. Przy okazji świetni ludzie. Polecam! Cały zespół ode mnie: 5+.

Ludzie nastawieni na efekt !!! … I to ten faktyczny biznesowy po stronie klienta, a nie na swoje statystyki agencyjne. Mega zaangażowani i rzetelni. Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Szczerze polecam !!!

Opinie o Performance Media

Performance Media opiniePerformance Media to agencja z ponad piętnastoletnim doświadczeniem, która wiedzę przekłada na efekty, zapewniając tym samym konkretne oraz mierzalne wyniki. I to potwierdza się w opiniach o Performance Media.

Podkreślany jest stały kontakt z pracownikami agencji SEO, rzetelność, a także doradztwo nie tylko w zakresie pozycjonowania, ale m.in. UX, zwiększania konwersji na stronie. A jak przeprowadzane są przez nich kampanie PPC? Ta opinie o Performance Media chyba wszystko wyjaśnia:

Odpowiednia optymalizacja kampanii, dzięki czemu jesteśmy w stanie stale obniżać stawki za kliknięcie, zmniejszać współczynnik odrzuceń, zwiększać ruch na stronie oraz konwersje.

Klienci są również zadowoleni z comiesięcznych raportów, a także z fachowej pomocy technicznej.

Opinie o Pikseo

Logo PikseoPikseo to toruńska agencja marketingowa, która dzięki wieloletniej obecności w branży wypracowała bogate doświadczenie pozwalające na skuteczne działanie na wielu różnych poziomach. W ofercie agencji znaleźć można:

 • pozycjonowanie stron internetowych,
 • Google Ads,
 • social media.

W opiniach zawartych na stronie czytamy:

Firma Pikseo nieprzerwanie wywiązuje się z powierzonych im obowiązków a profesjonalna obsługa klienta wykazuje się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi, służąc cennymi radami i informacjami odnośnie przebiegu prowadzonych kampanii. Działania firmy pomagają w dotarciu do większej grupy klientów oraz pozwalają zwiększyć świadomość marki w lokalizacjach, na które stawiamy priorytet.

Firma PIKSEO sumiennie i terminowo wywiązuje się ze swoich obowiązków wykazując się przy tym dużym profesjonalizmem. Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników firmy przekładają się na pozytywne warunki współpracy a przede wszystkim efekty, które są zgodne z oczekiwaniami.

Opinie o PiRmedia

Logo PiRmediaPiRmedia to toruńska agencja reklamowa, które w swojej ofercie posiada szeroki zakres usług związanych z reklamą internetową oraz Social Mediami. Zespół składa się z osób z wiedzą (w tym niezbędnymi certyfikacjami) oraz doświadczeniem, dzięki czemu może przygotować niestandardowe kampanie, które pozwalają na maksymalizację osiąganych efektów i wymiernych korzyści dla przedsiębiorstwa. W ofercie znaleźć można SEO pozycjonowanie stron (optymalizacja dla wyszukiwarek, link building, kompleksowy marketing w wyszukiwarkach). To jednak nie wszystko, ponieważ PiRmedia prowadzi także działania z zakresu: reklamy kontekstowej, kampanii Google Ads, kampanii produktowej dla e-commerce — Google Zakupy oraz Gmail Sponsored Promotions, czyli reklamy wyświetlanej na Gmailu. Eksperci firmy udzielają także porad telefonicznych lub online związanych z prowadzeniem działań marketingowych w sieci.

Na stronie agencji znaleźć można wypowiedzi klientów. W ich opinii:

Agencja Reklamowa PiRmedia jest unikatowym przykładem solidnego partnera biznesowego w ogólnopolskim marketingu internetowym. A […] oferowana usługa zdecydowanie poprawia pozycjonowanie stron w sieci oraz zapewnia realny pogląd na wyniki działań.

Opinie o POGOTOWIE SEO

Logo agencji Pogotowie SEOPOGOTOWIE SEO to wrocławska agencja, która w swoich działaniach skupia się na pozycjonowaniu stron internetowych oraz sklepów online. W ofercie znaleźć można SEO lokalne, na rynku polskim oraz globalne (w 20 różnych krajach) — by móc jak najlepiej dopasować je do potrzeb oraz uwarunkowań danej domeny. Agencja interaktywna posiada rozległe umiejętności oraz szeroką wiedzę na temat pozycjonowania — w zakresie marketingu internetowego działa już od 20 lat (od 2002 roku)!

Opinie o PosityIT

Logo agencji PosityITFirma założona w sierpniu 2022 roku przez Katarzyną Drzewiecką, wcześniej wieloletnią kierownik biura BIZZIT S.A. W listopadzie 2022, także wieloletnią współpracę z Bizzit S.A., kończy jej mąż Bronisław Drzewiecki i od tej pory oficjalnie dołącza do firmy PosityIT, mocno wspierając tą firmę, sprzedając jej ofertę dla biznesu m.in. jako członek klubu biznesowego BNI Industry (wcześniej wiele lat, jako Bizzit w grupie BNI Silesia). PosityIT ma, jak na razie, kilka komentarzy, które świadczą o dobrej jakości wykonywanych usług w zakresie pozycjonowania stron, a potwierdzeniem tego są pierwsze komentarze klientów m.in. z grup BNI Polska jak np.:

Dzięki pozycjonowaniu przez PosityIT moja strona www w krótkim czasie znalazła się na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwarki Google. Skuteczne działania SEO to najlepsza rekomendacja, a jest jeszcze mnóstwo innych bonusów: przemiły kontakt, dyspozycyjność, profesjonalizm, cierpliwość do moich szczegółowych pytań, skrupulatność. Polecam.

W końcu pozycjonowanie, które daje efekt! Pełen profesjonalizm, jasne strategie i przemiły kontakt. Polecam!

Dodamy, że dziękujemy za wieloletnią współpracę, oraz życzymy powodzenia we wspólnym biznesie Kasi i Bronkowi Drzewieckim, czyli PosityIT.

Opinie o Pozycjonowanie.pl

Logo Pozycjonowanie.plPozycjonowanie.pl to agencja SEO tworzona przez zespół doświadczony specjalistów z zakresu marketingu internetowego. W swoich działaniach opierają się oni na gruntownej wiedzy, jak i wieloletniej praktyce. Do tego nutka kreatywności i doskonała oferta gotowa. Znaleźć można w niej:

 • pozycjonowanie stron internetowych,
 • pozycjonowanie szerokie,
 • pozycjonowanie sklepu internetowego,
 • pozycjonowanie fraz,
 • pozycjonowanie lokalne,
 • pozycjonowanie wizytówki Google,
 • kampanie Google Ads,
 • kampanie Facebook Ads,
 • kampanie Allegro Ads,
 • kampanie LinkedIn Ads,
 • reklama na YouTube,
 • analitykę internetową.

Podejście i zaangażowanie doceniane są przez klientów, którzy piszą o niej w następujący sposób:
Jedna z bardziej innowacyjnych firm działających w branży SEO od lat. Profesjonalne podejście do klienta nie tylko na poziomie przygotowania oraz tworzenia oferty ale także w czasie obsługi posprzedażowej. Polecam 🙂

Ponadto doceniane są: czas reakcji, jakość, profesjonalizm oraz wartość podejmowanych działań.

Opinie o Pozycjonusz

Logo PozycjonuszPozycjonusz to agencja marketingu internetowego, SEO/SEM. Jej działalność rozpoczęła się w 2009 roku — dzisiaj zespół tworzą 23 o zróżnicowanych kwalifikacjach. W ofercie agencji znajdują się:

 • artykuły sponsorowane,
 • link building,
 • kompleksowe SEO,
 • copywriting,
 • Google Ads,
 • outsourcing SEO dla agencji, freelancerów itp.

Jedne z wielu opinii na temat agencji brzmią następująco:

Pozycjonowanie stron na bardzo profesjonalnym poziomie, ceny bardzo dobre, jestem zadowolony z szybkiej realizacji, polecam

Polecam, wiele razy korzystałem, czasami się po prostu nie opłacało robić tego samemu 🙂 Miła obsługa

Opinie o Premium Digital

Logo Premium DigitalPremium Digital to łódzka agencja SEO/interaktywna. Jej nadrzędnym cetlem jest wypracowanie efektów dla klientów, które oparte są na rzetelnej, dokładnej analizie niezbędnej do przeprowadzenia wszelkiego rodzaju działań. W ofercie agencji znaleźć można:

 • strony www (tworzenie, tłumaczenie, migracja),
 • sklepy internetowe (tworzenie, tłumaczenie),
 • pozycjonowanie (stron internetowych, lokalne, optymalizacja oraz audyt SEO),
 • content marketing, a także copywriting SEO i filmy reklamowe,
 • SEM (Facebook Ads, Google Ads, GA4 + Google Consent Mode).

Opinie na temat agencji brzmią następująco:

Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Nie zostawiają go w potrzebie w nagłych sytuacjach – szybka reakcja na problemy. Stosując się do porad Premium Digital widzę bardzo duże zmiany na stronie. Polecam serdecznie usługi Premium Digital!

Copywriting jest ewidentnie ich najlepszą stroną. Mają świetnych znawców tego tematu. Polecam, bo ich praca daje efekty.

Opinie o PRIMERO

Logo PRIMEROPRIMERO jest agencją SEO z siedzibą we Wrocławiu, która działa nieprzerwanie od 2006 roku. Wśród konkurentów wyróżnia ją fakt, że nie pozycjonuje 2 takich samych biznesów. Ponadto podchodzi elastycznie do prowadzonych prac. W ofercie agencji znaleźć można działania z zakresu pozycjonowania, ale także: audyt SEO, tworzenie stron internetowych, kampanie Google Ads, content marketing i link building. agencja oprócz realizowania celów klientów organizuje również szkolenia z pozycjonowania, na których dzieli się swoją wiedzą.

W Google znaleźć można następujące opinie na temat PRIMERO:

Bardzo sobie cenię współpracę z firmą PRIMERO, a w szczególności z panem Rafałem. Polecam go po kilku latach wspólnej współpracy przy projektach pozycjonowania naszych stron. Wszystko stara się ze spokojem i uśmiechem wytłumaczyć. Jego podejście do tematu SEO czasem jest niekonwencjonalne, ale przynosi efekty, gdy się to zacznie wdrażać.

Miałam okazję współpracować z Panem Rafałem w zakresie projektów seo i mogę z czystym sumieniem polecić taką współpracę innym. Pan Rafał potrafi bardzo prostym i zrozumiałym dla każdego językiem wytłumaczyć, co warto usprawnić na stronie i jak działać w zakresie pozycjonowania stron, a efekty wprowadzenia zaleceń naprawdę robią robotę!

Opinie o Pro Pozycje

opinia o agencji Pro PozycjePro Pozycje to agencja SEO/SEM, która działa w bardzo przejrzysty sposób, otwarcie pokazując nie tylko, jak wygląda ich strategia, ale także przedstawiając szczegółowy cennik usług. Czy to przekłada się na efekty w postaci zadowolonych klientów? Tak!

Najczęściej chwalą sobie współpracę podczas tworzenia stron internetowych, a to dlatego, że specjaliści z Pro Pozycje są otwarci na ich uwagi i sugestie zmian. W wielu opiniach pojawia się stwierdzenie, że agencja daje możliwość wglądu do prac, co najlepiej świadczy o tym, że nie ma nic do ukrycia.

Opinie o Pro-position

Logo Pro-positionPro-position to agencja, która od 2012 roku działania na polskich oraz zagranicznych rynkach (Europa, USA, Kanada, Afryka, Azja). W swoich działaniach skupia się na budowaniu sprzedaży w sektorze e-commerce oraz generowania konwersji. Pracownicy mają różnorodne umiejętności oraz doświadczenia, w związku z tym ofercie Pro-position znaleźć można: audyty (SEO on-site i off-site, kampanii Google Ads oraz Facebook Ads), pozycjonowanie, kampanie SEO oraz Facebook Ads, sprzedaż na Amazon oraz konsultacje e-commerce.

Agencja na swojej stronie chwali się licznymi uzyskanymi certyfikatami i wyróżnieniami, m.in.: Google Partner Premier, Google Partners Rising Stars, Google Agency Acceleration Program, CEE Google Agency Day, Google AdWords Summit NY, IPMA London (New Balance).

Agencja doceniana jest przez klientów, którzy piszą o nich w następujący sposób:

Bardzo merytoryczny i efektywny team! Solidna praca zespołowa łącząca nowoczesne modele biznesowe z nieszablonowym myśleniem. Gorąco polecam zarówno dla mikroprzedsiębiorstw jak i dużych graczy.

Pełen profesjonalizm, kompetencje dopasowane do moich potrzeb. Stały kontakt i pomoc, kiedy tego potrzebowałam. Branża meblarka, nie należy do najprostszych – jednak udaję się zdobywać coraz więcej klientów! Powoli małymi krokami, z pro-position to się udaje. Polecam każdemu, kto zaczyna i potrzebuje fachowej pomocy w tych sprawach, ponieważ Internet to potęga!

Opinie o Profesjonalne Pozycjonowanie

Logo Profesjonalne PozycjonowanieProfesjonalne Pozycjonowanie to agencja interaktywna z Poznania. W swoim portfolio ma ponad 100 firm polskich i zagranicznych, które reprezentują rozmaite branże oraz bardzo różne potrzeby reklamowe. W ofercie znaleźć można pozycjonowanie stron, tworzenie serwisów, a także Google AdWords, copywriting, a także Social Media/Facebook.

W opiniach klientów doceniane są: fachowa wiedza, rzetelność i konkret. Jeden z klientów pisze także, że wiedzą co robią. Najważniejsze to zdać się na nich i nie przeszkadzać.

Opinie o Prograffing

Logo PrograffingAgencja Prograffing swoją siedzibę ma w Białymstoku. Na rynku działa od 2018 roku. Zespół skupia nie tylko specjalistów z zakresu marketingu internetowego, ale i pasjonatów tej branży, którzy z zapałem oddają się swoim codziennym zadaniom. Agencja ta rozumiejąc obawy swoich klientów, stara się jak najlepiej dopasować działania do branży, by osiągnąć zadowalające efekty. W ofercie agencji znaleźć można pozycjonowanie stron, a także kampanię Google Ads oraz social media. Dodatkowo specjaliści zajmują się tworzeniem stron i serwisów www oraz sklepów, wizualizacji 3D i filmami promocyjnymi.

W opiniach na temat agencji, zamieszczonych na ich stronie czytamy:

Polecam firmę Prograffing. To, co sobie u nich cenię, to podejście do klienta, jak do człowieka. Pozycjonują mi stronę i jestem usatysfakcjonowana z efektów.

Z firmą Prograffing mieliśmy okazję współpracować kilkukrotnie. Przy projektach mniejszych i większych stron internetowych, sklepu czy przy usłudze pozycjonowania. Za każdym razem spotkaliśmy się z profesjonalizmem, indywidualnym podejściem i niesamowitą, pozytywną energią. Miałem okazję koordynować dziesiątki projektów związanych z działalnością firm w Internecie i z czystym sumieniem mogę powiedzieć – ekipa Prograffing prezentuje światowy poziom. Polecam 🙂

Opinie o Promo Traffic

Promotraffic opiniePromo Traffic jest krakowską agencją SEO, która działa od 2012 roku, początkowo pod nazwą Seokraci. Oprócz podstawowych usług pozycjonowania stron, kampanii PPC, aktywnie prowadzi szkolenia, m.in. z SEO, content marketingu, a także Google Analytics i Google Ads.

I trzeba podkreślić, że szkolenia te są cenione przez uczestników, którzy w opiniach o Promo Traffic podkreślają, że mają one charakter praktyczny, są poparte wieloma konkretnymi przykładami „z życia”.

Natomiast firmy podejmujące współpracę z Promo Traffic są zadowolone m.in. ze stałego kontaktu, jasnego raportu działań oraz z cyklicznych spotkań, dzięki którym mogą przeanalizować osiągnięte dotychczas efekty.

Opinie o PROPER MEDIA

Logo PROPER MEDIAPROPER MEDIA to agencja SEO i SEM z Bytomia. Agencja e-marketingowa w swoich działaniach opiera się głównie na wspieraniu małych i średnich firm w zakresie pozycjonowania i reklamowania stron w wyszukiwarce Google.

W ofercie znajdują się: pozycjonowanie stron i sklepów internetowych (SEO lokalne, szerokie i międzynarodowe), kampanie reklamowe w systemie Google Ads, budowa i aktualizacje stron internetowych, analityka internetowa i optymalizacja konwersji.

Dużymi atutami w obsłudze klientów są: zdolności analityczne, spryt, doświadczenie i właściwe zastosowanie autorskich procesów, które sprawdzają się w każdej branży. To właśnie one pozwalają na prowadzenie efektywnych działań, które przynoszą efekty i są doceniane.

Opinie o Rankhouse

Rankhouse opinieOd 2005 roku doświadczenie w marketingu internetowym zbiera śląska agencja SEO Rankhouse. I chętnie dzieli się swoją wiedzą, m.in. podczas wydarzeń branżowych, a także na swojej stronie internetowej.

Natomiast opinie o Rankhouse są jednoznaczne – większość klientów zwraca uwagę na indywidualne podejście oraz kreatywność. A o tym, czy to się opłaca, najlepiej mówi jeden z komentarzy na temat tej agencji:

Kampania AdWords generuje realne telefony klientów. Wszystko widoczne na regularnie przesyłanych raportach.

Opinie o Rankit.pl

Logo Rankit.plAgencja Reklamowa Rankit.pl swoją siedzibę ma w miejscowości Kopalnia pod Częstochową. Nie przeszkadza jej to jednak w prowadzeniu kompleksowych działań pozycjonerskich, dla klientów z całej Polski i świata. Jej właściciel działa w branży marketingu internetowego od 2012 roku, dlatego posiada umiejętności pozwalające na prowadzenie kompleksowego przedsiębiorstwa w tym zakresie. W ofercie agencji SEO znaleźć można pozycjonowanie stron — lokalnych, long tall oraz za granicą, a także kampanie Google Ads, opiekę nad wizerunkiem firmy w Google, czyli SERM, marketing rekomendacji — WoMM, reklama w internecie, prowadzenie Social Media, copywriting oraz tworzenie stron internetowych. Agencja udziela także porad marketingowych. Prace wykonywane przez nią przynoszą efekty. Zauważyć można to w wypowiedziach zadowolonych klientów:

Duże doświadczenie i zrozumienie potrzeb klienta. Współpraca, która przekłada się na wyniki oraz Firma pozycjonuje mój sklep internetowy już rok. Wyniki są lepsze, niż zakładałam. Bardzo polecam.

Opinie o Redseo

Logo RedseoAgencja Google Ads i SEO Redseo swoją siedzibę ma w Bydgoszczy. Na rynku obecna jest od 2012 roku, świadcząc takie rozwiązania dla e-commerce jak:

 • kampania w Google Ads,
 • SEO,
 • Bing Ads,
 • reklama sklepu w Google Ads
 • Google CSS,
 • kampanie Allegro Ads.

W opiniach ze strony internetowej czytamy:

W ramach współpracy z firmą Redseo Paweł Rabinek skorzystaliśmy z konsultacji oraz audytu SEO sklepu internetowego pod kątem optymalizacji w wyszukiwarkach. Audyt został wykonany starannie i terminowo, wskazując cenne uwagi i propozycje rozwiązań. W wyniku wdrożenia uwag optymalizacyjnych z audytu odnotowaliśmy wzrost ruchu i pozycji kluczowych fraz w wyszukiwarkach. Polecamy firmę Redseo Paweł Rabinek jako partnera rzetelnego i godnego zaufania.

Współpraca z firmą Redseo od samego początku przebiegała prawidłowo. Pracownicy agencji zawsze sprawnie odpowiadali na moje pytania oraz rozwiewali wszelkie wątpliwości. Ich podejście oraz wiedza zostały przekute na efekty prowadzonych kampanii. Redseo to partner godny zaufania.

Opinie o Rekiny Sukcesu

Logo Rekiny SukcesuRekiny Sukcesu to agencja interaktywna z siedzibą we Wrocławiu. Zespół składa się z kreatywnych osób, które posiadają szeroką wiedze na temat marketingu internetowego. Początki firmy sięgają 2010 roku, kiedy to została założona z pasji i zainteresowania branżą. Dzisiaj oferta jest niezwykle szeroka. Znaleźć można w niej usługi takie jak: pozycjonowanie, content marketing, Google Ads, Facebook, Instagram Ads, obsługę kont społecznościowych, identyfikację wizualną oraz obsługę graficzną. Wszystkie te działania pozwalają na spójne budowanie wizerunku klientów agencji.

Na stronie nowej Rekinów sukcesu znaleźć można opinie takie jak:

Z Rekinami współpracujemy już od dłuższego czasu. Są agencją, która podchodzi do powierzonych zadań bardzo rzetelnie i profesjonalnie, a poprzez planowanie i układanie zadań nie musimy się martwić o założone terminy 🙂 Podczas współpracy nad projektami zawsze starają się sprostać oczekiwaniom klienta. Polecam! 🙂

Działania „Rekinów” cechuje terminowość, kreatywność oraz wysoka jakość wykonywanych usług.

Opinie o Rocket Media

Rocker Media opinieRocket Media to agencja współpracująca z wieloma czołowymi markami, takimi jak Limango, Kruk czy Merida, które doceniają jej zaangażowanie, profesjonalizm oraz wychodzenie z kreatywnymi inicjatywami, które dają efekty (a te, jednocześnie, są logicznie raportowane).

Klienci często zauważają też, że specjaliści z Rocket Media stale testują nowe rozwiązania, uczą się, nie pozostając w tyle za konkurencją, dzięki czemu mogą zapewniać wysoką skuteczność. Ponadto często polecane są przez nich usługi wykonywane w ramach prowadzenia kampanii PPC, które przynoszą realne zyski.

Opinie o Roial

Logo RoialRoial to kolejna z warszawskich agencji interaktywnych na naszej liście. Na rynku działa od 2017 roku, powstała jako firma skupiona kliencie i jego potrzebach, a jej celem i założeniem jest szybkie reagowanie na zmiany, które zachodzą w świecie SEO. Atutami Roial są: dedykowany project manager, zespół specjalistów, kompleksowość, doświadczenie, zewnętrzny dział marketingu, elastyczność, wysokiej klasy narzędzia, transparentności przejrzyste raporty.

W ofercie Royal znaleźć można SEO, a także: analitykę web, Facebook Ads, Google Ads, Komunikację SM, Web&App, a także zakup mediów.

Opinie o SAMOSEO

Logo SAMOSEOSEMOSEO to Agencja marketingowa w Gdańsku, która na rynku działa od 2016 roku. Zespół tworzą doświadczeni wykwalifikowani specjaliści z zakresu marketingu internetowego. Usługi SEO oferowane przez agencję to:

 • pozycjonowanie stron – SEO,
 • audyty SEO,
 • optymalizacja wdrożeń,
 • szkolenia redakcyjne,
 • pozycjonowanie lokalne,
 • usuwanie filtrów Google,
 • analityka internetowa,
 • SEO Content Marketing.

W sieci znaleźć można wiele opinii na temat agencji. Jedna z nich brzmi następująco:

Z firmą SAMOSEO współpracujemy jako ******* ***** [nazwa firmy] od ponad pół roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości świadczony uslug, zaangażowania, profesjonalnego doradztwa czy wysokiej jakości przeprowadzonych analiz. Zespół SAMOSEO to zgrany i bardzo oddany Team, który bardzo mocno angażuje się w projekty! Myślę, że wisieńką na torcie są same wyniki, które mówią za siebie. Na każdej z działalności odnotowujemy intratne wzrosty ruchu, a także jego kaloryczności. Bardzo doceniam tę współpracę, co jest również zbieżne z tym, że polecam SAMOSEO moim znajomym, którzy potrzebują profesjonalnych usług SEO.

Opinie o Scorise Agency

Logo Scorise AgencyScorise Agency to następna z warszawskich agencji reklamowych. swoją działalność prowadzi od 2010 roku, oferując swoim klientom szeroki zakres usług. Firma w dużej mierze skupia się na działaniach związanych z pozycjonowaniem, czyli SEO stron i sklepów internetowych, outsourcing projektów digital marketingowych. Ponadto można jednak znaleźć u nich również usługi związane z reklamą w internecie: Google Ads, Facebook Ads praz Allegro Ads, social media, projektowanie stron www i sklepów online, a także marketing automation.

W opiniach na temat agencji przeczytać można:

Z firmą Scorise współpracujemy już kilka lat i nigdy nas nie zawiedli. Tak też było tym razem. Szybki kontakt i szybka realizacja powierzonego projektu.

Korzystam z usług Scorise od ponad roku. Nie ma im nic do zarzucenia. Merytoryczne podejście do Klienta, otwarcie na potrzeby i rzetelne podejście. Mocne zaangażowanie samego Prezesa Michała.

Polecam współpracę z agencją Scorise. Wykonują dla mnie SEO oraz kampanie Google Ads. Jestem bardzo zadowolony z wyników! Współpracujemy już ponad 3 lata i mogę szczerze polecić.

Opinie o SEM7.pl

Logo SEM7.plSEM7 to agencja reklamowa wyspecjalizowana w marketingu internetowym. Wchodzi ona w skład grupy icube.pl sp. z o.o. W ofercie znaleźć można szeroki wachlarz działań marketingowych, m.in.:

 • audyt SEO,
 • content marketing,
 • copywriting,
 • kampanie AdWords,
 • kampanie remarketingowe,
 • tworzenie stron www,
 • pozycjonowanie sklepów,
 • pozycjonowanie stron,
 • pozycjonowanie lokalne,
 • pozycjonowanie szerokie.

W opiniach, które znaleźć można na stronie agencji, czytamy:

Zleciliśmy wykonanie strony internetowej oraz wdrożenie działań marketingowych agencji SEM7. Już w pierwszych tygodniach od wdrożenia strony i działań SEO pojawili się pacjenci z internetu. Wysoka skuteczność działań SEO i fachowe podejście do biznesu zdecydowanie wyróżniają SEM7 na tle konkurencji.

Z dużym powodzeniem korzystamy z usług SEM7 do pozycjonowania naszego sklepu internetowego. Współpraca z SEM7 przebiega bardzo sprawnie i zawsze możemy liczyć na wsparcie i doradztwo w zakresie marketingu internetowego. Szczerze polecamy współpracę z SEM7.

Opinie o Semahead

Semahead opinieSemahead, jak o sobie pisze, jest firmą 360 performance, zapewniającą kompleksowość usług. To przekłada się m.in. na edukacyjny charakter tej agencji, która specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń w ramach Digital Masterclass. Mają one zarówno charakter stacjonarny, jak i e-learningowy i nie da się nie zauważyć, że w opiniach o Semahead najczęściej podkreślane jest to, jak wysokiej jakości materiały ona dostarcza – zarówno w przypadku płatnych kursów, branżowych konferencji, jak i w treści na swoim firmowym blogu.

Jednocześnie taka strategia działania przekłada się na zadowolonych klientów, polecających agencję Semahead dalej.

Opinie o Semcore

Semcore opinieZałożycielem agencji Semcore jest Marcin Stypuła, który od początku swojej działalności pracował z jednym z liderów sprzedaży, Aleksandrem Cierniewskim. Ich podejście do biznesu szybko zaczęło się opłacać, ponieważ klienci zwracali uwagę na to, że działania marketingowe współgrają z ich celami i strategią wizerunkową firmy.

Ponadto opinie o Semcore często odnoszą się do tego, jak duże efekty udało się im osiągnąć w przypadku sklepów internetowych. Jedna z nich mówi:

Tylko pomoc fachowców doprowadziła do tego, że kanał sprzedażowy przez internet staje się u nas dominującym kanałem.

Inny klient w prosty sposób stwierdza, że dzięki pozycjonowaniu, jego sprzedaż wzrosła dwukrotnie, a rozpoznawalność marki się zwiększyła, co jest jedną z najlepszych rekomendacji, jaką można otrzymać w tej branży.

Opinie o SEMFORCE

Logo SEMFORCESEMFORCE to nieduża wrocławska agencja, która w swoich działaniach skupia się na prowadzeniu działań z zakresu SEO oraz SEM. W jej ofercie znaleźć można: kampanie AdWords na Polskę oraz Wielką Brytanię, optymalizację strony, pozycjonowanie stron, w tym pozycjonowanie lokalne, a także pozyskiwanie linków sponsorowanych.

Klienci agencji doceniają prosty oraz przejrzysty model współpracy, a także braterskie traktowanie. Specjaliści z firmy odpowiadają na pytanie klientów w sposób wyczerpujący, rozwijając ich wątpliwości czy niewiedzę. Atutami są także indywidualne podejście do prowadzonych kampanii oraz bezpieczne techniki SEO.

Opinie o Semgence

Logo SemgenceSemgence to warszawska agencja marketingowa, która swoje działania także skupia na SEO oraz SEM. Pracujący w niej eksperci swoje działania opierają na doświadczeniu oraz wiedzy — kluczowych filarach efektywnych działań. W ofercie znajdują się: audyt SEO i optymalizacja stron, pozycjonowanie long tail, audyt pozycjonowania oraz linków, a także pozycjonowanie sklepów internetowych. Co ważne specjaliści z agencji prowadzą szkolenia z zakresu SEO, by móc dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

W opinii z Google na temat agencji przeczytać można:

Bardzo dobra współpraca, jeżeli chodzi o pozycjonowanie mojej strony firmowej. Przede wszystkim przejrzystość raportów gdzie wiem, co faktycznie agencja robi i na jakim etapie się moja witryna znajduje.

Opinie o SEMhub

Logo SEMhubSEMhub to krakowska agencja marketingowa, która na rynku działa od 2017 roku. w swojej pracy skupia się na przygotowaniu i realizacji skutecznych strategii pozycjonowania stron opartych na danych i analizach. Podejmowane przez nich działania to głównie pozycjonowanie stron i sklepów internetowych, audyty SEO oraz konsultacje SEO.

W referencjach znaleźć słowa uznania dla pracy SEMhub takie jak: Podczas miesięcy wspólnej pracy bardzo pozytywnie musimy ocenić zarówno ich profesjonalizm i skrupulatne podejście do wszystkich interesujących nas kwestii, jak i zaangażowanie w kontakt z klientem. Chętnie poświęcali swój czas, żeby szczegółowo wytłumaczyć nam wszystkie zawiłości, dzięki czemu sami wyszliście z tej współpracy z naprawdę solidną porcją wiedzy. I za to stawiamy im dodatkowego plusa.

Profesjonalne podejście, rzetelność, skrupulatność oraz świetny kontakt ze specjalistami ds. SEO w SEMhub pozwalają nam polecić agencję jako godnego zaufania partnera. My natomiast współpracując dalej z agencją SEMhub będziemy wdrażać rekomendowane poprawki techniczne i contentowe na sklepie internetowym.

Opinie o SEMLife

Logo SEMLifeSEMLife swoją siedzib a ma w Kielcach. Ta agencja marketingowa działa na rynku od ponad 10 lat. Przez ten czas wypracowała wyniki, które świadczą o jej wysokiej wiarygodności. Firma pozycjonuje portale internetowe, sklepy, a także małe strony internetowe. Prowadzi działania ogólnopolskie, lokalne, longtail, w mapach, na miasto, a także wykonuje audyty SEO. Dodatkowo w ofercie znaleźć można kapanie PPC — Google Ads oraz Facebook Ads.

Klienci w swoich opiniach zamieszczanych w Google doceniają jakość prowadzonych działań oraz ich wartość, a także profesjonalizm i czas reakcji.

Opinie o Sempai

Sempai opinieSempai to agencja z ponad jedenastoletnim doświadczeniem, która oferuje usługi performance marketingowe, specjalizując się m.in. w kampaniach Google Ads oraz Facebook Ads. Ponadto Sempai jest pierwszym polskim partnerem serwisu społecznościowego Facebook w ramach programu Facebook Marketing Consultant, co oznacza, że może liczyć na rekomendację tego giganta.

A jakie są opinie o Sempai? Przedstawimy jedną, ponieważ wydaje nam się, że ona mówi wszystko:

Ruch w necie zamieniają na sprzedaż.

Przy okazji dodamy jeszcze, że cenione są szkolenia z marketingu w wyszukiwarkach prowadzone w ramach Akademii Sempai. Wiele firm z nich korzysta i jest zadowolonych z oferowanej w ich ramach praktycznej wiedzy.

Opinie o Sempire

Sempire opinieSempire jest agencją założoną przez Annę Górniak, Łukasza Gorącego oraz Piotra Górniaka. W swojej ofercie skupia się na pozycjonowaniu stron www i Google Ads, wykazując w tym zakresie niemałe efekty.

Firmy podejmujące współpracę z Sempire, chwalą sobie sposób doboru fraz kluczowych, a także doradztwo SEO w zakresie optymalizacji serwisu od technicznej strony. Zwiększające się zasięgi i docieranie do nowych klientów – tak podsumowują klienci działania podejmowane przez Sempire. Zwracają też uwagę na rzeczowy kontakt z agencją, wsparcie i możliwość uzyskania merytorycznych informacji.

Opinie o Semrevo

Logo SemrevoSemrevo to kolejna z poznańskich agencji na naszej liście. Zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych, sklepów online i lokalnym SEO. Zatrudniono w niej zespół doświadczonych specjalistów, nastawionych na precyzyjne i kompleksowe działania. Bazują oni na sprawdzonych metodach SEO oraz zgodności z wytycznymi i aktualizacjami wyszukiwarki, by dopasować swoją pracę do jej działania.

Jedna z opinii Google na jej temat brzmi następująco:

Krótka umowa i ludzie z doświadczeniem w wielu innych agencjach SEO. Współpracuję od 5 miesięcy. Na razie ok.

Opinie o SEMsolutions

Logo SEMsolutionsSEMsolutions jest agencją marketingową z Gdańska. Jak sama o sobie pisze – specjalizuje się w najbardziej skutecznych i efektywnych rozwiązaniach z zakresu marketingu internetowego. Strategia działań każdorazowo oparta jest na zasadzie SMART, w której nacisk kładzie się na to, aby cel był: osiągalny, skonkretyzowany, realny, mierzalny i osadzony w czasie.

W ofercie agencji znaleźć można: pozycjonowanie (SEO), a także consulting, Facebook Ads, Google Ads i re-marketing.

W referencjach zawartych na stronie internetowej możemy przeczytać m.in.:

Współpraca z firmą SEMsolutions wyróżnia się fachową obsługą, wyjściem naprzeciw naszym oczekiwaniom i potrzebom biznesowym.

Współpraca z firmą SEMsolutions przebiega bezproblemowo, a doświadczenie firmy w tworzeniu kampanii dla branży motoryzacyjnej daje wysoce satysfakcjonujące efekty.

Cały okres współpracy z firmą SEMsolitions cechuje się bardzo dobrą komunikacją. Usługi wykonywane są w sposób profesjonalny i kompleksowy, a także z odpowiednim zaangażowaniem zespołu SEMsolutions.

Opinie o SemStar

Logo SemStarSemStar swoją siedzibę ma w podwarszawskim Piasecznie. Sama siebie nazywa alternatywą dla agencji, których model działania ich zdaniem przestał być skuteczny. W ofercie firmy znaleźć można: pozycjonowanie stron SEO, Google Ads, Facebook Ads, YouTube Ads, LinkedIn Ads, re-marketing, kampanie na konkurencję i jej analizę, konsultacje, strategie, audyty i plan marketingowy, a także m.in. szkolenia, marketing na godziny, projektowanie stron i aplikacji, content marketing, analitykę i raportowanie, outsourcing marketingu i wiele więcej.

W opiniach zamieszczonych na stronie SemStar przeczytać można:

Nasza wieloletnia współpraca zaowocowała szybkim wzrostem klientów w naszej firmie. We współpracy cenimy sobie dostępność pracowników SemStar i szybkość reakcji na nasze zapytania.

Agencja SemStar to godny polecenia partner. Bardzo mocno skupia się na potrzebach klienta i prowadzi cały proces marketingu internetowego tak, aby osiągnąć ustalone cele. Jestem szczęśliwa, że możemy razem współpracować.

Jesteśmy lepiej widoczni w przestrzeni internetowej. Statystyki naszego sklepu internetowego ciągle rosną. Realizujemy założoną strategię, jednocześnie ciągle ją modyfikując na podstawie dostarczanych danych.

Opinie o SEMTEC

Logo SEMTECSEMTEC to działająca od 2008 roku specjalistyczna agencja SEO, która świadczy kompleksowe usługi, pozwalające na zwiększenie wartościowego ruchu na stronie internetowej. Ich działania łączą SEO z Content marketingiem oraz UX. W ofercie agencji znaleźć można szeroki zakres profesjonalnie prowadzonych usług. Zalicza się do nich:

 • analizę konkurencji,
 • audyt SEO (w tym także mobilnie),
 • kapanie Google Ads,
 • pozycjonowanie,
 • content marketing,
 • copywriting,
 • zarządzanie reputacją,
 • optymalizacje SEO oraz konwersji,
 • wyjście z filtra,
 • social media,
 • szkolenia.

Dwie wybrane opinii na temat agencji brzmią następująco:
Bardzo wysoko cenię sobie profesjonalizm i kompleksowość świadczonych przez SEMTEC usług. Na wyróżnienie zasługuje również wsparcie, szybkość reakcji oraz pełne zaangażowanie pracowników SEMTEC. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu współpracy i śmiało rekomenduję firmę SEMTEC jako sprawdzonego i solidnego partnera w zakresie pozycjonowania i optymalizacji.

Współpracujemy z SEMTEC w zakresie SEO i content marketingu. W oparciu o naszą kilkuletnią współpracę rekomenduję agencję jako partnera, który dzięki zrozumieniu naszej strategii marketingowej oraz wykorzystaniu posiadanej eksperckiej wiedzy, w pełni realizuje założone cele. Efekty działań są trwałe i odporne na zmiany w algorytmie Google, a jakość obsługi pozostaje niezmiennie na wysokim poziomie.

Opinie o SEMURAI (Stopka)

Logo Agencji Stopka, wcześniej SemuraiTo agencja marketingowa z siedzibą w podkrakowskich Niepołomicach. Agencja wcześniej funkcjonowała pod nazwą Semurai, teraz funkcjonują pod nazwą Stopka. W ofercie znaleźć można rozwiązań, które dopasowane mogą być do potrzeb oraz profilu firmy — od kompleksowej obsługi SEO (audyt, konsultacje, optymalizacja stron i treści pod SEO, media plany SEO) przez wyspecjalizowane usługi skierowane do konkretnych stron internetowych.

W opiniach Google czytamy:
Polecam z całych sił. Tomasz (CEO firmy) przeszkolił nas w firmie z zasad dobrego SEO, a gdy zleciliśmy im usługę – z miesiąca na miesiąc efekty są bardzo widoczne. Ponadto zawsze służą dobrym słowem, radą i jeszcze nigdy nie brakło im do nas cierpliwości! Poza tym ich lista sugestii co możemy zmienić na naszych stronach, zapchała nam to-do’sy na pół roku do przodu – i to nie tylko w obszarze SEO, ale doradzają też pod względem UX, UI i ogólnie marketingowo/sprzedażowo. Zasadniczo dają więcej, niż obiecali dlatego, gdybym mógł, oceniłbym na więcej niż 5!

PS. To stanowczo NIE jest firma, w której właściciel, odbierając telefon od klienta, mówi „ok, naliczanie sekundowe czas start” – serio, zabrałem im aż za dużo czasu, pytając o nie raz głupie rzeczy. Nigdy nie brakło cierpliwości.
PPS. Koniec laurki, bo ktoś pomyśli, że mi za to płacą. Ale tak serio zasługują na polecenie.

Opinie o SEO Group

SEOgroup opinieSEO Group ma opinię jednej z najbardziej doświadczonych agencji SEO w Polsce – i jest to opinia panującą wśród jej klientów, co naszym zdaniem oznacza świetną rekomendację. Czym firma zyskała sobie taką przychylność? Przede wszystkim dużą wiedzą i elastycznym podejściem, które owocuje dobrymi wynikami, nawet w specyficznych branżach.

W opiniach o SEO Group często wymienia się komunikatywność, dostępność oraz kreatywność połączoną z rzetelnością. Klienci w komentarzach wspominają o założycielu tej agencji, Michale Heroku, który doskonale rozumie ich cele oraz potrzeby biznesowe. Podsumowując, pozwolimy sobie zacytować jedną z opinii:

Firma nastawiona na zapewnienie klientom najlepszej obsługi i świetnych wyników. Całość na najwyższym poziomie.

Opinie o SEO Management

Logo agencji Seo ManagementSEO Management to agencja interaktywna w Olsztynie, która podobnie jak poprzednicy, w swoich działaniach skupia się na prowadzeniu działań z zakresu pozycjonowania, w tym także konsultingu SEO oraz audytu SEO. Dodatkowo w ofercie znaleźć można kampanie reklamowe Google Ads, projektowanie stron oraz sklepów internetowych, social media marketing. Agencja skupia się nie tylko na pozycjonowaniu polskich stron, ale i podbijaniu rynku niemieckiego.

W opiniach na temat firmy czytamy:
Polecam serdecznie to miejsce do stawiania pierwszych kroków w świecie marketingu internetowego. Komfortowa atmosfera i otwarty, przyjazny zespół, który stanowi realne wsparcie w codziennej realizacji zadań. Jestem zaskoczona sumienną pracą doświadczonych ludzi. Gorąco polecam i oby tak dalej.

Dobra współpraca i jeszcze lepsze zrozumienie klienta. Dużo bardzo dobrych pomysłów, które warto zaakceptować. Na pewno będzie dalsza współpraca. Polecam

Opinie o SEO PARTNER

Logo SEO PARTNERSEO PARTNER to niewielka agencja interaktywna, która swoją siedzibę ma w Wejherowie. Firma swoje działanie opiera na 4 filarach:

 • strony internetowe,
 • sklepy internetowe,
 • marketing internetowy (usługi związane z SEO oraz Google AdWords),
 • rozwiązania dedykowane.

W opiniach na stronie firm znaleźć można słowa uznania klientów agencji:
Wzorowa współpraca na wielu płaszczyznach. Fachowe porady, bezproblemowa komunikacja i błyskawiczna realizacja projektów.

Firma godna polecenia ! Solidna, konkretna, z „wizją”. Właściciele komunikatywni i wnoszący wiele wkładu pracy by finalnie projekt zakończył się sukcesem. Kontakt możliwy praktycznie 24h/dobę.

Firma godna polecenie. Rzetelnie realizuje zamówienia i projekty w sposób profesjonalny i rzetelny.

Opinie o seo-efekt.pl

Logo seo-efekt.plSeo-efekt.pl to agencja, która na rynku działa od ponad 10 lat. Zatrudnieni są w niej eksperci marketingu internetowego z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży SEO. Zajmują się oni:

 • researchem i audytem,
 • słowami kluczowymi,
 • optymalizacją,
 • content marketingiem,
 • dodatkowymi pracami, których podjęcie konieczne jest do osiągnięcia zadowalających efektów.

Aktualnie agencja ma ponad 200 aktywnych klientów oraz bardzo wiele pozytywnych opinii na swoim koncie. Oto część z nich:
Wszystko ok. Współpraca przebiega pomyślnie. Co miesiąc dostajemy raport z ilością fraz, za które zapłacimy. Zawsze jest ich więcej niż maksymalny zapis. Więc dużo dostajemy gratis. Polecam ofertę!

Zawsze baliśmy się spróbować podjąć współpracę z firmą pozycjonerską. Przekonała nas oferta seo za efekty. Wiemy, za co płacimy i ile wydamy maksymalnie. Polecam seo-efekt.

Przetestowaliśmy umowe przez miesiąc gratis. Byliśmy zadowoleni. Współpracujemy od ponad pół roku.

Skorzystałem z oferty pozycjonowania mojej lokalnej drukarni z Olsztyna. Ekipa z seo local w bardzo krótkim czasie wypozycjonowała mój biznes na czołowe lokaty w wyszukiwarce.

Opinie o SEO-LOCAL

Logo SEO-LOCALSEO-LOCAL posiada 3 oddziały — jeden w województwie warmińsko-mazurskim (w Olsztynie) oraz dwa w mazowieckim (w Przasnyszu oraz Mławie). W swoich szeregach zrzesza specjalistów, którzy mają wiedzę i doświadczenie w wielu dziedzinach marketingu internetowego. W ofercie znaleźć można tworzenie profesjonalnych stron internetowych, a także pozycjonowanie i kampanie reklamowe.

W opiniach na temat agencji, zamieszczonych na jej stronie internetowej czytamy:
Skorzystałem z usługi pozycjonowania mojego lokalnego biznesu. W 3 miesiące pojawiłem się na 1-szej pozycji w google. Inwestycja bardzo szybko się zwróciła.

Bardzo polecam usługi tej firmy. Dzięki agencji Seo Local moja firma wskoczyła na topowe pozycje w google. Polecam usługę pozycjonowania.

Opinie o seo-www.pl

Logo seo-www.plSeo-www.pl to agencja, której siedziba znajduje się w Przemyślu, jednak nie ogranicza się jedynie do prowadzenia działań w województwie podkarpackim, a w całej Polsce. W ofercie znaleźć można pozycjonowanie w Google, a także konsultacje SEO i profesjonalny link building.

Firma stawia bardzo duży nacisk na propagowanie wiedzy na temat SEO — jej właściciel dodatkowo sprzedaje kursy, pisze książki oraz wydaje podcast na temat pozycjonowania. W związku z tym należy założyć, że zespół ma wiedzę i doświadczenie, które pozwalają na skuteczne prowadzenie działań w tym zakresie.

Opinie o SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja

Logo SEO4.netSEO4.net to agencja SEO, która na ryku działa od 20 roku. Swoją siedzibę ma w Krakowie, jednak obsługuje klientów z całej Polski. W ofercie firmy znaleźć można:

 • pozycjonowanie stron,
 • optymalizację strony,
 • audyt stron internetowych,
 • kampanie Google Ads,
 • tworzenie stron www,
 • bezpłatne konsultacje SEO.

Na stronie internetowej znaleźć można referencje wystawione dla agencji przez jej klientów. Przeczytać można w nich:

W wyniku przeprowadzonych do tej pory działa, sukcesywnie zwiększana jest widoczność witryny, co przekłada się na zwiększenie liczby użytkowników, którzy ją odwiedzają.

Pomimo że jesteśmy relatywnie niewielkim klientem, nigdy nie czuliśmy się zepchnięciu na dalszy plan w kolejce klientów „do obsłużenia”, wszelkiego uwagi ze strony SEO4.net wykonywane są zgodnie z zaplanowanym budżetem oraz harmonogramem prac.

Rekomendujemy firmę SEO4.net jako profesjonalną agencję, która w sposób kompleksowy odchodzi do realizacji powierzonych projektów.

Opinie o SEO77

Logo SEO77SEO77 to agencja związana z pozycjonowaniem, która swoją siedzibę ma w Gdańsku. Zatrudnia młodych oraz dynamicznych ekspertów z branży SEO, którzy chcą i wiedzą, jak działać. Firma w swoim portfolio ma szeroki przekrój przedsiębiorstw z wielu różnych branż, którym świadczyła usługi z zakresu: audytu SEO, pozycjonowania stron oraz pozycjonowania lokalnego, a także content marketingu, kampanii Google Ads i stron internetowych.

W opiniach Google na temat SEO77 można przeczytać m.in.:
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Bezproblemowy i szybki kontakt plus opiekun na którym się nie zawiedliśmy. Niedługo będzie nasza pierwsza rocznica i mamy nadzieję, że to dopiero początek !

Usługi pozycjonowania stron internetowych oferowane przez SEO77 to wysoki standard, wspaniała obsługa i przede wszystkim pozytywne efekty w krótkim czasie. Serdecznie polecam usługi SEO!

Uczciwe podejście do klienta, bardzo wysoka jakość obsługi. Skuteczna firma godna polecenia

Opinie o Seodrive.pl

Logo Seodrive.plSeodrive.pl to agencja SEO/SEM z Poznania. Sama siebie nazywa małą firmą o wielkich możliwościach. W jej ofercie znaleźć można:

 • usługi SEO — pozycjonowanie stron, pozycjonowanie lokalne, konsultacje SEO, pozycjonowanie sklepów oraz pozycjonowanie zagraniczne,
  user experience,
 • SEO copywriting — analityka treści, teksty na bloga, opisy/wystawianie aukcji, opisy kategorii artykuły sponsorowane, opisy produktów oraz teksty synonimizowane.

Klienci doceniają elastyczne zasady współpracy, sprzedaż know-how oraz szkolenia, dzięki którym możliwe jest kompleksowe rozwijanie biznesu.

Opinie o SeoFabryka

Logo SeoFabrykaSeoFabryka to agencja marketingowa z siedzibą w Gdyni. Zakres usług firmy obejmuje: pozycjonowanie — sklepów i lokalne, a także Google Ads i audyty SEO. W SeoFabryce zatrudnieni są specjaliści, którzy wiedzę oraz doświadczenie zdobywali zarówno przy niewielkich kreatywnych wyzwaniach, projektach, jak i w największych agencjach SEO w Polsce.

W opiniach na temat agencji zawartych na profilu Google Moja Firma można znaleźć następujące wpisy:
Wszystko pod kontrolą specjalistów, śpię spokojnie:) Polecam SF

Bardzo dobrzy specjaliści od seo i contentu. Raporty z miesiąca na miesiąc coraz lepsze 🙂

Zoptymalizowali moją stronę. Mają świetnych ekspertów — jeśli chodzi o czytelność i szybkość strony. Przeprowadzili audyt mojej strony, dzięki której uzyskuje więcej konwersji przy tym samym ruchu 😊

Opinie o SeoFly

Logo SeoFlySeoFly to agencja SEO/SEM, która na rynku funkcjonuje od 2013 roku. Wspiera swoich klientów w szerokim aspekcie działania, pozwalając im na rozwój stron, sklepów i serwisów internetowych, a co za tym idzie produktów, usług oraz inicjatyw. W ofercie agencji znaleźć można:

 • pozycjonowanie stron,
 • pozycjonowanie sklepów,
 • pozycjonowanie lokalne i Google Maps,
 • kampanie Google Ads,
 • content marketing,
 • szkolenia,
 • audyty SEO,
 • tworzenie stron i sklepów internetowych.

W opiniach klientów znaleźć można informacje, że agencja działa nie tylko na polskim rynku, ale także w: Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Japonii, USA i Francji.

W rekomendacjach można przeczytać także:
Ponad 4-letnią współpracę z agencji SeoFly oceniamy bardzo dobrze. Firma realizowała dla nas działania z zakresu pozycjonowania strony www oraz kampanii reklamowej w Google Ads. Z pracownikami agencji mieliśmy dobry kontakt, a ich pracę cechowało rzetelne podejście oraz skrupulatność. Podsumowując, nasze doświadczenie z SeoFly jest bardzo pozytywne.

We współpracy z SeoFly cenimy sobie bardzo dobrą komunikację oraz profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków. Wszystko, co robią jest transparentne i klarownie tłumaczone i, co najważniejsze, przekłada się na uzyskiwanie pozytywnych wyników na rzecz projektu. Polecam współpracę z SeoFly.

Opinie o SEOHeroes

Logo SEOHeroesSEOHeroes to krakowska agencja, która oferuje swoim klientom kompleksowe podejście do budowania widoczności i wizerunku firmy. Zatrudnieni w firmie specjaliści zajmują się wykonywaniem prac z zakresu marketingu i PR-u (pozycjonowanie stron, Google AdWords, social media, marketing szeptany, prowadzenie bloga, Wirtualne Biuro Prasowe), a także kampanie szyte pod budżet. Dodatkowo ofercie agencji znaleźć można działania z zakresu software, designu oraz contentu.

W opiniach Google przeczytać można na temat firmy:
Profesjonalne podejście do klienta! Od momentu, kiedy firma Seoheroes zaczęła zajmować się moim sklepem internetowym, sprzedaż wzrosła 4 – krotnie.

Opinie o SEOLID

Logo SEOLIDSEOLID to kolejny z niewielu przedstawicieli województwa świętokrzyskiego na naszej liście. Siedziba agencji mieści się w Ostrowcu Świętokrzyskim, a w jej ofercie znaleźć można:

 • pozycjonowanie stron internetowych oraz firmowych,
 • pozycjonowanie sklepów internetowych,
 • SEO copywriting,
 • audyt SEO,
 • szkolenia SEO.

W opiniach Google na temat agencji SEOLID znaleźć można następujące wpisy:

Współpraca na najwyższym poziomie i z należytą starannością. Elastyczne podejście. Pan Mateusz daje z siebie więcej niż się od niego wymaga co jest w dzisiejszych czasach rzadkością. Przez cały okres współpracy bardzo dobry kontakt. Polecam

Polecam usługi agencji. Profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzą do projektów.

Polecam Firmę Seolid bardzo dobrze pozycjonuje, jestem bardzo zadowolony z ich pracy to jest świetna współpraca. POLECAM !!

Opinie o SEOlit

Logo SEOlitWrocławska agencja interaktywna SEO lat specjalizuje się w usługach SEO i content marketingu. Ma szerokie doświadczenie w tym zakresie, zdobywane od 2011 roku. W ofercie znaleźć można pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych (nie tylko na rynki polskie, ale również zagraniczne), kampanie PPC, marketing w Social Media, a także pisanie wysokiej jakości treści, które mają dwie role — budują wizerunek firmy i są lubiane przez Google. Ponadto w ofercie znaleźć można tworzenie stron www. Klienci doceniają umowy krótkoterminowe i przejrzyste zasady współpracy, a także to, że zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin SEO i SEM, programiści, copywriterzy i content marketerzy, a ich działania są spójne. Zdaniem jednego ze zleceniodawców […] SEOlit jest agencją SEO z prawdziwego zdarzenia, z którą bez problemu znajdziecie wspólny język.

Opinie o SEOLO

Logo SEOLOAgencja SEOLO swoją siedzibę ma w Krakowie. Jej filozofią jest łączenie działań z zakresu SEO, SEM oraz Social Media dla osiągnięcia jak najlepszych efektów działania. W ofercie agencji znaleźć można pozycjonowanie stron internetowych oraz sklepów online, w tym działania nastawione na rynek lokalny, a także kampanie Google AdWords, reklama na Facebooku, kampanie na Facebooku oraz prowadzenie fanpage’ów i remarketing.

W wizytówkach Google można przeczytać bardzo obszerną opinię:

Do firmy Seolo zwróciłam się o pomoc w prowadzeniu kampanii Facebook Ads. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy – kampanie były prowadzone kompleksowo, na bieżąco byłam informowana o wszystkich działaniach i postępach. Szybko zauważyłam, że nastąpił znaczny wzrost zasięgu, co przełożyło się na wiele zapytań od nowych klientów.
Kampanie prowadzone przez Seolo dały mierzalne, znakomite efekty! Wiem, że ta agencja to miejsce, gdzie w przyszłości również uzyskam fachową pomoc. Gorąco polecam!

Opinie o Seology

Seology opinieAgencja Seology, podczas współpracy z klientami, realizuje kilka etapów, zaczynając od analizy strony i branży, w jakiej się obracają, a kończąc na analityce oraz raportowaniu efektów. Warto wspomnieć, że gdy zajdzie taka konieczność, firma powtarza wszystkie te kroki od nowa, by strona była jeszcze lepiej widoczna.

Dzięki temu Seology jest agencją dobrze ocenianą przez klientów, którzy w komentarzach piszą o niej, że sukcesywnie realizuje założone cele i strategie, osiągając dzięki temu satysfakcjonujące wyniki. Do tego doceniany jest kontakt z pracownikami agencji Seology, którzy są wsparciem dla klientów.

Opinie o SEOMOOD

Logo SEOMOODSEOMOOD jest agencją SEO ze Szczecina. Jak twierdzi na swojej stronie, oferuje marketing internetowy na najwyższym poziomie. Wśród usług znaleźć można pozycjonowanie stron i sklepów internetowych — lokalne, ogólnokrajowe, jak i zagraniczne (Wielka Brytania, Niemcy, Ukraina, Szwecja, Włochy). Dodatkowo oferowane są: outsourcing SEO, audyt SEO, copywriting, Google AdWords, obsługę social media.

W opiniach na temat agencji czytamy:
Rozsądne ceny, dobra efektywność, nic jak tylko polecić.

Rzetelna firma, sprawny kontakt i efekty widoczne w niedługim czasie po rozpoczęciu działań.

Agencja w dosyć szybkim czasie wypozycjonowała moją stronę. Zaczęłam dużo więcej sprzedawać produktów. Fajny kontakt, miły opiekun klienta.

Opinie o SEOmotive Agencja Interaktywna

Logo SEOmotive Agencja InteraktywnaKolejną z agencji związanych z SEO oraz marketingiem internetowym z Poznania na naszej liście jest SEOmotive. W ofercie znaleźć można:

 • wizytówkę Google Moja Firma,
 • pozycjonowanie stron internetowych,
 • kampanie Google AdWords,
 • projektowanie stron i sklepów internetowych,
 • prowadzenie profili w mediach społecznościowych,
 • e-mailing,
 • organizowanie szkoleń z zakresu marketingu internetowego.

Wybrane referencje ze strony internetowej SEOmotive brzmią następująco:
Agencja Seomotive od początku wykazywała się profesjonalizmem i dobrym kontaktem. Nasz opiekun handlowy na każde zapytania odpowiada szybko i rzeczowo. Z całą pewnością każdemu możemy zarekomendować usługi z zakresu widoczności w wyszukiwarce Google.

Nieprzerwanie od 2 lat wyświetlamy się w TOP3 po każdej interesującej nas frazie co jest głównym celem współpracy. Opiekun handlowy (Pani Daria Zawada) w każdej chwili jest do mojej pełnej dyspozycji i cierpliwie odpowiada na każde pytanie.

Opinie o SEOONE

Logo SEOONE to kolejna ze szczecińskich agencji marketingowych. w swoich działaniach opiera się na elastyczności, stałym szkoleniu się oraz osiąganiu dobrych efektów. W ofercie firmy znaleźć można szeroką ofertę związaną z pozycjonowaniem, kampanią reklamową Google AdWords oraz remarketingiem. Pozwala to na zbudowanie widoczności oraz reputacji klientów w sieci.

Na stronie internetowej znaleźć można szereg opinii na temat SEOONE, w tym:
Bardzo pozytywna współpraca od wielu już lat. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Pełen Profesjonalizm,zaangażowanie, pomoc i przede wszystkim świetne pomysły- to wszystko sprawia, że na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług oraz będę szczerze polecać wszystkim! Dziękuję za współpracę na najwyższym poziomie

Polecam każdemu, profesjonalnie szybko i przyjemnie.

Opinie o SeoPower

Logo SeoPowerSeoPower to agencja z Olsztyna, która posiada bardzo szeroką ofertę usług wykonywanych dla klientów. Zalicza się do nich:

 • tworzenie stron www, sklepów internetowych, wizytówek,
 • zaawansowane aplikacje internetowe w połączeniu z bazą danych,
 • e-mail marketing, marketing w mediach społecznościowych,
 • kampanie reklamowe w Google Ads,
 • SEO + UX,
 • optymalizację stron internetowych.

W opiniach na temat agencji czytamy:
Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, dobry kontakt, szybka reakcja, zaangażowanie i konkurencyjne ceny. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecamy!

Firma realizowała dla nas wiele projektów. Duża wiedza, profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt. Godni polecenia!

Opinie o SEOSEM24

Logo SEOSEM24SEOSEM24 to krakowska agencja marketingu internetowego z bardzo szerokim zakresem usług. Specjaliści firmy zajmują się:

 • analityką internetową,
 • audytami,
 • content marketingiem,
 • kampaniami reklamowymi w mediach społecznościowych i Google,
 • remarketingiem,
 • tworzeniem stron www,
 • pozycjonowaniem,
 • szkoleniami i consultingiem z zakresu SEO.

SEOSEM24 w opiniach Google uzbierało aż 594 opinie, a średnia ocen wynosi 5,0 co stanowi nie lada wyczyn! Wśród nich można znaleźć takie słowa uznania, jak: Oceniam pozytywnie caly proces ich uslug pozycjonerskich, od audytu SEO po raporty. Pozycja witryny w wyszukiwarce wyraźnie się wzmocnila, odkąd wspołpracujemy.

Liczyłem na fachową pomoc w zakresie seo. W ciągu paru dni otrzymałem wycenę i zdecydowalem sie na współprace. Teraz już leci nam 3 miesiąc, efekty są zgodne z obietnicą i oczekiwaniami. Bardzo polecam

Od początku naszej znajomości firma ta zawsze podchodziła do tematu z pełnym profezjonalizmem. Od stworzenia mojej strony internetowej, po całą obsługe, a co najważniejsze, chyba dla każdego przedsiębiorcy, natychmiastową pomoc w razie różnych problemów. Nic dodać, nic ująć…firma godna polecenia. Pozdrawiam. Tylko tak dalej!

Na stronie internetowej agencji można zapoznać się z referencjami.

Opinie o SEOspace

Logo SEOspaceSEOspace to zespół ekspertów, dla których działania z zakresu marketingu internetowego są nie tylko pracą, ale i prawdziwą pasją. Wykonują oni dla swoich klientów działania z zakresu SEO (pozycjonowanie stron i sklepów internetowych, pozycjonowanie lokalne, audyt SEO, copywriting, content marketing, prowadzenie bloga firmowego), a także SEM (Google Ads, remarketing, reklama w Gmailu, Google Shopping, Google Display Network oraz reklama na YouTube) i tworzenia stron internetowych.

W opiniach na temat tej agencji z Radomia możemy przeczytać:
Firma godna polecenia. Szybko i sprawnie realizują zlecenia. Dobry i serdeczny kontakt z zespołem 🙂

Bardzo polecam firmę Seospace ze względu na solidność, indywidualne podejście do klienta, bardzo szybki, dobry kontakt i telefoniczny i mailowy w razie pytań czy wątpliwości a przede wszystkim ze względu na profesjonalizm w każdym względzie. U Pana Rafała cenię również kulturę osobistą, spokój, cierpliwe odpowiadanie na moje wnikliwe dopytywania dotyczące spraw związanych ze stroną internetową. Polecam i pozdrawiam.

Opinie o Setia.pl

Logo Setia.plSetia.pl to agencja interaktywna z Bielska-Białej. Ma bardzo długą historię istnienia na rynku, ponieważ funkcjonuje już od 1999 roku, co oznacza, że zna biznes od podszewki. W ofercie firmy znaleźć można m.in.: SEO lokalne, pozycjonowanie, Google oraz Facebook Ads, Social Media, strony internetowe, sklepy internetowe.

Dzięki szerokiemu doświadczeniu oraz dobremu, profesjonalnemu podejściu do klientów firma może pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami na temat swojej pracy, m.in.:
Doskonała Firma. Profesjonalna obsługa merytoryczna. Wysoki standard komunikacji z klientem. Godni polecenia!

Kupiłem od firmy usługę pozycjonowania lokalnego, a po kilku miesiącach (7 albo 8) moja strona zaczęła pojawiać się w wyszukiwarce znacznie wyżej.

Świetne pozycjonowanie strony. Po paru miesiącach od rozpoczęcia współpracy, zauważyłam wzrost pozycji w wyszukiwarce Google!

Opinie o Silence!

Logo Silence!Silence! to agencja z Katowic, która stawia na traktowanie klienta jak swojego partnera, dbając o rozwój jego biznesu. W tym celu stosowane są takie „narzędzia” jak: pozycjonowanie, Google Ads oraz Facebook Ads. W portfolio firmy znaleźć można wiele case studies, które są potwierdzeniem efektywności wiedzy oraz doświadczenia, które wykorzystywane są podczas działania.

W Google znaleźć można opinie na temat Silence!. Są one następujące:
Bardzo dobry kontakt z pracownikami firmy. Szybki czas reakcji. Widać bardzo dobrą znajomość tematu. Firma jest chwalona przez naszych Klientów, za dobre wyniki i ciągły postęp. Polecam .

Silence pozycjonuje naszą stronę *******.pl od września 2019. W tym czasie statystyki cały czas rosną: wejścia, pozycje na frazy kluczowe, ale przede wszystkim mamy masę zapytań co przekłada nam się na coraz więcej realizacji. Gdybyśmy tylko stosowali się do wszystkich zaleceń (jak np więcej treści…) byłoby jeszcze lepiej – a z drugiej strony chyba byśmy zginęli pod lawiną zapytań 😃

Opinie o Sirino

Logo SirinoSirino to firma ze Szczecina, zajmują się dostarczaniem rozwiązań informatycznych i oferują kompleksową obsługę firm, a w tym hosting, serwery, domeny, pocztę e-mail, tworzą także strony WWW, sklepy. Strony internetowe projektują już od 2010 roku, oferują kompleksowe usługi SEO dla przedsiębiorców i właścicieli sklepów internetowych. Ich usługi pozycjonowania obejmują SEO, SEM, social media marketing i optymalizację sklepu w celu zwiększenia ilości zamówień. Sirino chwali się wielkim sukcesem Piekarni Ruminscy, a co o działaniach firmy mówią klienci?

Właściciel piekarni Krzysztof Rumiński napisał: Polecam. Świetnie zaprojektowana strona internetowa. Skuteczne pozycjonowanie stron. Bardzo wzrosła liczba odwiedzających naszą stronę. Firma sama proponuje nowe rozwiązania i ulepszenia.

Opinie o SMART SEO

Logo SMART SEOSMART SEO to prawdziwi specjaliści od kampanii reklamowych Google Ads. Gdzie urzędują? Agencja ma swoją siedzibę w Nowym Żmigrodzie na południu Polski, ale współpracują z klientami z całego kraju. SMART SEO skupia się na jakości, bo według nich to właśnie ona jest gwarancją sukcesu. Firma chwali się elastycznością i dobrą komunikacją, a jak wiadomo – w branży SEO jest to niezwykle ważne. Nawiązując współpracę z agencją, klient ma bezpośredni kontakt ze specjalistą, który opiekuje się jego stroną WWW.

Manager ds. sprzedaży sky-shop.pl wyraził opinię na ich temat: Współpracujemy od ponad pół roku i możemy stwierdzić, że współpraca układa się pomyślnie. Agencja realizuje swoje zadania i cele zgodnie z założeniami. Możemy śmiało polecić firmę.

Opinie o SOLV Marketing & Internet™

Logo SOLV Marketing & InternetSOLV to agencja interaktywna ze Śląska, mają biuro w Katowicach i w Świętochłowicach. To specjaliści od marketingu internetowego, tworzenia i optymalizacji stron WWW. Posiadają bogaty zespół specjalistów, którzy oferują pomoc w zakresie User Experience, lokalnego pozycjonowania, audytu strony czy w kampaniach SEM. W wolnych chwilach firma dzieli się wiedzą z content marketingu na swoim blogu i w podcaście.

O SOLV możemy przeczytać, że zdecydowanie liczą się z wizją klientów: Strona internetowa wykonana od A do Z jak ją wspólnie zaplanowaliśmy. Każdy najmniejszy szczegół został uwzględniony. Oby więcej takich fachowców. 😉

Opinie o Strategiczni.pl

Logo Strategiczni.plStratedzy, którzy zasilają team Strategiczni.pl, przebywają we Wrocławiu, a siedziba firmy znajduje się na Placu Solnym. Oferują usługi SEO, przed rozpoczęciem współpracy analitycy zapoznają się z konkurencją klienta i badają specyfikę biznesu. Ich planowanie organicznego ruchu jest przemyślane i nic w tym dziwnego, bo nazwa firmy do czegoś zobowiązuje! To także spece od reklam PPC w GoogleAds, którrzy oferują również kampanie reklamowe w wyszukiwarce, w YouTube czy w Gmailu. Specjalizują się w trzech dziedzinach i zajmują głównie klientami z branż IT, e-commerce i firmami usługowymi.

W wizytówce Google możemy znaleźć takie opinie: Korzystamy z usług Strategicznych w zakresie SEO i contentu. Znajomość branży IT i tworzenie technicznych treści w języku angielskim zdecydowanie wyróżnia ich na rynku. Polecam innym software house’om!

Opinie o Studio A7

Logo Studio A7Siedziba agencji Studio A7 znajduje się w Gdańsku, ale mają także dwa oddziały w innych miastach: w Toruniu i w Bydgoszczy. Oferują kompleksowe usługi dla firm, a w skład prac wchodzi: tworzenie stron WWW, kampanie SEO i SEM. Ich specjaliści od treści odpowiedzialni są za oferty handlowe, hasła reklamowe, naming czy teksty na strony landing pages. Oferują także szeroko pojętą fotografię dla biznesu, w tym możliwość sesji wizerunkowych. Studio A7 może przygotować dla klienta grafiki, wirtualne spacery czy wykonanie profesjonalnych zdjęć i filmów do kampanii reklamowej.

Najnowsze opinie o agencji reklamowej: Tak jak mówią, tak robią, raporty comiesięczne i większa ilość klientów mówią same za siebie. A my przyznamy, że raporty dla klienta są na wagę złota. Comiesięczne sprawozdania powinny być na porządku dziennym w naszej branży.

Opinie o Studio Lokomotywa

Logo Studio LokomotywaStudio Lokomotywa to agencja SEO z Poznania. Z przyjemnością zabierają klientów w podróż po reklamie. Chętnie przekazują swoją wiedzę i doświadczenie dalej, ponieważ ich zdaniem to ważne, by sam klient rozumiał działania i mechanizmy strategii marketingowych. O sobie mówią: to twoja agencja SEO na wyłączność.

Bez wątpienia można stwierdzić, że pasażerowie Lokomotywy profesjonalnie podchodzą do pracy, ponieważ na ich stronie można znaleźć ręcznie podpisane przez klientów referencje, a w nich przeczytamy:

Mając za sobą kilka wcześniejszych doświadczeń z firmami pozycjonerskimi – w relacji ze Studio Lokomotywa od początku widzieliśmy inne podejście do naszych potrzeb i stopień zaangażowania

Dzięki współpracy na wyłączność czujemy maksymalne wsparcie z ich strony i poczucie grania „do jednej bramki”. Takie nastawienie i sposób działania znacznie zwiększył zaufanie między naszymi firmami, a uzyskiwane wyniki techniczne są tego potwierdzeniem.

Jak widać – klienci cenią sobie wspomnianą wcześniej wyłączność.

Opinie o Sunrise System

Sunrise System opinieSunrise System jest agencją interaktywną założoną w 2003 roku. Początkowo była to firma rodzinna, dziś agencja ta zatrudnia wielu specjalistów z branży SEO, SEM czy content marketingu. Zapewnia kompleksowe usługi, z których chętnie korzystają klienci.

Co ciekawe, niektórzy z nich są zdziwieni tym, jakie zyski można osiągać dzięki dobrej widoczności w internecie i, jak sami piszą, nie wyrabiają się przez to ze zleceniami. Jak jednak wiadomo, w biznesie taki problem, to nie problem, prawda?

W opiniach o Sunrise System podkreślany jest też bardzo dobry kontakt i systematyczne raportowanie. Pracownicy tej agencji wiedzą, jak szybko reagować na konieczne zmiany.

Opinie o Supremum SEO

Logo Supremum SEOFirma zajmuje się marketingiem od 2006 roku, ale pod nazwą Supremum SEO funkcjonuje dopiero od 2010 roku. W dużej mierze świadczą usługi SEO dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, dużą uwagę przywiązują do partnerstwa. Zależy im na komunikacji i owocnej współpracy. Firma prowadzi ciekawy program benefitowy dla klientów, ponieważ przez polecenia, można uzyskać dodatkowe usługi SEO, które nie są zawarte w standardowym pakiecie! Żeby tego było mało… polecający za przekazanie klienta może otrzymać prowizję. A co takiego mogą zrobić? Oferują prace z zakresu marketingu szeptanego, przygotują frazy dla pozycjonowania ogólnego, lokalnego. Świadczą także usługi zakresu SEO PR, czyli promują frazy, które wpływają na lepszy obraz marki w internecie.

Opinie o Synerway

Logo SynerwayKolejną agencją SEO, którą można znaleźć w stolicy, jest Synerway. Specjaliści od pozycjonowania SEO, PR-u I content marketingu. Potrafią wyszczególnić pozytywne opinie na temat produktów w internecie, co może być przydatne dla firm oferujących różnego rodzaju produkty, którzy chcą umocnić swoją pozycję. Agencja idzie z duchem czasu, w swoich działaniach uwzględniają rozwijającą się technologię, dlatego treści klientów starają się zoptymalizować także pod Google Voice Search.
Dla klienta wprowadzają ciekawe rozwiązania reklamowe, ale naprawią też to, co nie działa. Dowodem są na to opinie w Google: Miałam stronę poszkodowaną po przejściach z poprzednią agencją SEO. A ci nie dość, że naprawili to co tamci popsuli to jeszcze dowieźli to co obiecywali podczas podpisywanie umowy.

Opinie o TAKAOTO.PRO

Logo TAKAOTO.PROTakaoto to butikowa agencja SEO z Gliwic. Pozycjonowaniem stron zajmują się od 2012 roku, tworzą audyty, optymalizują strony WWW, dodatkowo wspierają klientów w zakresie audytów UX, Google Analytics czy lead generation. Swoje usługi SEO oferują:

 • sklepom internetowym,
 • wydawcom,
 • serwisom B2B,
 • profesjonalnym blogom.

Na stronie możemy zobaczyć bogatą galerię klientów, a wśród nich: InPost, Sklep Kinky Winky, Dziennik Gazeta Prawna, Infor. A w internecie o założycielu agencji możemy przeczytać, że to człowiek, który myśli “outside the box” (to pewnie stąd ta owocna współpraca z InPostem!): Ogromna wiedza i ciekawość branży. Cenię bardzo za chęci rozwoju, że Szymon szuka cały czas ulepszeń, innych dróg itp. Wiele osób w branży stanęło na jakiś poziomie wiedzy i koniec, ale Szymon cały czas do przodu.

Opinie o Take It

Logo Take ItTake It to agencja marketingowa z Wrocławia, specjalizująca się w branży informatycznej. Oferują pozycjonowanie stron internetowych, wartościowe treści generujące ruch na stronie, ale także szeroko pojęty marketing szeptany, a w tym równoważenie negatywnych opinii i budowa pozytywnego wizerunku firmy. Agencja SEO chwali się na stronie, że może zdejmować filtry nałożone przez wyszukiwarkę Google, jednak nie byliśmy w stanie tego potwierdzić opiniami klientów.

Opinie o Talem Technologies

Logo Talem TechnologiesTalem Technologies to specjaliści od pozycjonowania stron WWW dla sklepów internetowych, można ich znaleźć w Bydgoszczy, bo to właśnie tam mają siedzibę. Swoje działania marketingowe opierają na trzech aspektach: dobrej optymalizacji strony, SEO copywritingu i efektownym link buildingu. Firma będzie odpowiednia dla biznesów, którym zależy na dobrym pozycjonowaniu lokalnym, agencja chwali się swoimi owocami pracy na stronie. Klienci w internecie o tej agencji SEO wypowiadają się bardzo przychylnie, możemy przeczytać:

Już po pierwszym kwartale współpracy widać było, że idziemy w dobrym kierunku. Nadzieje na sukces odżyły, a dalsza współpraca była dla nas czystą przyjemnością. To co przede wszystkim odróżnia Talem od wcześniejszych firm to styl współpracy i efektywność działań. Każdy kolejny miesiąc prac był z góry zaplanowany. Zadania wykonywane były z dużą starannością i co najważniejsze przekładały się na efekty w postaci wzrostu ruchu i zamówień w naszym sklepie.

Opinie o TBMS

Logo TBMSTBMS to wrocławska agencja marketingowa z prawie 20-letnim doświadczeniem. Firma prowadzi kompleksowe kampanie marketingowe w formule B2B i B2C, a w zakres ich pracy wchodzą:

 • strony internetowe – oferują wizytówki, landing page, budowę sklepu internetowego,
 • kampanie reklamowe dopasowane do budżetu klienta,
 • działania SEO – w tym akcje zmierzające do cofnięcia filtru przez wyszukiwarkę,
 • Kampanie PPC – w Google Ads, w mediach społecznościowych, prowadzą także programmatic buying.

O ich kampaniach PPC wypowiadali się klienci: Polecam szczególnie usługi SEO połączone z PPC. To się szybko przykłada na biznes. Inne agencje SEO próbowały, ale tylko TBMS dała bardzo dobry efekt.

Opinie o Testimo

Logo TestimoFirma Testimo to agencja SEO z Gliwic, oferują profesjonalne usługi z zakresu pozycjonowania. Tworzą strony internetowe i przeprowadzają audyty, ale jedną z ciekawszych usług jest… monitoring mediów i corporate identity. Ta agencja SEO zadba o dobry wizerunek klienta. Kładą oni duży nacisk na to, by klient się wyróżniał, wierzą, że odpowiednio przygotowana strona internetowa i logo, które na długo pozostaje w pamięci, pomagają stworzyć skuteczną identyfikację marki. Na stronie agencji można znaleźć historię realizacji, a tam: Kingspan, WC Serwis, Toyota i Ford. Niestety mimo współpracy z tak dużymi klientami, nie udało nam się znaleźć żadnych opinii na temat tej agencji SEO.

Opinie o Testin

Logo TestinTestin to agencja interaktywna z Rzeszowa, która w dużej mierze zajmuje się tworzeniem stron WWW dla klientów. Wierzą, że strona internetowa to wizytówka marki i… mają rację. To jak wygląda strona internetowa, ma olbrzymie znaczenie dla odbiorców. Na zlecenie projektują także sklepy. Dodatkowo agencja ta może przeprowadzić kampanię reklamową marki, a na oficjalnej stronie możemy przeczytać, że pod uwagę biorą oni wiele aspektów: Ciocia, wujek, brat, czy nawet babcia buszują po zakamarkach internetu – każdy szuka czegoś w sieci. Na Twój sukces, na zyski firmy, zainteresowanie klientów wpływ może mieć wszystko – czy wysoko jesteś w Google, jak chwytliwe są slogany, jaki masz profil w Social Mediach. To świetne zobrazowanie tego, jak ważne jest odpowiednie pozycjonowanie. Widać, że wiedzą, co robią, a co na to klienci?

Indywidualne podejście, super kreatywne pomysły i ich realizacja, dzięki czemu wymarzone efekty pojawiły się już po pierwszym miesiącu. Bardzo mili ludzie, firma godna polecenia i zaufania. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy i nigdzie indziej się nie ruszam

Opinie o THE FIRST

Logo THE FIRSTTHE FIRST to agencja SEO z Torunia, klientom oferują pozycjonowanie stron WWW, audyt, consulting i outsourcing. Firma w 2013 roku zajęła 5 miejsce w Mistrzostwach Pozycjonowania Polski. Agencji zależy na uczciwej współpracy, klient jest traktowany priorytetowo, ale firma już od samego początku informuje, że nie obiecuje efektów, które są niemożliwe do wykonania. Na podstawie opinii klientów, możemy stwierdzić, że ta agencja SEO cechuje się profesjonalizmem.

Profesjonalna obsługa, świetny kontakt. Mam porównanie z dwoma poznańskimi agencjami i muszę przyznać – nie ma nawet co porównywać. Niebo, a ziemia.

Polecam współpracę z firmą The First, pełen profesjonalizm, świetna jakość współpracy. Fantastycznie zoptymalizowali mi stronę internetową i kampanie reklamową, która przyniosła efekty już w pierwszym tygodniu. Rewelacyjna komunikacja z zespołem. Szczerze polecam.

Opinie o The New Look

Logo The New LookŁódzka agencja interaktywna to cała orkiestra, ekipa do zadań specjalnych. Wykonają dla klienta stronę internetową, sklep internetowy WooCommerce, system zamówień dla restauracji, pozycjonowanie SEO, a kto wie, może nawet coś zagrają! To chyba ekipa od wszystkiego, realizują zlecenia dla polskich, jak i zagranicznych klientów.

O The New Look pisał m.in. właściciel Seguro: Agencja interaktywna THE NEW LOOK stworzyła dla nas nowoczesną, dobrze pozycjonującą się stronę internetową, która zwiększyła zainteresowanie naszą ofertą. Dzięki poprawie pozycjonowania w Google, zaoszczędziliśmy na płatnych kampaniach. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy- agencję poleciliśmy innym znajomym firmą.

Opinie o Top Online

Logo Top OnlineTop Online to wrocławska agencja SEO, która swoje zadania traktuje poważnie, na rynku znajdują się już 9 lat. To, co wyróżnią tę firmę to Inteligentny Asystent SEO, w skrócie Ignaś. To narzędzie, które nieustannie analizuje i bada strony klientów i generuje raporty, zgłasza każdy potencjalny problem i od razu komunikuje pracowników agencji o nim. Poza zautomatyzowaną analizą SEO agencja oferuje także pomoc copywriterów. Na stronie można znaleźć szczegółowe case study klientów i zobaczyć, jak przeprowadzili dla nich optymalizację strony.
O firmie udało nam się znaleźć kilka opinii, co nie było łatwe, ponieważ nie posiadają wizytówki firmowej w Google.

Ja polecam wypromowali mi serwis dość sprawnie i nie muszę teraz ładować kasy w AdWords. – Napisał pan Piotr.

Zwróciłem się do TOP ONLINE z prośbą o wytłumaczenie zasady działania SEO. Pan Bartosz jeszcze tego samego dnia skontaktował się ze mną i szczegółowo omówił temat. Okazało się, że w moim przypadku (firma poza granicami Polski) będzie lepiej skorzystać z lokalnych usług. Pan Bartek szczerze doradził, teoretycznie tracąc przy tym klienta. Zależy im na dobrym doradztwie, a nie łapaniu klienta za wszelką ceną. Naprawdę doceniam i polecam wszystkim!

Opinie o TOP4ALL

Logo TOP4ALLTOP4ALL to mała (składa się tylko z dwóch osób!) warszawska agencja SEO/SEM, która wspiera klientów przy kampaniach marketingowych. Na zlecenie klientów przeprowadzą audyt SEO, przeanalizują i zoptymalizują stronę. Strategię SEO dobierają na podstawie analizy potrzeb klienta, jeśli nie przyniosą one oczekiwanych rezultatów, to firma ponownie optymalizuje zakres i plan prac. Współpraca z agencją opiera się na abonamencie, klient ma do wyboru trzy warianty subskrypcji: Start, Biznes i Pro.

O pracy TOP4ALL napisała m.in. właścicielka sklepu z biżuterią: Mój sklep z biżuterią nabrał rozpędu z TOP4ALL, dzięki Panu Radkowi, który wprowadził mnie w tajniki AdWords i pokazał jakie błędy zrobiła przy ustawieniach kampanii straciłabym mnóstwo pieniędzy! Ukłony!

Fajny kontakt, oferta jednak nie była konkurencyjna. Po zdecydowaniu się na usługi innej firmy wróciłem po pół roku do nich. Zrozumiałem, że jakość musi iść w parze z ceną.

Opinie o Traffic Trends

TrafficTrends opinieObecnie Traffic Trends składa się z ok. 50-osobowego zespołu, choć gdy agencja zaczynała działać w branży SEO, czyli w 2011 roku, nie była tak rozbudowana. Jednak wiedza, doświadczenie i rekomendacje jej klientów sprawiły, że od tego czasu stale się rozwija.

Klienci są zadowoleni, ponieważ widzą, jaka praca nad ich stronami jest wykonywana – optymalizacja, wprowadzenie poprawek na stronie szybko przynoszą efekty. Kiedy działania te wsparte są dobrej jakości link buildingiem i skutecznymi kampaniami PPC, na zyski nie trzeba długo czekać.

Ponadto niektórzy klienci chętnie korzystają z usług copywriterów zatrudnionych w agencji Traffic Trends, którzy tworzą merytoryczne artykuły na ich strony i co najważniejsze – zyskują one akceptację specjalistów w branży.

Opinie o TRENDSEO

Logo TRENDSEOTo agencja SEO z 10-letnim doświadczeniem. TRENDSEO przygotowuje dla klienta indywidualną strategię marketingową, w ich ofercie można znaleźć: optymalizację strony, prowadzenie kampanii PPC, buzz marketing czy social media marketing. Ponadto TRENDSEO stworzy dla klienta stronę internetową lub sklep online. Ta agencja wykona również projekt strony i zoptymalizuje ją pod kątem SEO, tak by przyniosła zamierzone efekty.

A co o TRENDSEO mówią internauci? Dużo dobrych rzeczy, niektórzy oceniliby firmę nawet na piątkę z plusem!
Szybkie sprawne i bardzo efektywne działania, które w bardzo krótkim czasie przyniosły poprawę zysków dla mojej firmy. Szkoda, że można wystawić tylko 5 gwiazdek, bo firma zdecydowanie zasługuje na więcej 🙂

Zleciłam firmie stworzenie sklepu internetowego wraz z zakładką blog, zajmowali się marketingiem, pozycjonowaniem strony i jej optymalizacją. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy 🙂

Opinie o Unique SEO

Logo Unique SEOHistoria powstania tej agencji SEO jest bardzo ciekawa. Właściciel firmy Unique SEO wygenerował dla firmy EUCO 11 milionów złotych w branży związanej z odszkodowaniami. Ten sukces stał się punktem zapalnym to stworzenia własnej agencji SEO. Dziś agencja oferuje klientom pozycjonowanie stron, prowadzenie kampanii reklamowych na Facebooku, TikToku czy Linkedinie. CEO Unique SEO oferuje także szkolenia marketingowe i e-commerce.
Sami o sobie mówią, że miażdżą konkurencję, czy faktycznie tak test? Sprawdźmy opinie klientów:

Dosyć szybko wyciągneli mnie na pierwszą stronę w Google, dzięki i polecam.

Profesjonalnie, sprawnie i konkretnie. Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Polecam!

Opinie o Venti

Venti opinieVenti to łódzka agencja interaktywna, działająca na polskim rynku od 20 lat. Oferuje usługi nie tylko z zakresu marketingu internetowego, ale także IT oraz web designu. Dzięki temu klienci, którzy się do niej zgłaszają, mogą liczyć na pełne wsparcie oraz kreatywne pomysły.

I jak widać, z tego korzystają, a efekty są satysfakcjonujące, ponieważ w opiniach o Venti nie brak stwierdzeń, że agencja ta spełnia ich oczekiwania.

Opinie o Verseo

Verseo opinie Verso to jedna z najbardziej znanych agencji na polskim rynku, a tworzą ją certyfikowani specjaliści Google Ads i Google Analytics, doświadczeni pozycjonerzy, graficy oraz programiści. Owocuje to wieloma skutecznie zrealizowanymi kampaniami internetowymi.

Dzięki temu w sieci można znaleźć wiele pozytywnych opinii o Verseo i co ciekawe, nie wszystkie pochodzą od jej klientów, ale także od osób, które korzystają z udostępnianych przez nich materiałów edukacyjnych.

We współpracy Verso kieruje się elastycznym podejściem, cierpliwie wyjaśniając wszystkie SEO zawiłości. I tym samym klienci polecają tę agencję dalej, nierzadko wskazując na konkretnych opiekunów, którzy się nimi zajmowali (domyślamy się, że ci przez to mają teraz najwięcej pracy…).

Opinie o Vestigio

Logo VestigioKolejną agencją SEO prosto ze stolicy jest Vestigio, czyli zespół prawdziwych specjalistów SEO. Każdy, kto choć trochę zna się na branży marketingowej, będzie znał nazwisko założyciela, a jest nim Sebastian Sałkowski. Jego agencja SEO zajęła się takimi klientami jak skupszop.pl czy Renee. Na ich stronie można zobaczyć szczegółowy case study wspomnianych firm wraz z wykresami. W oparciu o nie  możemy stwierdzić, że ich działania w dużej mierze skupiają się na tworzeniu merytorycznych treści, zwanych topical authority, a to jest wzmocnione linkowaniem wewnętrznym. W przypadku antykwariatu z książkami sukces odnieśli dzięki prawidłowo działającej stronie i pozycjonowaniu lokalnym. Liczby robią na nas wrażenie, bo po dwóch latach widoczność jednej ze stron wzrosła o ponad 100%!

O efektach agencji piszą także zadowoleni klienci:

Bardzo polecam. Rzeczowe i merytoryczne podejście. Na początku może wydawać sie skomplikowane, ale warto zaufać i aktywnie wspołpracować. Po kilku miesiącach bardzo ładne efekty i walka o topy z Allegro.

Opinie o Vilaro

Logo VilaroAgencja Vilaro to specjaliści od SEO i marketingu na LinkedInie, działają od 2014 roku, a siedziba firmy znajduje się w Lublinie. Swoim klientom oferują wiedzę z zakresu pozycjonowania stron WWW, reklam PPC i pozyskiwania klientów przez portal LinkedIn. Wierzą, że ten biznesowy portal społecznościowy kryje w sobie wielki potencjał – warto go zatem wykorzystać do reklamowania swojej marki. We współpracy z klientem cenią sobie komunikację, ma ona spory wpływ na ostateczny rezultat pracy. Specjalistom w Vilaro zależy na tym, by znaleźć optymalne rozwiązanie, które nie tylko zadowoli klienta, ale przyniesie też efekty. Opinie, które znaleźliśmy, tylko potwierdzają ten model współpracy.

My zlecilismy pozycjonowanie na rynki zagraniczne i pelen profesjonalizm. Do tego sporo mnie nauczyli o SEO dzieki temu wspolpraca jest naprawde owocna dla naszego E-commerc’u.

Już jakiś czas współpracujemy i jestem mega zadowolony. Świetna komunikacja i profesjonalny zespół ekspertów. 🙂

Opinie o Virtual Development

Logo Virtual DevelopmentAgencja VD została założona w 2009 roku, ich pierwsza siedziba miała 12 metrów kwadratowych! Dziś ich biuro jest znacznie większe. Agencja SEO od wielu lat współpracuje ze znaną niektórym firmą SFD, 7pixel czy Masters Catering. Virtual Development oferują usługi z zakresu pozycjonowania, na swojej stronie wyjaśnili nawet swój sposób działania i opisali 200 czynników rankingowych, które wpływają na SEO, to dobra lektura dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, co dla agencji SEO jest ważne.
Wspomnieliśmy o tym, że firma VD współpracuje z SFD – w czasie współpracy zwiększyli oni ich sprzedaż aż o 739%.
O owocnej współpracy przekonuje sam wiceprezes zarządu firmy SFD: Firma Virtual Development od początku naszej współpracy doskonale rozumiała nasze potrzeby, dzięki czemu staliśmy się liderem w sprzedaży suplementów diety w Polsce, a co za tym idzie zwiększyliśmy swoje zyski.

Opinie o Virtual People

Logo Virtual PeopleVirtual People to szczecińska agencja marketingowa 360, firma działa na rynku od 2008 roku. Zajmują się tworzeniem stron i sklepów internetowych, opracują dla klienta kampanie reklamowe w Google i zoptymalizują stronę pod pozycjonowanie SEO. Ponadto oferują także usługi graficzne, a w tym: identyfikację wizualną marki. Agencja Virtual People współpracowała m.in. ze szczecińskim oddziałem sklepu Decathlon.

Współpracujemy z Virtual People już kilka lat i zawsze jakoś obsługi jest na najwyższym poziomie. Profesjonaliści na każdej płaszczyźnie. Każdy specjalista jest dokładny, zaangażowany w swoją pracę oraz zawsze służą pomocą nawet dla najbardziej upierdliwej grupy klientów do której bez wątpienia należymy 🙂 Polecamy każdemu! – napisali zadowoleni klienci firmy Baktrans.

Opinie o VISOMEDIA

Logo VISOMEDIAVISOMEDIA to kolejna firma, która pochodzi z miasta stu mostów. Na rynku znajdują się od 20 lat. Firma prowadzi kompleksowe usługi marketingowe dla branży e-commerce oraz dla firm usługowych i produkcyjnych. Polecają się także przy marketingu lokalnym, swoje działania w dużej mierze skupiają na marketingu internetowym, pozycjonowaniu oraz na reklamach Google Ads i Facebook Ads. Mimo długiego stażu na rynku nie udało nam się znaleźć zbyt wielu recenzji. Internauci ocenili współpracę z firmą od 3 do 5 gwiazdek, jednak nikt nie pokusił się o uzasadnienie swojej oceny.

Opinie o Vpozycja.pl

Logo Vpozycja.plFachowcy z Vpozycja.pl działają w SEO już od 2008 roku, jednak pod obecną nazwą firma działa dopiero od 2012 roku. Wcześniej szkolili się i realizowali wiele projektów marketingowych, dziś korzystają z nabytej wiedzy przy współpracy z klientem. Agencja SEO oferuje usługi z pozycjonowania stron i reklam GoogleAds, może przeprowadzić także Audyt SEO i SEO Branding. Mimo że lista usług jest dość wąska, podkreślają, że są elastyczni i na potrzeby klienta przygotują niestandardowe rozwiązania.

O współpracy z agencją Vpozycja.pl wypowiedział się właściciel strony jadewblasku.pl: Jakość obsługi na najwyższym poziomie. Efekty działań szybkie i długotrwałe.

Opinie o WebDevSeo

Logo WebDevSeoWebDevSeo to wrocławska agencja SEO, która składa się zaledwie z kilku osób. Agencja zajmuje się tworzeniem stron WWW, stronami landing page, wizytówkami firmowymi, krótko mówiąc – wszystkim, co związane ze stroną WWW. Agencja przeprowadzi dla klienta audyt SEO, istnieje także możliwość stałej współpracy z SEO copywriterami, którzy będą dostarczać wartościowy content na stronę klienta. Agencja wydaje się rzetelna i skrupulatna, co potwierdzają opinie klientów.

Firma profesjonalnie podeszła do postawionego problemu. Po paru telefonach i mailach już było wiadomo gdzie jest problem. Mimo że rozmawialiśmy o audycie SEO, koordynator wskazał dodatkowo parę błędów na stronie odnoście Ul oraz zaproponował pomysły na naprawę błędów. Firmę oceniam bardzo wysoko za profesjonalizm, szybki czas reakcji + wskazanie błędów z zupełnie innego obszaru, które nie były uwzględnione w cenie.

Opinie o Webdoctor

Logo WebdoctorWebdoctor to agencja SEO, która działa już od 14 lat, specjalizują się w kampaniach digital marketingowych, oferują także usługi z zakresu SEO, content marketingu i social mediów. Firma z chirurgiczną precyzją analizuje sytuację klienta, by móc postawić jak najlepszą diagnozę problemu i określić marketingowy plan działania. Pracowali dla takich klientów, jak: Oriflame, Curver czy wykop.pl. Agencja oferuje pierwszą darmową konsultację, a te według opinii internautów są naprawdę pomocne:

Odbyłam darmową konsultację telefoniczną, która trwała 2h i podczas której dowiedziałam się wielu cennych informacji. Pan Grzegorz poświęca dużo czasu i uwagi klientowi oraz podchodzi do strategii reklamy indywidualnie 🙂

Po konsultacji czuję, że mój problem jest ich problemem. Fachowa wiedza do tego pełne z koncentrowanie na kliencie. Wiem, że jestem w dobrych rękach. O to mi chodziło. Polecam serdecznie

Opinie o WEBDOMINATOR

Logo WEBDOMINATORCzy z agencją WEBDOMINATOR można zdominować rynek internetowy? Przekonajmy się. Założycielem firmy jest Maciej Grześkowiak, który jest SEO freelancerem. WEBDOMINATOR to jednoosobowa załoga, która jest odpowiedzialna za pozycjonowanie lokalne i globalne, audyt SEO, kontrola działań innej agencji SEO. Ponadto w ofertach firmy można znaleźć także usługi z zakresu marketingu internetowego jak: tworzenie stron, wizytówki Google, reklamy PPC w Google Ads i Facebook Ads.
Obserwując wizytówkę firmy i opinie internautów, zauważyliśmy, że część recenzji została wystawiona przez osoby oznaczone jako “lokalny przewodnik” – co znaczy, że agencja ma dobrą reputację na własnym podwórku.

Współpracowałem z firmą do pozycjonowania lokalnej działalności, moja strona rzeczywiście stała się bardziej widoczna, jestem zadowolony, że wybrałem akurat webdominatora. Polecam

Opinie o WebLeaders

Logo WebLeadersWebLeaders to agencja interaktywna z Katowic, zespół składa się ze 12 specjalistów z branży e-commerce. Na swojej stronie internetowej chwalą się, że rekord w wypozycjonowaniu klienta na pierwsze strony wyszukiwań Google zajął trzy tygodnie. Pracowali m.in. dla marki Decathlon, Dpd, Raben czy eobuwie.pl. Firma oferuje bezpłatną konsultację, po to, by jak najlepiej dopasować usługi do potrzeb klienta. A jakie działania oferują? Agencja zajmuje się przede wszystkim tworzeniem stron WWW, optymalizacją stron i sklepów internetowych, oferuje ona także marketing marki.
Klienci wydają się zadowoleni ze współpracy:

Muszę przyznać, że wcześniejsze doświadczenia w tym obszarze nastrajały mnie na współpracę dość sceptycznie. Ku mojego zaskoczeniu w efekcie wymiany kilku maili, otrzymałam od razu wstępną wizualizację koncepcji marki. Efekt końcowy w postaci strony internetowej oraz indywidualnych grafik był w 100% zgodny z wstępnymi oczekiwaniami. Polecam zwłaszcza tym, którzy szukają rozwiązań nieszablonowych.

Opinie o webrange

Logo webrangeAgencja webrange została założona w 2008 roku i od tamtej pory zdobywa szerokie doświadczenie w promowaniu biznesu w internecie. Firma posiada 3 biura (w Kielcach, w Nowym Targu i w Krakowie), co może świadczyć o jej potędze. Webrange działa jako agencja 360, co oznacza, że ma szeroki zakres usług. W dużej mierze zajmują się SEO pozycjonowaniem stron i sklepów, pozycjonowaniem lokalnym, w Mapach Google oraz konspiracji i audytami z tego zakresu. Dodatkowo znaleźć można tam usługi związane z:

 • szeroko pojętym budowaniem stron i sklepów internetowych,
 • reklamie PPC,
 • copywritingiem,
 • content marketingiem,
 • analityką internetową,
 • podcastingiem,
 • fotografią i video,
 • filmem i fotografią z drona,
 • wirtualnymi wycieczkami 3D,
 • domenami, hostingiem, e-mailami.

Klienci doceniają podejście agencji do prowadzonych działań, dowodem może być wypowiedź Specjalistki ds. Marketingu z firmy będącej jednym z klientów:

Webrange to nie jest standardowa agencja. Nie usłyszysz tutaj zbędnego „marketingowego bełkotu”, nie będziesz nagabywany przez dział handlowy wyszkolony do podpisywania umów. W zamian za to możesz liczyć na merytoryczną rozmowę o strategiach marketingowych z praktykami biznesu, które wybijają się ponad konkurencję.

Opinie o WEDO

Logo WEDOWEDO to warszawska agencja marketingowa, choć sami określają siebie jako kreatywny dom mediowy. Zajmują się oni reklamą 360, czyli: pozycjonują strony www (działania SEO obejmują także UX), tworzą strony www od zera, prowadzą kampanie marketingowe w social mediach, ale także kampanie tradycyjne, billboardowe. WEDO istnieje na rynku od 9 lat, swoje usługi oferuje klientom na terenie całego kraju. Na ich stronie można znaleźć bogate portfolio, jak i referencje od klientów. Firma WEDO zajmuje się wieloma aspektami marketingu, a według opinii klientów – przynoszą one zamierzone efekty.

Współpraca przebiegała na najwyższym poziomie. Firma wyróżnia się elastycznym i otwartym podejściem do Klienta. Na Bieżąco kontakt z grafikiem i szybkie poprawki. Terminowa realizacja zlecenia. Polecam

Polecam w 100% . Pełen profesjonalizm. Od czasu współpracy z Wedo nasza firma odnosi wiele sukcesów 🙂

Opinie o WeNet Group

Logo WeNet GroupWarszawska agencja SEO WeNet to firma z 30-letnim doświadczeniem. Ich główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale biura można znaleźć także w wielu innych miastach, m.in. w Kielcach, Szczecinie, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Częstochowie, Kaliszu czy w Płocku (a to nie wszystkie! Szczegółową listę lokalizacji znajdziecie na ich stronie). Specjaliści z WeNet pomagają małym i dużym przedsiębiorcom zaistnieć w sieci. Ich usługi skupiają się na tworzeniu stron www, marketingu lokalnym, pozycjonowaniu, bazach danych i e-mailingu.
Klienci o agencji wypowiadają się pozytywnie, potwierdzają, że firma jest profesjonalna.

Cenię za absolutny profesjonalizm, szybkie i sprawne umieszczanie postów, elastyczność i spełnianie oczekiwań oraz bardzo miły i uprzejmy kontakt.

Współpraca w zakresie SEO układa się dobrze. Wszelkie nasze sugestie są szybko wdrażane, a osoby odpowiedzialne za prowadzenie naszej firmy niejednokrotnie sami kontaktują się z nami w calu zmiany zawartości celem osiągnięcia jak najlepszych wyników w sieci.

Opinie o Whites

Whites opinieNazwa agencji Whites nie jest przypadkowa, ponieważ jaka sami piszą, stosują oni taktyki White Hat SEO. Założycielem firmy jest Maciej Woźniak, który marketingiem internetowym z sukcesem zajmuje się od 2005 roku.

Klienci chętnie wystawiają pozytywne opinie o agencji Whites, doceniając jej wiedzę, doświadczenie oraz opracowywane strategie w ramach pozycjonowania stron www. Warto zwrócić również uwagę na to, że specjaliści z Whites prowadzą szkolenia z Social Mediów.

Opinie o Widoczni

Widoczni opinieAgencja Widoczni, jak sama nazwa jej wskazuje, jest widoczna w internecie i… w opiniach klientów, ponieważ tych w sieci znajduje się wiele. Dotyczą one zarówno prowadzonych działań SEO, jak i szkoleń z tego zakresu, a profesjonalizm to słowo, które można znaleźć w większości z nich.

Ważne jest to, że w ocenie samych klientów, specjaliści z Widoczni potrafią znaleźć rozwiązania optymalne dla każdego rynku, nawet jeśli firma kieruje swoją ofertę do klientów zagranicznych. Polecają zarówno usługi pozycjonowania, jak i kampanii PPC.

Opinie o Widzialni

Widzialni opinieWidzialni to agencja, która stawia na nowe, kreatywne rozwiązania, stosuje i wdraża autorskie oprogramowanie oraz innowacyjne strategie SEO. To, w połączeniu z przejrzystością i jasnymi warunkami współpracy musiało zaowocować pozytywnymi efektami.

I tak jest w rzeczywistości, ponieważ klienci chętnie wystawiają opinie o agencji Widzialni, doceniając jej dostępność, wiedzę i zaangażowanie. Często wspominają również o szkoleniach przeprowadzanych przez tych specjalistów, które są praktyczne, merytoryczne i jednocześnie przekazywane prostym, zrozumiałym językiem.

Opinie o Wild Moose

Logo Wild MooseSzczecińska agencja Wild Moose zajmuje się SEO od 2004 roku, to wtedy wypozycjonowali swoją pierwszą stronę www. Przez pierwsze lata działalności firma zajmowała się wyłącznie pozycjonowaniem, a z czasem poszerzyła swój zakres usług i zaczęła zajmować sierównież marketingiem internetowym. Dziś klienci mogą skorzystać z usług pozycjonowania stron, prowadzenia kampanii PPC w Google Ads czy w social mediach. W wizytówkach Google, Dzikie Łosie mają wiele pozytywnych opinii, co wcale nie jest taką częstą sytuacją!

Jeżeli chodzi o SEO to najlepsi z najlepszych. Wyciągneli stronę ze spamu, która zrobiła poprzednia agencja. Dziś widać jak strona pnie się powoli do góry. Trochę to trwało, ale ich pokazywanie co robią na bierząco, to uspakaja trochę człowieka bo widać, że się starają. Po za tym mam gwarancję, że już nie będę używane jakieś automaty do pozycjonowania. Jestem pełen nadzieji na lepsze pozycje w Google.

Opinie o Wiwi

Wiwi opinieWiwi to agencja, która w swojej codziennej pracy skupia się na tworzeniu stron internetowych, które są oczywiście od razu optymalizowane pod wyszukiwarki, bo pozycjonowanie to drugi „duży” dział tej firmy.

Już na etapie nawiązywania kontaktów, potencjalni klienci chwalą sobie przyjazną komunikację, profesjonalizm oraz przejrzystą i szczegółową ofertę. Ci, którzy zdecydowali się na podjęcie współpracy, bynajmniej tego nie żałują, ponieważ jej efekty są widoczne i co najważniejsze – przynoszą zyski.

Opinie o WMH (Warsaw Media House)

Logo WMH (Warsaw Media House)WMH to waszawska agencja reklamowa, która działa od 2013 roku. W tym czasie przeprowadzili ponad 2 tysiące kampanii reklamowych. Oferują usługi marketingowe jak marketing szeptany, w tym komentowanie i budowanie wizerunki marki na popularnych stronach internetowych, buzz marketing czy pozycjonowanie wizytówki w Google Maps. Ponadto agencja zawodowo zajmuje się zwalczaniem hejtu w internecie, to specjaliści od PR-u, którzy dbają o dobry wizerunek firmy, potrafią przeprowadzić skuteczną interwencję, o czym świadczą opinie internautów.

Agencja pomogła mi z bezpodstawnym hejtem na Gowork, dzięki czemu pracownicy chętniej zaczęli zgłaszać do mnie swoje CV.

Marketing szeptany w wykonaniu tej firmy jest pierwszorzędny. Dzięki niemu da się zdobyć o wiele więcej klientów.

Opinie o Wykreowani

Logo agencji wykreowaniWykreowani to interaktywna agencja SEO/SEM z Łodzi, do pozycjonowania stron podchodzą nieszablonowo. Firmy SEO w dużej mierze skupiają się na odpowiednich frazach kluczowych, Wykreowani jasno mówią, że czasem warto poświęcić idealne frazy na rzecz klientów i zapytań, ponieważ same dobrze dobre frazy wcale nie muszą generować zysku, a ten jest przecież najważniejszy w przypadku sklepów internetowych. To dość nieszablonowe podejście do pozycjonowania sklepu internetowego. Agencja zajmuje się nie tylko pozycjonowaniem, ale też reklamami w Google Ads i Facebook Ads i kampaniami zakupowymi. Firma zdecydowanie może pochwalić się efektami (co zresztą robi!) i stałymi współpracami, ponieważ wśród opinii znajdujemy wiele komentarzy od klientów, którzy współpracują z Wykreowanymi już wiele lat.

Współpracuję od 8 lat jestem bardzo zadowolony, wszystko na czas , pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, usługi na najwyższym poziomie. Pozycjonowanie pierwsza klasa. Polecam

Opinie o Xann Marketing

Logo Xann MarketingPierwsza siedziba firmy znajduje się w Oświęcimiu, druga w Katowicach. Specjaliści z Xann teamu zajmują się pozycjonowaniem stron, prowadzeniem kampanii reklamowych w Google Ads i social mediach, jak Facebook, projektują także strony www i sklepy internetowe. Współpracowali oni z firmą Gerlach (i uzyskali fascynujące efekty, o których możecie poczytać na stronie!), Mawit czy Garden Space.

W opiniach Google możemy znaleźć nawet ocenę prosto od firmy Gerlach: Współpraca na polu marketingu internetowego godna polecenia.

Nie jest to jedyna opinia o tej agencji, przeczytamy także:
Współpracujemy z firmą Xann Marketing dopiero kilka miesięcy, ale od 1 dnia współpracy widać zaangażowanie, profesjonalizm i fachowość w odniesieniu do pozycjonowania i adwords.

Opinie o Zgred

Zgred opinieTo już ostatnia agencja SEO na naszej liście! Możliwe, że kiedyś ją zaktualizujemy, ale na ten moment to Zgred zamyka nasze obszerne zestawienie. Paweł Gontarek, czyli właśnie Zgred, to jeden z najbardziej znanych i cenionych specjalistów SEO w Polsce, który jednocześnie prowadzi cieszące się dużą popularnością forum dla ekspertów z branży.

Oprócz pozycjonowania oferuje konsultacje i doradztwo SEO, content marketing oraz szkolenia SEO. Czyli w praktyce, firmy mogą nie tylko zlecić mu działania w zakresie marketingu w wyszukiwarkach, ale także skorzystać z jego usług podczas realizowania projektów przez własny dział SEO. I wielu z nich z tego korzysta, doceniając wiedzę i zaangażowanie Pawła Gontarka.

Jako ciekawostkę dodamy, że na szkolenia u Pawła Gontarka decydują się również… agencje SEO, podsumowując je potem prostym stwierdzeniem: […] aż chce się pozycjonować!

4.7/5 - (19 votes)
zaufali nam m.in.:
pozycjonowanie porównywarek cen
pozycjonowanie usług budowlanych
pozycjonowanie serwisu ogłoszeniowego
pozycjonowanie serwisu modowego, sklepu z odzieżą

artykuły, poradniki

w tym dziale postaramy się przybliżyć wiedzę marketingu internetowego na każdym poziomie, prosto i praktycznie.

pytania?

jeżeli zainteresował Ciebie artykuł, poradnik, zapraszamy do kontaktu z nami - omówimy temat, znajdziemy razem rozwiązania i plan dla Twojej strony www.

5 Comments
  • Piotr
  • 4 lipca 2022
  Odpowiedz

  Uwaga oszuści! Z firmą ******* ****** wynegocjowałem aneks z możliwością wypowiedzenia umowy po miesiącu. Z powodów formalnych firma nie uznaje aneksu ?!? I dalej wystawia faktury. Sprzedaż w sklepie internetowym padła do zera! Odradzam współpracę z firmą, a case study są pewnie fabrykowane!

  • DAniel
  • 1 lutego 2022
  Odpowiedz

  Właśnie zakończyłem współpracę z ****** nie polecam tej firmy nie mają kompletnie pojęcia o pozycjonowaniu

   • konopiafarmacja
   • 18 lutego 2022
   Odpowiedz

   Pozycjonowanie stron internetowych W**** ***** S.A (dawniej: C* ***** ****** S.A.)

   Opinia współpracy z firmą W**** zajmującą się pozycjonowaniem stron SEO

   Jeśli ktoś z was myśli o współpracy z firmą W**** to proszę przede wszystkim przyjrzeć się umowie, ponieważ tak naprawę jeśli nie będziesz zadowolony z usług firmy W*****, to bez kary 15.000 tyś złotych się nie obędzie to spotkało właśnie mnie !

   Ja współpracę z firmą zaczełam od 1 czerwca 2021 roku. Zachęcona, że już po pół roku strona internetowa poprzez pozycjonowanie i działania SEO przez firmę W***** mój sklep internetowy zacznie stawać na nogi i zacznę pomału czerpać zyski z inwestycji jaką było podpisanie umowy z wtedy firmą C* ***** ****** S.A , a teraz W**** ***** S.A …. Uważam inwestycja nie mała co miesiąc płaciłam fakturę firmie 2460 zł brutto oczywiście ja uczciwie regularnie bez opóźnień .

   Efekty działań firmy od dnia : 01.06.2021roku do 31.02.2022r oceń sam, a w razie pytań jeśli zastanawiasz się nad podpisaniem umowy z firmą jakich błędów nie popełnić proszę dzwonić ***-***-007

  • Dorian
  • 16 stycznia 2021
  Odpowiedz

  Właśnie zakończyłem roczną współpracę z ************ i szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z nimi. Może to nie jest najlepsze miejsce do pozostawienia opinii, ale nie znalazłem innego.[…]

  • Kamil Leśniak z DevaGroup
  • 2 kwietnia 2020
  Odpowiedz

  Dziękujemy za miłe słowa! To fakt, nie osiadamy na laurach i ciągle wymyślamy nowe rozwiązania! Serdecznie zapraszamy na naszą stronę oraz na nasze szkolenia i warsztaty. Do zobaczenia!

zostaw komentarz

więcej na naszym blogu

wszystkie artykuły